June 4, 2014

Spring All-Academic Selections Announced

NESCAC Logo

999 Spring Student-Athletes Receive Honors

HADLEY, Mass.
– A total of 999 student-athletes have been named to the 2014 NESCAC Spring All-Academic Team by the conference office today. To be honored, an individual must have reached sophomore academic standing and be a varsity letter winner with a cumulative grade point average of at least 3.35. A transfer student must have completed one year of study at the institution.

Of the 999 student-athletes named to the team, 286 were honored for the second time in their career, while 190 were recognized for the third time. In addition, 126 members of the group garnered both All-Academic and All-Conference accolades this winter, led by 28 student-athletes from Williams and 20 from Middlebury and Tufts. A total of 51 individuals were named to both the All-Sportsmanship and All-Academic Teams by the conference.

Five student-athletes distinguished themselves by receiving All-Conference, All-Sportsmanship, and Academic All-NESCAC. The individuals that collected all three honors were senior Samuel King (Rye Brook, N.Y.) of Bowdoin (men’s tennis), senior Chris Lee (Longmeadow, Mass.) of Williams (men’s outdoor track and field), senior Matt Micheli (San Francisco, Calif.) of Williams (men’s tennis), senior Justin Reindel (Mamaroneck, N.Y.) of Amherst (men’s tennis) and senior David Sutherland (Queenstown, Md.) of Tufts (men’s outdoor track and field).

The 2014 Spring All-Academic Team includes five NESCAC Players of the Year, four NCAA individual champions, a NESCAC Defensive Player of the Year, an Arthur Ashe Award Winner, an NCAA Elite 89 Winner and 34 All-Americans. 

Tufts junior Cole Bailey (Millersville, Md.), the NESCAC Men’s Lacrosse Player of the Year and two-time NESCAC All-Academic honoree, recorded 118 points on 53 goals and 65 assists to help the Jumbos earn their second national championship and post a 21-2 record. The First Team All-American was also named the top attackman in Division III and the NCAA Championship Most Outstanding Player.  

Jo Clair (Glastonbury, Conn.) of Tufts was named the NESCAC Softball Player of the Year after turning in one of the greatest seasons in school and conference history. The senior catcher led the league in hits (68), runs (59), RBI (69), home runs (24) and slugging percentage (1.006), while posting a .439 batting average to lead the Jumbos to back-to-back national titles as NCAA Championship Co-Most Outstanding Player. She also helped Tufts set a single-season record with 47 wins.

Colby senior Katharine Eddy (Cheshire, Conn.) earned NESCAC Women’s Lacrosse Player of the Year accolades, while landing on her first NESCAC All-Academic team. One of Colby’s top offensive threats, she paced the Mules with a conference-best 33 assists and 67 points. Eddy was also second on the roster with 34 goals and third with 28 draw controls for a team that advanced to the NCAA Quarterfinals.  

Senior Joey Fritz (Cincinnati, Ohio) of Amherst, the NESCAC Men’s Tennis Player of the Year and three-time NESCAC All-Academic honoree, capped off his collegiate tennis career by being named the Intercollegiate Tennis Association (ITA) Senior Player of the Year and becoming the first Jeff student-athlete to win the NCAA Division III Men’s Tennis Singles Championship. This season, he earned All-America honors in singles and doubles, as he helped Amherst win its second NCAA Men’s Tennis Team Championship.   

Williams senior Kara Shoemaker (Princeton, N.J.) was selected as the NESCAC Women’s Tennis Player of the Year, while receiving NESCAC All-Academic recognition for the third time. An accomplished singles and doubles player, the six-time All-NESCAC and five-time All-America selection was a member of this year’s Eph team that finished third in the NCAA Championship, and won the 2013 ITA Small College Division III Doubles Championship.

A trio of track and field student-athletes garnered national titles at the NCAA Outdoor Track & Field Championships. Connecticut College’s Michael LeDuc (Canton, Conn.) wrapped up his illustrious collegiate career by winning his second consecutive NCAA Championship in the 3,000-meter steeplechase after winning his first NESCAC title in the event. The three-time NESCAC All-Academic honoree graduated as a three-time NCAA Champion and a combined nine-time All-America performer in cross country and track and field. Senior Jana Hieber (Goffstown, N.H.) of Tufts won the NCAA title in the 400-meter hurdles to finish her career as a six-time All-American overall who qualified for every NCAA Indoor and Outdoor Championship of her career. The three-time NESCAC All-Academic selection also won six NESCAC titles, including the 100- and 400-meter hurdles this spring. Amherst senior Naomi Bates (Washington, D.C.) added a NESCAC and an NCAA outdoor long jump title to her list of 2014 accolades that includes a 2014 NCAA indoor long jump crown as well. 

Sophomore Christina Raso (Burlington, Mass.) was named NESCAC Softball Defensive Player of the Year, while making her first All-Academic Team appearance. The shortstop, who registered 66 assists and 57 putouts,  anchored an infield for the national champion Jumbos, who as a team led the conference with a .969 fielding percentage. Raso was also named to the NCAA Championship All-Tournament Team after pacing Tufts with a .429 batting average in six games.

Tufts senior Samantha Gann (Massapequa, N.Y.), who was the recipient of the ITA Women’s Division III Arthur Ashe, Jr. Sportsmanship and Leadership Award, earned a spot on the All-Academic Team for the third straight year. The award takes into account a player’s tennis accomplishments, scholastic achievements and extracurricular endeavors, and recognizes players who excelled on and off the court as Ashe did during his life. Sportsmanship, leadership and character are important criteria, as is community service.

Wesleyan junior Brianne Wiemann (Doylestown, Pa.) was awarded the NCAA Division III Rowing Elite 89 award. The award recognizes the true essence of the student-athlete by honoring the individual who has reached the pinnacle of competition at the national championship level in his or her sport, while also achieving the highest academic standard among his or her peers. The Elite 89 award is presented to the student-athlete with the highest cumulative grade-point average participating at the finals site for each of the NCAA’s championships. Wiemann was the coxswain for the Cardinals’ first varsity eights boat.

The NESCAC Spring All-Academic Team also featured numerous individuals that were a part of a conference championship squad and a few who helped their institution win a national title. A total of 113 student-athletes were members of a NESCAC champion team, while 41 individuals won a NCAA team crown, as the Amherst men’s tennis team (12) received its second national championship, the Trinity women’s rowing team (7) earned the program’s first national rowing championship, and the Tufts men’s lacrosse and softball (22) teams both teamed up to bring represent the Jumbos as national champions. 

Founded in 1971, the New England Small College Athletic Conference (NESCAC) consists of 11 liberal arts colleges and has consistently reflected its commitment to the values of athletics and academic achievement. The member colleges of the conference are Amherst College, Bates College, Bowdoin College, Colby College, Connecticut College, Hamilton College, Middlebury College, Trinity College, Tufts University, Wesleyan University, and Williams College.

Amherst  |  Bates  |  Bowdoin  |  Colby  |  Connecticut College  |  Hamilton 
  Middlebury  |  Trinity  |  Tufts  |  Wesleyan  |  Williams

 

2014 NESCAC Spring All-Academic Team
 

Amherst
Name Sport Yr. Hometown
Safi Aly Women's Tennis Jr. Edmond, Okla.
Daniel Annino Men's Lacrosse So. Seaford, N.Y.
Brenton Arnaboldi Men's Tennis Sr. New York, N.Y.
Louise Atadja Women's Outdoor Track & Field So. Acton, Mass.
Karan Bains Men's Tennis Sr. Hudson, Ohio
Naomi Bates Women's Outdoor Track & Field Sr. Washington, D.C.
Betsy Black Women's Outdoor Track & Field So. Syracuse, N.Y.
Carlos de Bracamonte Men's Tennis So. Sunny Isles Beach, Fla.
Itai Brand-Thomas Women's Outdoor Track & Field Jr. San Francisco, Calif.
Jordan Brewer Women's Tennis Sr. La Quinta, Calif.
Lizzy Briskin Women's Outdoor Track & Field Jr. Sherborn, Mass.
Alex Budd Women's Tennis Sr. Darien, Conn.
Rob Butko Men's Lacrosse So. Summit, N.J.
Connor Byrne Men's Lacrosse Jr. Newtown, Conn.
Robert Cahill Baseball Sr. Wellesley, Mass.
Isabel Camacho Women's Tennis Sr. New York, N.Y.
Ryan Cassidy Men's Lacrosse So. Wellesley, Mass.
Heath Cockrell Women's Lacrosse Jr. Darien, Conn.
Kevin Coleman Men's Lacrosse Sr. Manhasset, N.Y.
John Cook Baseball Jr. Winnetka, Ill.
Mark Cort Men's Outdoor Track & Field Jr. Brooklyn, N.Y.
Connor Crump Men's Lacrosse So. Ambler, Pa.
Chris Dale Men's Tennis Sr. Austin, Texas
Amy Dao Women's Outdoor Track & Field Sr. Boxborough, Mass.
Fiona Dearth Women's Lacrosse Jr. Portland, Ore.
Rob Dickinson Men's Lacrosse Jr. Memphis, Tenn.
Claire DiMario Women's Tennis Sr. Lake Forest, Ill.
Dylan Driscoll Baseball Sr. Mount Airy, Md.
Russell Einbinder Men's Tennis So. Roxbury, Conn.
Jack Falvey Baseball Jr. Bethesda, Md.
Khalil Flemming Men's Outdoor Track & Field So. Lynn, Mass.
Joey Fritz Men's Tennis Sr. Cincinnati, Ohio
Johno Gibbons Men's Lacrosse Jr. San Francisco, Calif.
Charles Gill Men's Lacrosse So. Natick, Mass.
Thomas Gilligan Men's Lacrosse So. Edina, Minn.
Pike Goldschmidt Baseball So. Albany, Calif.
Eric Grein Men's Lacrosse So. Summit, N.J.
Conner Gunn Baseball So. Kingsport, Tenn.
Kane Haffey Men's Lacrosse So.  Duxbury, Mass.
Brendon Hardin Baseball Jr. Riverside, Conn.
Nia Harris Women's Outdoor Track & Field Sr. Bloomfield, Conn.
Brent Harrison Men's Outdoor Track & Field So. Glen Cove, N.Y.
Cole Hawkins Men's Outdoor Track & Field So. Glen Ridge, N.J.
Justin Hendrix Men's Tennis Sr. Surrey, United Kingdom
Victoria Hensley Women's Outdoor Track & Field So. Northport, N.Y.
Alex Hero Baseball Sr. New York, N.Y.
Stephen Hetterich Men's Outdoor Track & Field Jr. West Islip, N.Y.
Caroline Holliday Women's Lacrosse Sr. Newark, Del.
Kathleen Hurt Women's Outdoor Track & Field Jr. Chatham, N.J.
Shyloe Jones Women's Outdoor Track & Field Sr. Cranston, R.I.
Jessie Kaliski Women's Outdoor Track & Field Jr. McLean, Va.
Jasia Kaulbach Women's Outdoor Track & Field Sr. Philadelphia, Pa.
Taiki Kasuga Baseball Sr. New York, N.Y.
Emy Kelty Women's Lacrosse So. Palo Alto, Calif.
Dennis Kennelly Men's Outdoor Track & Field So. Rye, N.Y.
Eric Kotin Baseball Sr. New York, N.Y.
Gina Lambiase Women's Lacrosse So. Chattanooga, Tenn.
Carl Lampe Men's Lacrosse Jr. Devon, Pa.
Sam Lawlor Men's Lacrosse So. St. Davids, Pa.
Lucas Lebovitz Men's Outdoor Track & Field Jr. Rancho Palos Verdes, Calif.
Donna Leet Softball Jr. Seattle, Wash.
Molly Levy Women's Outdoor Track & Field Jr. Fayetteville, N.Y.
Michael Litner Men's Lacrosse So. Villanova, Pa.
Meghan McDonough Women's Lacrosse So. New Canaan, Conn.
Quincy McDougal Men's Lacrosse Jr. Lincoln, Vt.
Sarah McKay Softball So. Villanova, Pa.
Matt Melton Men's Outdoor Track & Field Sr. Wall Township, N.J.
Nic Meyer Baseball So. Paradise Valley, Ariz.
Carolyn Miller Softball Sr. Leominster, Mass.
Meghan Mills Women's Lacrosse Jr. Far Hills, N.J.
Lara Min Women's Tennis So. Roanoke, Va.
Nicolette Miranda Softball So. Mendham, N.J.
Keelin Moehl Women's Outdoor Track & Field So. Bend, Ore.
Sarah Monteagudo Women's Tennis So. Miami, Fla.
Quinn Moroney Men's Lacrosse So. Manhasset, N.Y.
Patrick Moroney Men's Lacrosse Sr. Manhasset, N.Y.
Jen Newman Women's Tennis Sr. Haverford, Pa.
Charles Nutter Baseball Jr. Newburyport, Mass.
Annelies O'Dea Women's Lacrosse Sr. Pittsford, N.Y.
Zoe Pangalos Women's Tennis Sr. New York, N.Y.
Dylan Park Men's Lacrosse So. Charlottesville, Va.
Rachel Passarelli Women's Lacrosse So. Hamden, Conn.
Jonathan Ramirez Baseball So. Wyckoff, N.J.
Charlie Reighard Men's Outdoor Track & Field Sr. Glenview, Ill.
Justin Reindel Men's Tennis Sr. Mamaroneck, N.Y.
Aaron Revzin Men's Tennis So. Needham, Mass.
Sean Rodriguez Men's Tennis Jr. Corpus Christi, Texas
Caroline Rose Women's Outdoor Track & Field So. Richmond, Va.
Alissa Rothman Women's Outdoor Track & Field Jr. Iowa City, Iowa
Ashleigh Rutherford Softball So. Katonah, N.Y.
Quinn Saunders-Kolberg Baseball Sr. Charlottesville, Va.
Corey Schwab Men's Lacrosse Sr. Highland, Md.
Maggie Seaver Women's Tennis Sr. New Canaan, Conn.
Andrew Scheiner Men's Tennis Jr. New York, N.Y.
Jeff Seelaus Men's Outdoor Track & Field So. Wallingford, Pa.
Theodore Seem Men's Lacrosse Jr. Saddle River, N.J.
Alyssa Sherwill Softball Jr. Wallingford, Conn.
Kaitlin Silkowitz Softball Sr. Scarsdale, N.Y.
Romey Sklar  Men's Outdoor Track & Field Jr. Brookline, Mass.
Michael Solimano Men's Tennis So. Montvale, N.J.
Mary Soyster Women's Tennis Sr. Farmington, Conn.
Sarah Spector Women's Lacrosse Jr. Narbeth, Pa.
Riley Streit Baseball So. Oxford, Conn.
Taylor Summers Women's Outdoor Track & Field So. Upper Saddle River, N.J.
Olivia Tarantino Women's Outdoor Track & Field Jr. Summit, N.J.
Jaya Tripathi Women's Outdoor Track & Field Sr. Newton, Mass.
Greg Turissini Men's Outdoor Track & Field Jr. Maumee, Ohio
Priscilla Tyler Women's Lacrosse Jr. Providence, R.I.
Matt Virgilio Men's Lacrosse Jr. Bay Shore, N.Y.
Lisa Walker Women's Outdoor Track & Field Sr. Louisville, Colo.
James Wujciak Men's Lacrosse So. Essex Fells, N.J.
       
Bates
Name Sport Yr. Hometown
Abigail Alexander Women's Outdoor Track & Field Sr. Freedom, N.H.
Jenna Armstrong Women's Rowing Jr. Florham Park, N.J.
Cosmin Bardan Men's Tennis So. Bacau, Romania
Anna Berenson Softball So. Topsfield, Mass.
Nicole Bermudez Women's Outdoor Track & Field So. Lake Forest, Calif.
Samuel Berry Baseball So. South Hamilton, Mass.
Gabriella Bilotta Women's Rowing Sr. Washington, D.C.
Benjamin Bogard Men's Tennis Sr. Lido Beach, N.Y.
Lucy Brennan Women's Tennis Sr. Wellesley, Mass.
Brenna Callahan Softball Jr. Milton, Mass.
Cara Cappellini Women's Lacrosse So. Manhasset, N.Y.
Sara Chari Women's Outdoor Track & Field Sr. Newton, Mass.
Jillian Conway Women's Lacrosse Jr. Andover, Mass.
Evan Cooper Men's Rowing Jr. Farmington, Conn.
Katherine Courtney Women's Outdoor Track & Field So. Hermosa Beach, Calif.
Michael Creedon Men's Outdoor Track & Field Jr. Medfield, Mass.
Mary Deneen Softball So. Windsor, Conn.
Catherine Dioli Women's Lacrosse Sr. Ipswich, Mass.
Kristen Doerer Women's Tennis Sr. Madison, Conn.
Aly Dowey Women's Lacrosse Jr. Pound Ridge, N.Y.
Alexandra Eliopoulos Softball So. Akron, Ohio
Julia Fisher Women's Outdoor Track & Field So. Philadelphia, Pa.
Nicholas Flynn Men's Rowing Jr. Wilton, Conn.
Colby Gail Women's Outdoor Track & Field Jr. Topsham, Maine
Kohl Geibel Men's Lacrosse So. Summit, N.J.
Caleb Glassman Men's Rowing Sr. Radnor, Pa.
Logan Greenblatt Men's Outdoor Track & Field Sr. South Berwick, Maine
Shannon Griffin Women's Outdoor Track & Field So. Philadelphia, Pa.
Rosemary Hale Women's Lacrosse Sr. Winchester, Mass.
Julia Hanlon Women's Outdoor Track & Field Sr. Cambridge, Mass.
Porter Harrast Men's Outdoor Track & Field So. Decatur, Ga.
Greggory Heller Men's Outdoor Track & Field So. Walla Walla, Wash.
Alexandra Hill Women's Rowing Sr. Wayland, Mass.
Eleanor Hough Women's Tennis So. Summit, N.J.
Molly Huffaker Women's Rowing Sr. Ithaca, N.Y.
Rockwell Jackson Baseball Jr. Fort Worth, Texas
Colin Jamerson Men's Outdoor Track & Field Jr. Sherborn, Mass.
Patrick Jeffries Men's Outdoor Track & Field Sr. Oneonta, N.Y.
Cody Jenkins Men's Rowing Sr. Bainbridge Island, Wash.
Charles Kazarian Men's Lacrosse Sr. Providence, R.I.
Taylor Kniffin Women's Rowing Sr. Stamford, Conn.
Detmer Kremer Men's Outdoor Track & Field So. Nij Beets, Netherlands
Henry Lee Men's Tennis Jr. Sag Harbor, N.Y.
Will Levangie Baseball Jr. Frederick, Md.
Benjamin Levy Men's Outdoor Track & Field Sr. Belmont, Mass.
Claire Markonic Women's Outdoor Track & Field So. Millerton, N.Y.
Welles Mathison Men's Rowing So. Plymouth, N.H.
Jarret McKallagat Men's Outdoor Track & Field Sr. Atkinson, N.H.
Sean McKenna Men's Outdoor Track & Field So. York, Maine
Bridget Meedzan Women's Lacrosse Sr. Ipswich, Mass.
Heather Monty Women's Rowing Sr. Bedford, N.H.
Jackson Moore Men's Rowing So. Hermosa Beach, Calif.
Alyssa Morgosh Women's Outdoor Track & Field Jr. Carlsbad, Calif.
Nicholas Muccio Men's Rowing So. Concord, N.H.
Emilie Muller Women's Rowing So. Concord, N.H.
Tara Notarianni Women's Outdoor Track & Field Sr. Johnston, R.I.
Katharine Nixon Women's Outdoor Track & Field Sr. Medfield, Mass.
Emma Noto Women's Lacrosse So. Portland, Ore.
Amelia Oliver Women's Outdoor Track & Field Jr. Potomac, Md.
Kenneth O’Friel Men's Lacrosse So. Scarsdale, N.Y.
Rebecca O’Neill Women's Rowing Jr. Westminster, Vt.
Caroline O’Sullivan Women's Outdoor Track & Field Sr. Andover, Mass.
Jia-Ahn Pan Men's Outdoor Track & Field So. Kuching, Malaysia
Alex Parker Baseball Jr. Lewiston, Maine
Zachary Polich Men's Outdoor Track & Field Jr. Westborough, Mass.
Matthew Proto Men's Lacrosse So. Chatham, N.J.
Brad Reynolds Baseball Sr. Lafayette, Colo.
Eric Ruta Men's Tennis Sr. Ridgewood, N.J.
Aisling Ryan Women's Rowing Sr. Millis, Mass.
Elizabeth Sangree Women's Rowing Jr. Ashford, Conn.
Elena Schroeder Women's Outdoor Track & Field So. Clinton, Conn.
Christopher Shaw Men's Outdoor Track & Field So. Delmar, N.Y.
Natalie Shribman Women's Outdoor Track & Field
Sr. Pittsburgh, Pa.
Matthew Silverman Men's Rowing Jr. Lafayette, N.J.
Madeline Smit Women's Outdoor Track & Field Sr. Lawrenceville, N.J.
Suzannah Smith Women's Lacrosse So. Brunswick, Maine
Quincy Snellings Women's Outdoor Track & Field Jr. Lexington, Mass.
Colby Spehler Men's Lacrosse So. Cold Spring Harbor, N.Y.
Stefano Stadlinger Men's Lacrosse So. Summit, N.J.
John Stansel Men's Outdoor Track & Field Jr. Newburyport, Mass.
Doug Steinberg Men's Lacrosse Sr. Weston, Conn.
Allen Sumrall Men's Outdoor Track & Field So. Corrales, N.M.
Ellen Toll Women's Outdoor Track & Field So. Denver, Colo.
Alex Tritell Men's Outdoor Track & Field So. Bethesda, Md.
Eric Wainman Men's Outdoor Track & Field Jr. Glastonbury, Conn.
Hannah Weiss Women's Rowing Jr. Marietta, Ga.
Marit Wettstein Men's Rowing So. Rochester, Minn.
John Wisener Men's Outdoor Track & Field Sr. Ridgewood, N.J.
Grace Wright Women's Lacrosse So. Rutland, Vt.
Kathy Yannopoulos Women's Lacrosse Jr. Simsbury, Conn.
Hannah Zeltner Women's Outdoor Track & Field So. Bedford, N.H.
Talia Zisman Women's Outdoor Track & Field So. Slingerlands, N.Y.
       
Bowdoin
Name Sport Yr. Hometown
Jesse Abels Baseball Sr. West Hartford, Conn.
Skye Aresty Women’s Outdoor Track & Field So. Mamaroneck, N.Y.
Emma Beecher Women’s Lacrosse So. Morristown, N.J.
Anthony Bellavia Men’s Outdoor Track & Field So. Waterville, Maine
Ella Blanchon Women’s Lacrosse So. Washington, D.C.
Jackson Bloch Sailing Jr. Falmouth, Maine
James Boeding Men’s Outdoor Track & Field Sr. Millerton, N.Y.
Noah Bragg Men’s Tennis Jr. Brookline, Mass.
Christopher Cameron Baseball Jr. Reading, Mass.
Jack Carrier Men’s Lacrosse Jr. Cohasset, Mass.
Kuangji Chen Men’s Outdoor Track & Field Jr. Nanjing, China
Tiffany Cheng Women’s Tennis So. Laguna Hills, Calif.
Eric Chien Men’s Tennis Sr. Golden Valley, Minn.
Cameron Chisholm Men’s Outdoor Track & Field So. Holliston, Mass.
Emma Chow Women’s Tennis Jr. Toronto, Ont.
Peter Cimini Baseball So. Needham, Mass.
Emily Clark Women’s Outdoor Track & Field Jr. Stow, Mass.
Cielle Collins Softball Jr. New Castle, N.H.
Casey Correa Softball Sr. Stamford, Conn.
Michael Croteau Sailing Jr. Winchester, Mass.
Peter Davis Men’s Tennis Sr. Bronxville, N.Y.
Melissa DellaTorre Softball Sr. Scarborough, Maine
Cole DiRoberto Baseball Jr. Worcester, Mass.
Cody Dussault Men’s Lacrosse Jr. Lewiston, Maine
Peter Edmunds Sailing Sr. Wellesley, Mass.
Brenna Fischer Women’s Outdoor Track & Field Jr. Ridgewood, N.J.
Allyson Fulton Women’s Outdoor Track & Field So. West Bloomfield, Mich.
Julia Geaumont Softball So. Saco, Maine
Lizzy Hamilton Sailing Jr. Wilmette, Ill.
Daniel Hanley Men’s Lacrosse Sr. Falmouth, Maine
Dylan Hannes Men’s Lacrosse Sr. Bethesda, Md.
Katherine Harmon Women’s Outdoor Track & Field Sr. Auburn, Maine
Calvin Henry Men’s Outdoor Track & Field So. Atlanta, Ga.
Sam Herzig Baseball Sr. Port Washington, N.Y.
Susanna Howard Women’s Tennis Sr. Iowa City, Iowa
Orin James Men’s Outdoor Track & Field Jr. Scarborough, Maine
Sophia Janes Women’s Lacrosse So. Salt Lake City, Utah
Frances Jiminez Sailing So. Minneapolis, Minn.
Samuel King Men’s Tennis Sr. Rye Brook, N.Y.
Lucy Knowlton Women’s Outdoor Track & Field So. Turner, Maine
Phil Koch Sailing Jr. Northeast Harbor, Maine
Katharine Krupp Women’s Outdoor Track & Field So. Carlisle, Mass.
Emily Lambdin Women’s Outdoor Track & Field So. New Canaan, Conn.
Madeline Lamo Women’s Outdoor Track & Field Sr. Edina, Minn.
Michael Levine Baseball Sr. Chappaqua, N.Y.
Jesse Loughlin Baseball Sr. Rockland, Mass.
Chad Martin Baseball So. Rowley, Mass.
Kevin McDonough Baseball Sr. West Roxbury, Mass.
Raleigh McElvery Women’s Outdoor Track & Field So. Mount Vernon, N.H.
Clare McLaughlin Women’s Lacrosse Jr. Warren, Vt.
Michael McQuillam Baseball Jr. Andover, Mass.
Siena Mitman Softball Jr. Mequon, Wis.
Erin Mullins Sailing So. East Greenwich, R.I.
Andrew Murowchick Men’s Outdoor Track & Field So. Needham, Mass.
Nathan Niles Men’s Outdoor Track & Field Jr. South Freeport, Maine
Sean Offner Men’s Lacrosse So. Denver, Colo.
Ayaka Okawa Sailing Sr. Nagoya, Japan
Daniel Palken Men’s Outdoor Track & Field Sr. Northborough, Mass.
Tom Peabody Sailing Sr. Alexandria, Va.
Anna Prohl Women’s Outdoor Track & Field Sr. New London, N.H.
Franklin Reis Men’s Lacrosse Sr. Hampton Falls, N.H.
Madelena Rizzo Women’s Outdoor Track & Field Sr. Ardmore, Pa.
Nicholas Saba Men’s Outdoor Track & Field Sr. Hamden, Conn.
Emily Salitan Sailing So. New York, N.Y.
Chase Savage Men’s Tennis So. Bernardsville, N.J.
Samuel Seekins Men’s Outdoor Track & Field Sr. South China, Maine
Tracy Shirey Softball Sr. Waterloo, Iowa
Erin Silva Women’s Outdoor Track & Field Jr. Westborough, Mass.
Lucy Skinner Women’s Outdoor Track & Field So. Hanover, N.H.
Christian Sleeper Men’s Outdoor Track & Field Jr. Caribou, Maine
Emily Snider Women’s Outdoor Track & Field So. Newton, Mass.
Dimitria Spathakis Softball So. Medham, N.J.
Paige Speight Sailing So. Bar Harbor, Maine
James Sullivan Men’s Outdoor Track & Field So. Acton, Mass.
Robert Talcott Men’s Lacrosse Jr.  Washington, D.C.
Gregory Talpey Men’s Outdoor Track & Field Sr. Rochester, N.Y.
Duncan Taylor  Baseball Sr. Washington, D.C.
Luke Trinka Men’s Tennis So. Oak Park, Ill.
Henry Van Zant Baseball Jr. Westport, Conn.
Nick Walker Men’s Outdoor Track & Field So. Lyme, Conn.
Camille Wasinger Women’s Outdoor Track & Field Jr. Boulder, Colo.
Avery Wentworth Men’s Outdoor Track & Field Jr. Annapolis, Md.
Charlotte Williamson Sailing Jr. Weston, Mass.
Taylor Wilson Women’s Lacrosse  Jr. Chevy Chase, Md.
Kyle Wolstencroft  Men’s Tennis Jr. Greenwich, Conn.
Matthew Wu Men’s Outdoor Track & Field Sr. Albany, N.Y.
Liz Znamierowski Women’s Outdoor Track & Field Jr. Richmond, Vt.
       
Colby
Name Sport Yr. Hometown
Victoria Abel Women’s Tennis Sr. Carlisle, Mass.
Dylan Alles Women’s Outdoor Track & Field So. Vienna, Va.
Emily Arsenault Women’s Outdoor Track & Field Sr. Branford, Conn.
Lori Ayanian Women’s Outdoor Track & Field Sr. Belmont, Pa.
Sam Bachelder Men’s Tennis Sr. Wenham, Mass.
Carolyn Bennett Softball Jr. Scarborough, Maine
Emily Boyce Women’s Rowing So. Houston, Texas
Jack Bratches Men’s Lacrosse So. New Canaan, Conn.
Thomas Brewster Men’s Lacrosse So. Fairfield, Conn.
Chase Brown Men’s Outdoor Track & Field So. Boothbay, Maine
Michelle Burt Women’s Lacrosse Sr. Woodbridge, Conn.
Nils Carlson Baseball Jr. Worcester, Mass.
Sarah Carrigan Women’s Outdoor Track & Field So. Wellesley, Mass.
Brittany Chin Women’s Lacrosse So. Shrewsbury, Mass.
Dylan Ciccarelli Men’s Outdoor Track & Field So. Toronto, Ontario
Jake Connelly Baseball So. North Attleboro, Mass.
Kate Connolly Women’s Outdoor Track & Field Sr. Needham, Mass.
Colin Cummings Baseball Sr. Asburn, Va.
Kaitlin Curran Women’s Outdoor Track & Field Sr. Concord, Mass.
Andrew Currier Baseball So. Santa Monica, Calif.
Nicholas D’Agostino Men’s Outdoor Track & Field Jr. Jamaica Plain, Mass.
Robin Doroff Women’s Outdoor Track & Field So. Wenham, Mass.
Paul Dougherty Men’s Rowing So. Dover, Mass.
Ethan Druskat Men’s Outdoor Track & Field So. Durham, N.H.
Kyle Duca Men’s Lacrosse Jr. Wayne, N.J.
Max Eberhart Men’s Lacrosse So. Rye Beach, N.H.
Katharine Eddy Women’s Lacrosse Sr. Cheshire, Conn.
Zach Ellenthal Baseball So. Wilton, Conn.
Nathan Ellis Baseball Sr. Milton, Mass.
Zach Eslami Men’s Tennis Jr. Holden, Mass.
Sarah Evans Women’s Lacrosse So. Cohasset, Mass.
Molly Feldstein Women’s Tennis So. San Francisco, Calif.
Meg Fortier Women’s Outdoor Track & Field So. Princeton, Mass.
Leigh Fryxell Men’s Outdoor Track & Field Sr. Simsbury, Conn.
Kevin Galvin Baseball Sr. Portsmouth, R.I.
Luke Geoghegan Baseball Sr. Boston, Mass.
Scott Goldberg Baseball Jr. Valley Stream, N.Y.
Chris Greenlee Men’s Outdoor Track & Field Sr. Westminster, Mass.
John Grimaldi Men’s Lacrosse Jr. Manchester, Mass.
CT Harris Men’s Outdoor Track & Field Jr. Canaan, N.H.
Abby Hatch Women’s Lacrosse Jr. Wilbraham, Mass.
Becca Herman Women’s Rowing Sr. St. Louis, Mo.
Annabelle Hicks Women’s Outdoor Track & Field Sr. Coventry, Conn.
Sarah Higgins Women’s Outdoor Track & Field So. Lexington, Mass.
Abby Hooper Women’s Lacrosse Jr. Nahant, Mass.
Kenny Jacobson Men’s Lacrosse So. Duxbury, Mass.
Hallie Jester Women’s Outdoor Track & Field So. Chevy Chase, Md.
Kirsten Karis Women’s Lacrosse Sr. Southborough, Mass.
Drew Kelly Men’s Rowing Jr. Fairfield, Conn.
Kate Kimball Women’s Outdoor Track & Field Jr. Kentfield, Calif.
Sarah Lane-Reticker Women’s Rowing So. Avon, Conn.
Danielle Levine Women’s Tennis Jr. Andover, N.J.
Meaghan Lewia Softball Jr. Wells, Maine
Kayla Lewkowicz Women’s Outdoor Track & Field Sr. Hopkinton, Mass.
Sara LoTemplio Women’s Outdoor Track & Field So. Morrisonville, N.Y.
Sarah Lux Women’s Lacrosse Sr. Manlius, N.Y.
Caitlin Lyons Women’s Outdoor Track & Field Jr. Morristown, N.J.
Kate MacNamee Women’s Outdoor Track & Field Sr. Rye, N.H.
Charlie Madden Men’s Tennis Jr. Dover, Mass.
Sean Madigan Men’s Outdoor Track & Field Jr. Mars, Pa.
Luke Martin Men’s Tennis Sr. East Sandwich, Mass.
Grace McVey Women’s Lacrosse So. Bronxville, N.Y.
Daniel Meyer Men’s Rowing So. Brookline, Mass.
Megan Michie Softball Jr. Rhinebeck, N.Y.
Chris Millman Men’s Outdoor Track & Field So. East Greenwich, R.I.
Michelle Minkin Women’s Rowing So. New York, N.Y.
Alex Mintz Women’s Lacrosse Sr. Mountain Lakes, N.J.
Hunter Moore Men’s Lacrosse So. Dallas, Texas
David Murphy Men’s Outdoor Track & Field Sr. Berryville, Va.
Nick Murphy Men’s Outdoor Track & Field So. Amherst, N.H.
Harry Nicholas Men’s Lacrosse So. Stonington, Conn.
Lucy O’Keeffe Women’s Tennis Sr. Braintree, Mass.
Russ Ollis Men’s Lacrosse So. South Walpole, Mass.
Frances Onyilagha Women’s Outdoor Track & Field Sr. Little Rock, Ark.
Jason Ottomano Men’s Tennis Sr. Weston, Conn.
Justin Owumi Men’s Outdoor Track & Field Sr. Jamaica Plain, Mass.
Kelsey Park Softball Sr. Presque Isle, Maine
Mark Philipps Men’s Lacrosse Jr. New York, N.Y.
Kate Riley Women’s Outdoor Track & Field So. La Crosse, Wis.
Clint Ross Men’s Rowing So. New York, N.Y.
Alex Rutan Men’s Lacrosse So. Walnut Creek, Calif.
Brett Sahlberg Men’s Outdoor Track & Field Jr. Duxbury, Mass.
Tyler Starks Baseball So. Milton, Mass.
Misha Strage Women’s Outdoor Track & Field So. Westport, Conn.
Dana Swaffield Women’s Lacrosse So. Dover, Mass.
Emily Tolman Women’s Outdoor Track & Field So. Scarborough, Maine
Jefferson Tucker Men’s Outdoor Track & Field So. Woodstock, Vt.
Jeff Vaz Men’s Lacrosse So. Arlington, Mass.
Maddie Wadington Women’s Rowing Sr. St. Charles, Ill.
Sam Wasserman Men’s Lacrosse So. Milton, Mass.
Jeb Waters Men’s Lacrosse Jr. Norwalk, Conn.
Bethany Weitzman Women’s Outdoor Track & Field Sr. New York, N.Y.
Laurel Whitney Women’s Outdoor Track & Field So. Waterbury, Vt.
Russ Wilson Men’s Lacrosse Sr. Denver, Colo.
Kara Witherill Women’s Rowing Jr. Readfield, Maine
Sylvia Xu Men’s Rowing So. Bellevue, Wash.
Kelsey Yardumian Softball Sr. Boxborough, Mass.
Katherine Zafirson Softball So. Saco, Maine
Harrison Zhu Men’s Lacrosse So. Hastings-on-Hudson, N.Y.
       
Connecticut College
Name Sport Yr. Hometown
Nicole Adam Women's Outdoor Track & Field So. Cheshire, Conn.
Ashley Amey Women's Water Polo So. Napa, Calif.
Billy Barnes Men's Outdoor Track & Field Jr. New York, N.Y.
Jeff Basch Men's Tennis Jr. Elking Park, Pa.
Ariana Beers Women's Outdoor Track & Field So. Fayetteville, N.Y.
Kim Bolick Sailing Jr. Hopkinton, Mass.
Jordan Bothwick Sailing Jr. Manhchester, Mass.
Ari Brenner Men's Rowing Jr. Pound Ridge, N.Y.
Natalie Calhoun Women's Rowing So. San Francisco, Calif.
Alex Cammarata Women's Outdoor Track & Field Sr. Southborough, Mass.
Alexis Cheney Women's Outdoor Track & Field So. Waltham, Mass.
Mike Clougher Men's Rowing Jr. Canton, Mass.
Lindsay Cook Women's Rowing Jr. Carlisle, Mass.
Caroline Cranna Women's Rowing So. Needham, Mass.
Allisa Dalpe Women's Lacrosse So. East Falmouth, Mass.
Aaron Davis  Men's Outdoor Track & Field Sr. New London, Conn.
Ryan Dean Men's Outdoor Track & Field So. Leeds, Mass.
Brad DeMarco Men's Outdoor Track & Field So. Weston, Conn
Casey Domine Women's Outdoor Track & Field So. Reseda, Calif.
Katie Dubois Women's Outdoor Track & Field So. Scarborough, Maine
Liz Dubovik Sailing Jr. Chatham, Mass.
Haley Dumke Women's Lacrosse Sr. Scarsdale, N.Y.
Sarah Fishman  Women's Rowing Jr. Lexington, Mass.
Ben Friedman Men's Tennis So. Wilmette, Ill.
Andrew Fritschi Men's Lacrosse So. Copiague, N.Y.
Carter Funkhouser Men's Rowing Jr. Pennington, N.J.
Emily Goldstein Women's Rowing Sr. Amherst, Mass.
Val Goldstein Women's Rowing Sr. Brookline, Mass.
Dan Gossels Men's Outdoor Track & Field So. Sudbury, Mass.
Jack Griffin Men's Lacrosse Jr. Seaford, N.Y.
Mia Haas-Goldberg Women's Rowing So. Manhattan Beach, Calif.
Heidi Halsted Women's Lacrosse Jr. Mill Valley, Calif.
Charlotte Hecht Women's Rowing So. St. Paul, Minn.
Alix Israel Sailing Jr. Salem, Mass.
Myra Jacobs Women's Tennis Jr. West Wardsboro, Vt.
Aneeka Kalia Women's Tennis So. Southborough, Mass.
Tori Kenyon Women's Outdoor Track & Field So. Plymouth, Mass.
Bryce Kopp Sailing So. Fairfield, Conn.
Anna Laurence Women's Outdoor Track & Field So. Newton, Mass. 
Michael LeDuc Men's Outdoor Track & Field Sr. Canton, Conn.
Caroline Leonard Women's Outdoor Track & Field So. Hingham, Mass.
Max Luing Men's Lacrosse So. Ridgewood, N.J.
Andrew Majkut Men's Outdoor Track & Field Sr. Upton, Mass.
Maggie Maloney Women's Lacrosse So. Brookline, Mass.
Charlotte Marcoux  Women's Tennis So. Sudbury, Mass.
Kevin Martland  Sailing Sr. Newport, R.I.
Izzy Marx Women's Lacrosse Sr. Ridgewood, N.J.
Esther Mehesz Women's Water Polo  Jr. Wethersfield, Conn.
James Messina Men's Lacrosse Sr. West Islip, N.Y.
Sam McKeown Men's Outdoor Track & Field So. South Windsor, Conn.
Kelsey Millward Women's Water Polo So. Baie D'Urfe, Quebec
Kieran Morris Men's Lacrosse Jr. Ridgewood, N.J.
Sam Pierce Women's Water Polo So. Windsor, Conn.
Eliza Price Sailing Sr. Freeport, Maine
Ian Rathkey Men's Outdoor Track & Field Sr. Old Lyme, Conn.
David Rex Sailing Sr. Honolulu, Hawaii
Meghan Olt Women's Rowing So. Bettendorf, Iowa
Monica Rohrbach Womens Tennis Sr. Fort Worth, Texas
Alexandra Romagnoli Sailing Jr. Boxford, Mass.
Chad Sawyer Men's Lacrosse Jr. Northfield, Ill.
IG Schottlaender Sailing Sr. Darien, Conn.
Sophie Sharps Women's Rowing So. Brooklyn, N.Y.
KJ Sinclair Men's Lacrosse Jr. Wilbraham, Mass.
Jeff Smith Men's Lacrosse So. Simsbury, Conn.
Steve Sousa Men's Lacrosse Jr. Marshfield, Mass.
Emma Straus Women's Rowing So. Putney, Vt.
Kate Sullivan Women's Rowing So. Andover, Mass.
Taylor Thomas Women's Lacrosse Jr. Needham, Mass.
Will Tucker Men's Tennis Sr. London, U.K. 
Elly VanZanten Women's Outdoor Track & Field Sr. Glenview, Ill.
Blake Wieczorek Men's Lacrosse Jr. New Canaan, Conn.
Niall Williams Men's Outdoor Track & Field So. Scotia, N.Y.
Emily Winter Women's Outdoor Track & Field So. Easton, Conn.
Abbey Wrobleski Women's Water Polo So. Honolulu, Hawaii
       
Hamilton
Name Sport Yr. Hometown
Daniel Baer Men's Outdoor Track & Field Jr. Lenox, Mass.
Alan Baldwin Men's Lacrosse So. Cazenovia, N.Y.
Matthew Billet Men's Tennis Jr. Bedford, N.Y.
Emily Brodsky Women's Lacrosse Sr. Bryn Mawr, Pa.
Sydney Cantor Women's Rowing So. Radnor, Pa.
Matt Creeden Men's Lacrosse So. Wrentham, Mass.
Russ DeGrazia Men's Rowing Jr. Brookfield, Conn.
John DeGuardi Men's Lacrosse So. Ballston Spa, N.Y.
Gaela Dennison-Leonard Women's Lacrosse So. Portland, Ore.
Maggie Doolin Women's Outdoor Track & Field Sr. Marlborough, Mass.
Marian Eckermann Softball So. Fairport, N.Y.
Brian Ferrell Baseball So. Wilmington, N.C.
Jared Friedberg Baseball So. Milton, Mass.
Rachel Friedman Women's Tennis Jr. Gansevoort, N.Y.
Meredith Garner Women's Rowing Jr. Simpsonville, Ky.
Alice Grant Women's Lacrosse Sr. Sandwich, N.H.
Tyler Gump Men's Lacrosse Jr. Summit, N.J.
Caroline Harrington Women's Rowing So. Wellesley, Mass.
Abby Homer Women's Outdoor Track & Field So. Ellsworth, Maine
Ben Howard Men's Lacrosse So. Newton, Mass.
Mira Khanna Women's Tennis Jr. Palo Alto, Calif.
Steve LaRochelle Baseball Sr. South Windsor, Conn.
Kelly Leonard Softball Jr. Lancaster, N.Y.
Brandon Lew Men's Lacrosse So. Katonah, N.Y.
Tianshu Liu Men's Rowing So. Chengdu, China
Hannah Lyons Women's Outdoor Track & Field Sr. Darien, Conn.
Mollie Major Women's Rowing Sr. Williamstown, Mass.
Caroline McCarthy Women's Lacrosse So. Belmont, Mass.
Robert Miles Men's Outdoor Track & Field So. Rochester, N.Y.
Kurt Minges Men's Lacrosse Jr. Rochester, N.Y.
Jack Moses Men's Outdoor Track & Field So. Medfield, Mass.
Brendan Mullin Men's Lacrosse Sr. Sudbury, Mass.
Hideko Nara Women's Rowing Jr. New York, N.Y.
Max Newman Men's Outdoor Track & Field So. Las Vegas, Nev.
Nick Ogden Men's Lacrosse Jr. Montclair, N.J.
Catherine Oglevee Women's Outdoor Track & Field Jr. Dover, Mass.
Sarah Ohanesian Women's Outdoor Track & Field Sr. Saratoga Springs, N.Y.
James Oliver Men's Tennis Jr. Lakewood, Ohio
Kristine Oren Women's Outdoor Track & Field Sr. Catawissa, Pa.
Jessica Pedersen Women's Rowing Jr. Wellesley Hills, Mass.
Adam Pfander Men's Outdoor Track & Field So. Newfane, Vt.
Heather Piekarz Women's Rowing So. Southborough, Mass.
Ann Pooley Women's Lacrosse So. Wexford, Pa.
Alex Reading Women's Outdoor Track & Field So. Sudbury, Mass.
Kerry Reilly Women's Outdoor Track & Field Sr. Briarcliff Manor, N.Y.
Emily Richey Women's Outdoor Track & Field Sr. Setauket, N.Y.
Isabella Schoning Women's Tennis So. Woodbury, N.J.
Nate Somes Men's Outdoor Track & Field So. Mansfield, Mass.
Leah Sorensen Women's Rowing Sr. Minneapolis, Minn.
Monique St. Jarre Softball Jr. Berlin, Conn.
Ashleigh Stephan Women's Lacrosse Jr. Avon, Conn.
Ben Swett Men's Tennis Sr. Darien, Conn.
Jacob Wagner Men's Rowing Jr. Alpharetta, Ga.
Hannah Withiam Women's Lacrosse So. Greenwich, Conn.
Erick Wong Baseball So. Fresh Meadows, N.Y.
Emma Zanazzi Women's Rowing Jr. Andover, Mass.
John Zimmerman Men's Lacrosse Jr. Syracuse, N.Y.
Hannah Zucker Women's Rowing Jr. Chagrin Falls, Ohio
       
Middlebury
Name Sport Yr. Hometown
Lauren Amos Women's Tennis So. Tucson, Ariz.
Carly Anderson Women's Outdoor Track & Field So. Mercer Island, Wash.
Brian Ayers Men's Lacrosse Sr. Southborough, Mass.
Kate Bauman Softball So. Arlington, Va.
Erin Benotti Women's Lacrosse Sr. Exeter, N.H.
Christina Bicks Softball Jr. Ridgewood, N.J.
Nicholas Blelloch Men's Outdoor Track & Field So. North Easton, Mass.
Steven Bodine Baseball So. Chevy Chase, Md.
Christian Bonaventura Men's Lacrosse Jr. Rye, N.Y.
Lauren Bougioukas Women's Outdoor Track & Field Sr. North Andover, Mass.
Jon Broome Men's Lacrosse So. Mountain Lakes, N.J.
Stephen Brown Men's Lacrosse So. Quincy, Mass.
Palmer Campbell Men's Tennis So. Nashville, Tenn.
Maggie Caputi Women's Lacrosse So. Brunswick, Me.
Lucas Carpinello Men's Outdoor Track & Field So. Delmar, N.Y.
Chase Clymer Men's Lacrosse Jr. Katonah, N.Y.
Quinn Cronan Men's Lacrosse Sr. Winchester, Mass.
George Curtis Men's Lacrosse Sr. Nashville, Tenn.
Brandon Cushman Men's Outdoor Track & Field So. Gorham, Me.
Edward DeArias Baseball Jr. Sudbury, Mass.
Hannah Deoul Women's Lacrosse Sr. Palm Beach Gardens, Fla.
Alec Drobac Men's Outdoor Track & Field So. Atherton, Calif.
Teddy Fitzgibbons III Men's Tennis Sr. Mission Hills, Kan.
Jake Fox Men's Outdoor Track & Field Jr. Colorado Springs, Colo.
Jackson Frons Men's Tennis So. Encino, Calif.
Diego Galan Men's Outdoor Track & Field Sr. Burlada, Spain
Brendan Gallagher Men's Lacrosse Sr. Belle Mead, N.J.
Nate Gaudio Men's Lacrosse Sr. Cheshire, Conn.
Mani Ghiasi Men's Lacrosse So. Belvedere, Calif.
Halle Gustafson Women's Outdoor Track & Field So. Minneapolis, Minn.
Sarah Guth Women's Outdoor Track & Field Jr. Wilton, Conn.
Lottie Hedden Women's Outdoor Track & Field Sr. Washington, D.C.
Lauren Henry Women's Outdoor Track & Field So. Manhattan Beach, Calif.
Liza Herzog Women's Lacrosse Sr. Baltimore, Md.
Peter Hetzler Men's Outdoor Track & Field Sr. Rumson, N.J.
Bryan Holtzman Men's Outdoor Track & Field Sr. Sudbury, Mass.
Todd Hunsaker Men's Outdoor Track & Field So. Scottsdale, Ariz.
Allen Jackson Men's Tennis So. Charlotte, N.C.
Alex Johnston Men's Tennis Sr. Leeds, England
Brantner Jones Men's Tennis Sr. Winnetka, Ill.
Adam Kelley Men's Outdoor Track & Field So. Woodbridge, Conn.
Cooper Kersey Men's Outdoor Track & Field Sr. Santa Cruz, Calif.
Holly Lanchantin Women's Outdoor Track & Field Jr. Natick, Mass.
Andrew Lebovitz Men's Tennis Sr. Weston, Mass.
Kate Leib Women's Outdoor Track & Field So. Morristown, N.J.
Alexa Lesenskyj Softball Sr. Robbinsville, N.J.
Catherine Lincoln Women's Lacrosse So. Darien, Conn.
John Luke Baseball So. Richmond, Va.
James Lynch Men's Outdoor Track & Field So. Pittsford, N.Y.
Joseph MacDonald Baseball So. Pepperell, Mass.
Spencer Macquarrie Men's Lacrosse Sr. North Hampton, N.H.
Alison Maxwell Women's Outdoor Track & Field Jr. Port Angeles, Wash.
Julian Macrone Men's Outdoor Track & Field Sr. Clifton, N.J.
Kat Maehr Softball So. Sayville, N.Y.
Kelsey Martel Softball Jr. Concord, N.H.
Luke Martinez Men's Outdoor Track & Field Sr. Glen Ellyn, Ill.
Sebastian Matt Men's Outdoor Track & Field So. New Albany, Ohio
Calvin McEathron Baseball So. Montpelier, Vt.
Erin Miller Women's Outdoor Track & Field So. Brentwood, Tenn.
Alex Morris Women's Outdoor Track & Field So. London, England
Sawyer Olson Baseball So. Guilford, Vt.
Dorrie Paradies Women's Tennis Sr. Atlanta, Ga.
Katie Paradies Women's Tennis Jr. Atlanta, Ga.
Brian Parker Men's Outdoor Track & Field Sr. South Windsor, Conn.
Fritz Parker Men's Outdoor Track & Field Jr. Arlington, Va.
Mark Perry Men's Outdoor Track & Field So. Brookline, Mass.
Lauren Pincus Women's Outdoor Track & Field Sr. Upper Montclair, N.J.
Jack Rautiola Men's Lacrosse So. Acton, Mass.
Erin Rea Women's Outdoor Track & Field So. Boise, Idaho
Chrissy Ritter Women's Lacrosse So. Middlebury, Vt.
Sam Rives Men's Outdoor Track & Field Jr. Manchester, Mass.
Deklan Robinson Men's Outdoor Track & Field So. South Hamilton, Mass.
Kate Rominger Women's Outdoor Track & Field Sr. Brooklyn, N.Y.
David Russell Men's Outdoor Track & Field Jr. Atlanta, Ga.
Kimber Sable Softball Sr. Wilmette, Ill.
Wilder Schaaf Men's Outdoor Track & Field Sr. Ashland, Ore.
Alexandra Scibetta Softball Sr. Ridgewood, N.J.
Sadie Shackelford Women's Tennis So. Sewanee, Tenn.
Taylor Shortsleeve Men's Outdoor Track & Field Jr. Medfield, Mass.
Aleck Silva-Pinto Men's Outdoor Track & Field So. Potomac, Md.
Perri Silverhart Women's Outdoor Track & Field So. West Hartford, Conn.
Conor Simons Men's Outdoor Track & Field Sr. Westbury, N.Y.
Emily Singer Women's Outdoor Track & Field Sr. Harrison, N.Y.
Emily Smith Softball Sr. Winchester, Mass.
Ari Smolyar Men's Tennis So. Short Hills, N.J.
Sara Sobolewski Women's Outdoor Track & Field Sr. Clifton Park, N.Y.
Summer Spillane Women's Outdoor Track & Field Jr. Shelburne, Vt.
Neve Stearns Softball So. Granby, Conn.
Jackie Stern Softball So. Northfield, Ill.
Laura Strom Women's Outdoor Track & Field Sr. Lopez Island, Wash.
Katherine Tercek Women's Outdoor Track & Field So. Los Angeles, Calif.
Dana Tripp Women's Outdoor Track & Field Sr. Saco, Maine
Chris Veasey Men's Outdoor Track & Field Jr. Rumson, N.J.
Geoff Vrla Men's Lacrosse Sr. Paradise Valley, Ariz.
Connor Weis Men's Outdoor Track & Field Sr. Lodi, N.Y.
Gabe Weissmann Men's Lacrosse Jr. Chappaqua, N.Y.
Grace Wildermuth Women's Outdoor Track & Field Sr. Tafton, Pa.
Cal Williams Men's Lacrosse Jr. Wayland, Mass.
       
Trinity
Name Sport Yr. Hometown
Daniel Badolato Men's Lacrosse So. Boonton, N.J.
Sarah Ballinger Women's Outdoor Track & Field Sr. Scituate, Mass. 
Abigail Barrett Women's Outdoor Track & Field So. Hingham, Mass.
Elizabeth Becker Women's Rowing So. Walpole, Mass.
Nicholas Bellas Men's Outdoor Track & Field So. Old Lyme, Conn.
Will Benjamin Men's Lacrosse Sr. Garrison, N.Y.
Seth Bird Men's Lacrosse So. Concord, Mass.
Sarah Black Women's Rowing So. Groton, Mass.
Ryan Carr Baseball Sr. Cos Cobb, Conn.
James Cescon Men's Outdoor Track & Field So. Pierrefonds, Quebec
Alexandra Cocco Women's Outdoor Track & Field So. Woodbridge, Conn.
Mary Daly Women's Outdoor Track & Field Jr. Madison, Wisc.
Midge Daniel Women's Lacrosse Sr. Wellesley, Mass.
Jared Davis Men's Outdoor Track & Field Jr. New Rochelle, N.Y.
Sean Dunn Men's Outdoor Track & Field So. Marcellus, N.Y.
Caroline Eicher Women's Outdoor Track & Field So. Pelham, N.Y.
Charles Finnegan Men's Lacrosse Jr. Duxbury, Mass.
Carolina Galdiz Men's Rowing Sr. Arlington, Va.
Christina Galese Softball Sr. Fairfield, N.J.
Mackenzie Genauer Baseball So. Montclair, N.J.
Catherine Guariglia Women's Rowing Sr. Glen Rock, N.J.
Caroline Hayes Women's Lacrosse Jr. Greenland, N.H.
Elizabeth Heimann Women's Lacrosse Sr. Wyncote, Pa.
Scott Huley Baseball Jr. Greenwich, Conn.
Walter Hunnwell Men's Lacrosse So. Wellesley, Mass.
Mark Komanecky Men's Rowing Jr. Northborough, Mass. 
James Kuritzkes Men's Outdoor Track & Field Jr. Bryn Mawr, Pa.
Rose Lichtenfels Women's Rowing Sr. McLean, Va.
Antonia Lluberes Men's Rowing So. Burke, Va.
Alexander Loy Men's Rowing Jr. Ballston Lake, N.Y.
Elizabeth Lyons Women's Outdoor Track & Field Jr. Duxbury, Mass.
Bridget Maguire Women's Outdoor Track & Field Jr. White Plains, N.Y.
Senzo Mavune-Maphisa Women's Tennis Sr. Bulawayo, Zimbabwe
Ryan McCann Men's Rowing Sr. North Hampton, N.H.
Julianne McDonough Women's Outdoor Track & Field Sr. Peabody, Mass.
Sean Meekins Baseball Jr. Rockville Centre, N.Y.
Adam Moossmann Baseball Jr. East Northport, N.Y. 
Matthew Mortimer Baseball So. Worcester, Mass.
David Myers Men's Tennis Jr. Winnetka, Ill.
Will Naughton Men's Lacrosse Sr. Mountain Lakes, N.J.
Oliver Norton Men's Lacrosse Sr. New Canaan, Conn.
David O'Brien Baseball Sr. Fairfield, Conn.
Michaela Powers Women's Outdoor Track & Field So. Middleton, Mass.
Erica Quinones Softball So. Trumbull, Conn.
Olivia Reny Women's Outdoor Track & Field So. Gardiner, Maine
Miranda Riendeau-Card Softball Jr. Bowdoinham, Maine
Ian Robinson Men's Rowing So. Norwalk, Conn.
Julia Rubano Women's Outdoor Track & Field Sr. Madison, Conn.
J.P. Ryan Men's Rowing Jr. Dallas, Texas
Abbey Schlangen Women's Outdoor Track & Field So. Raymond, N.H.
Gwendolyn Schoch Women's Rowing Sr. Concord, N.H.
Aaron Segel Men's Tennis So. Needham, Mass.
Lyndsey Shepard Women's Lacrosse Sr. Hamilton, Mass.
Connor Sullivan Baseball Jr. Fairfield, Conn.
Lily Talesnick Women's Outdoor Track & Field So. Littleton, Colo.
Lauren Tierney Women's Outdoor Track & Field So. Carlisle, Mass.
Julia Vresilovic Women's Rowing Sr. Ardmore, Pa.
Bryan Wolfe Baseball Jr. La Habra Heights, Calif.
Jillian Zieff Women's Rowing Sr. Wayland, Mass.
       
Tufts
Name Sport Yr. Hometown
Dan Alles Men's Lacrosse Sr. Rockville Centre, N.Y.
Ben Andreycak Men's Lacrosse So. Pleasantville, N.Y.
Willie Archibald Baseball Jr. Milton, Mass.
Robin Armstrong Women's Outdoor Track & Field Sr. North Attleboro, Mass.
Cole Bailey Men's Lacrosse Jr. Millersville, Md.
Abby Barker Women's Outdoor Track & Field Sr. San Carlos, Calif.
Olivia Beltrani Women's Outdoor Track & Field So. Pleasant Valley, N.Y.
Veer Bhalla Men's Outdoor Track & Field So. West Windsor, N.J.
Connor Bilby Men's Lacrosse So. Chatham, N.J.
Mitchell Black Men's Outdoor Track & Field So. Brunswick, Maine
Brigid Bowser Women's Lacrosse So. Westborough, Mass.
Graham Beutler Men's Outdoor Track & Field Sr. Weston, Conn.
Austin Blau Men's Tennis Sr. Roslyn, N.Y.
Shelci Bowman Women's Tennis Sr. Dallas, Texas
Erin Callahan Women's Lacrosse Jr. Skaneateles, N.Y.
MaryEllen Caruso Women's Outdoor Track & Field So. Belmont, Mass.
Jeff Chang Men's Lacrosse Jr. Mountain Lakes, N.J.
Jo Clair Softball Sr. Glastonbury, Conn.
Jaymi Cohen Women's Lacrosse So. Andover, Mass.
Kelley Cohen Women's Lacrosse Sr. Framingham, Mass.
Erica County Softball So. Arlington, Mass.
Michael Curley Men's Outdoor Track & Field So. North Attleboro, Mass.
Abby Curran Softball So. Hamilton, Mass.
Nick Cutsumpas Baseball Sr. White Plains, N.Y.
Krzystof Danielewicz Men's Rowing Jr. Hamden, Conn.
Andrew David Baseball So. Pacific, Mo.
Ned DeLeo Men's Outdoor Track & Field Sr. Miami, Fla.
Brian Droesch Men's Lacrosse Jr. Setauket, N.Y.
Bryan Egan Baseball Jr. Watervliet, N.Y.
Emily Eickhoff Women's Rowing Jr. Hanover, N.H.
Max Freccia Baseball Sr. Stamford, Conn.
Rachel Gallimore Women's Lacrosse Jr. Hanover, N.H.
Samantha Gann Women's Tennis Sr. Massapequa, N.Y.
Peter Gill Men's Lacrosse Jr. Medfield, Mass.
Josh Girson Men's Tennis So. Prairie Valley, Kan.
Will Glazier Baseball Jr. Palo Alto, Calif.
Kevin Godin Baseball So. Canton, Mass.
Lauren Gormer Women's Outdoor Track & Field Jr. Hampton Falls, N.H.
Audrey Gould Women's Outdoor Track & Field So. Pelham, Mass.
Casey Gowrie Sailing So. Old Saybrook, Conn.
Will Haeger Sailing Sr. Lake Forest, Ill.
Eliza Halmo Women's Lacrosse Sr. Brunswick, Maine
Greg Hardy Men's Outdoor Track & Field Jr. Barnstable, Mass.
Joe Harrington Baseball Jr. Burke, Va.
Christina Harvey Women's Outdoor Track & Field Jr. Middletown, Conn.
Wade Hauser Baseball Sr. Palo Alto, Calif.
Sam Helrich Men's Rowing Jr. Hopkinton, N.H.
Jana Hieber Women's Outdoor Track & Field Sr. Goffstown, N.H.
Maureen Hilton Women's Rowing Jr. Gibsonia, Pa.
Kayla Holland Softball Sr. Attleborough, Mass.
Gabby Horner Women's Lacrosse Sr. Allentown, N.J.
Jackson Horwitz Men's Rowing So. Menlo Park, Calif.
Grace House Women's Outdoor Track & Field Sr. Wilton, Conn.
Kyle Howard-Johnson Men's Lacrosse So. Chatham, N.J.
Robert Jacobson Men's Tennis So. Winnetka, Ill.
Greg Jenkins Men's Lacrosse Sr. Washington, D.C.
Alex Kasemir Men's Outdoor Track & Field So. Highland Park, Ill.
Anya Kaufmann Women's Outdoor Track & Field Sr. Evergreen, Colo.
Elizabeth Keys Sailing Sr. Cincinnati, Ohio
Rebecca Kimmel Women's Tennis Sr. Longmeadow, Mass.
Madeleine Kobold Women's Rowing Jr. Brewster, Mass.
Katie Kurtz Women's Outdoor Track & Field So. Oak Park, Ill.
Zach Ladwig Men's Tennis Sr. Chelmsford, Mass.
Jonathan Lapadula Men's Rowing So. Pelham, N.Y.
Jake Lazarus Men's Tennis Sr. Prospect, Ky.
Ryan Le Men's Lacrosse Jr. San Jose, Calif.
David Liebenberg Sailing Sr. Livermore, Calif.
Emily Lynn Sailing Jr. Hamden, Conn.
Jamie Maffeo Sailing Jr. Brooklyn, N.Y.
Claire Markoff Women's Rowing So. New York, N.Y.
Gracie Marshall Softball Jr. Palo Alto, Calif.
Chrissie Massrey Softball Sr. San Juan Capistrano, Calif.
Taylor Maykranz Women's Rowing Jr. Jackson, Wyo.
Cody McCallum Baseball So. Rutherford, N.J.
Colin McCory Men's Outdoor Track & Field Jr. Southbury, Conn.
Jack McDermott Men's Lacrosse Sr. Medfield, Mass.
Gracie McKenzie Men's Rowing Jr. Eugene, Ore.
Caitlin Meeks Women's Rowing Sr. Ashland, Mass.
Molly Mirhashem Women's Outdoor Track & Field Sr. Mount Vernon, N.H.
Emily Morton Women's Lacrosse So. Newton, Mass.
Matt Moser Baseball Jr. Great Falls, Va.
Annie Nero Women's Lacrosse Jr. Acton, Mass.
Jamie Norton Men's Outdoor Track & Field Sr. Groton, Mass.
Lauren Oswald Women's Lacrosse Jr. Madison, Conn.
Marshall Pagano Men's Outdoor Track & Field Jr. Niskayuna, N.Y.
Misha Patel Women's Outdoor Track & Field Sr. Emerson, N.J.
Rachel Paterson Women's Rowing Jr. New Canaan, Conn.
Emma Peabody Women's Rowing Jr. Jamaica Plain, Mass.
Roy Peleg Men's Tennis So. Herzliya, Israel
Abigail Perelman Women's Rowing So. South Carlsbad, Calif.
Laura Peterson Women's Outdoor Track & Field Sr. Omaha, Neb.
Caitlin Pohl Women's Outdoor Track & Field Jr. Dayton, Ohio
Tori Porter Sailing Sr. Larchmont, N.Y.
Julie Pringle Sailing Sr. Vineyard Haven, Mass.
Christina Raso Softball So. Burlington, Mass.
Mara Rettig Sailing Jr. Holland, Pa.
Caroline Ricard Women's Rowing Sr. Minneapolis, Minn.
Chris Rickard Men's Rowing Jr. Washington, D.C.
Kristen Roberts Women's Outdoor Track & Field Sr. Marlborough, Mass.
Paige Roberts Women's Outdoor Track & Field So. San Rafael, Calif.
Caroline Ross Women's Lacrosse So. Sewickley, Pa.
Will Ross Men's Rowing Sr. Winnipeg, Man.
Trevor Rothaus Men's Outdoor Track & Field Sr. Pacentia, Calif.
Tom Ryan Baseball Jr. Walpole, Mass.
Joseph St. Pierre Men's Outdoor Track & Field Jr. Concord, N.H.
Alex Salazar Men's Lacrosse So. Summit, N.J.
Willem Sandberg Sailing Sr. Darien, Conn.
Jon Sax Men's Lacrosse So. Villanova, Pa.
Chris Schoenhut Men's Lacrosse Jr. Mill Neck, N.Y.
Andrew Shapero Men's Outdoor Track & Field Sr. Laguna Beach, Calif.
Hanako Shigenobu Women's Outdoor Track & Field So. Ridgewood, N.J.
Rachel Siegler Women's Rowing So. Washington, D.C.
Claire Sleigh Women's Rowing So. Washington, D.C.
Sydney Smith Women's Outdoor Track & Field So. Englewood, Colo.
Laura Steinmetz Women's Lacrosse Jr. Bethel, Conn.
David Sutherland Men's Outdoor Track & Field Sr. Queenstown, Md.
Curt Townshend Men's Lacrosse So. New Canaan, Conn.
James Traester Men's Outdoor Track & Field So. Amherst, Mass.
Brendan Treanor Men's Lacrosse So. Belmont, Mass.
Virginia Trumbull Women's Rowing Sr. Manhattan Beach, Calif.
Martin Van Mierlo Men's Rowing So. Lexington, Mass.
Lindsey Walker Women's Lacrosse Jr. Suffern, N.Y.
Bernard Weigel Sailing Sr. Falmouth, Maine
Emma Wells Women's Rowing So. Ashland, Ore.
Eliza White Sailing Sr. San Francisco, Calif.
Brian Williamson Men's Outdoor Track & Field Jr. Prairie Village, Kan.
Catherine Worley Women's Tennis So. New Orleans, La.
Emily Wright Women's Lacrosse Jr. Richmond, Va.
Allan Yau Men's Outdoor Track & Field Jr. Andover, Mass.
Zhuangchen Zhou Men's Rowing So. Nanjing, China
       
Wesleyan
Name Sport Yr. Hometown
Luca Ameri Men's Outdoor Track & Field Jr. Sea Cliff, N.Y.
Evan Bieder Men's Outdoor Track & Field Jr. Southport, Conn.
Jeff Blout Baseball Sr. Duxbury, Mass.
Zacho Brint Men's Tennis So. Highland Park, Ill.
Kayla Cloud Women's Rowing Sr. Ketchum, Idaho
Keith Conway Men's Outdoor Track & Field So. Newburyport, Mass.
Maddy Coulter Women's Lacrosse Sr. Branford, Conn.
Ethan Currie Men's Rowing Jr. Concord, N.H.
Annie Dade Women's Rowing So. Norwich, Vt.
Abby D'Angelo Women's Lacrosse Sr. Weston, Mass.
Caitlin Daniels Women's Lacrosse Jr. Ridgewood, N.J.
Alex Daversa-Russo Men's Lacrosse So. Niskayuna, N.Y.
Kate Davis Women's Rowing So. Germantown, N.Y.
Jonathan Dennett Baseball Jr. Great Neck, N.Y.
Max Dietz Men's Rowing So. New York, N.Y.
Clare Doyle Women's Rowing Sr. Hyattsville, Md.
Keegan Dufty Men's Rowing Sr. Norwich, Vt.
Karley Dutra Women's Outdoor Track & Field Sr. Lake Grove, N.Y.
Sam Elias Baseball Jr. Norwood, N.J.
Sam Factor Men's Rowing Sr. Madison, Wisc.
Maddy Flax Women's Lacrosse So. Potomac, Md.
Emma Frangules Women's Lacrosse Sr. Concord, Mass.
Eva Frieden Women's Rowing Jr. Cambridge, Mass.
Zach Gaitz Men's Lacrosse Sr. Houston, Tex.
Emily Garvin Women's Rowing Jr. Westford, Mass.
Jill Gately Softball Jr. Rehoboth, Mass.
Laura Getchell Softball Sr. Raymond, Me.
Kyle Gibson Men's Lacrosse Jr. Ridgewood, N.J.
Emma Golub Women's Rowing So. Bethany, Conn.
Mollie Grunat Softball So. Ridgewood, N.J.
Abby Gruppuso Women's Rowing So. Bayport, N.Y.
Anna Howard Women's Tennis Jr. Austin, Tex.
Ben Hoynes Baseball Jr. Rhinebeck, N.Y.
Lauren Jacobs Women's Tennis Jr. Sudbury, Mass.
Maddie James Women's Tennis So. Marblehead, Mass.
Emily Johnson Women's Rowing Gr. Minnetonka, Minn.
Orelia Jonathan Women's Outdoor Track & Field Jr. Williamstown, Mass.
Jake Katofsky Baseball So. Encino, Calif.
Kiley Kennedy Women's Outdoor Track & Field So. Branford, Conn.
Isabelle King Women's Lacrosse So. Bethesda, Md.
Michael King Men's Tennis So. Brentwood, Tenn.
Emma Koramshahi Women's Rowing So. Baltimore, Md.
Hannah Korevaar Women's Rowing Sr. Salt Lake City, Utah
Daphne Kroessler Women's Lacrosse Jr. Verona, N.J.
Jasper Kubasek Men's Lacrosse Sr. Belmont, Mass.
Nina Labovich Women's Lacrosse So. Alexandria, Va.
Audrey Le Women's Lacrosse Jr. Houston, Tex.
Amy Lindland Softball Sr. Cornwall, N.Y.
Graham Macnab Men's Lacrosse Sr. Winter Park, Fla.
Peter Martin Men's Rowing Sr. Gainesville, Fla.
Samantha McMorris Women's Lacrosse Jr. Wilton, Conn.
Mackenzie McPike Women's Lacrosse Jr. Barrington, Ill.
Anna Michalowski Women's Lacrosse Jr. Cohasset, Mass.
Rebecca Michelson Women's Rowing Jr. Wayne, Pa.
Lyle Mitchell Men's Lacrosse So. Weston, Conn.
Stephen Monk Men's Tennis Jr. New York, N.Y.
David Murphy Men's Lacrosse Jr. East Northport, N.Y.
Avery Mushinski Women's Rowing Jr. Concord, Mass.
Chris Nanda Men's Rowing So. Shreveport, La.
Gabe Nardi-Huffman Men's Lacrosse Jr. Norwalk, Conn.
Sarah Newman Women's Rowing So. Coral Springs, Fla.
Noah Nichols Men's Outdoor Track & Field Sr. Washington, D.C.
Evan Ortiz Men's Rowing So. Secaucus, N.J.
Hannah Ossoff Women's Rowing So. Concord, N.H.
Ellen Paik Women's Rowing So. Seoul, Korea
Su Pardo Softball So. Malverne, N.Y.
Nick Petrillo Men's Rowing Sr. Chappaqua, N.Y.
Greg Pietroforte Men's Lacrosse So. Brooklyn, N.Y.
Hannah Plappert Women's Lacrosse So. Newtown, Pa.
Matt Prezioso Men's Lacrosse Jr. Southington, Conn.
Ben Record Men's Rowing Jr. Cincinnati, Ohio
Kiley Robbins Women's Tennis Sr. Scottsdale, Ariz.
Amanda Roosa Softball So. Allegany, N.Y.
Sam Rudovsky Men's Tennis So. Philadelphia, Pa.
Nate Ryan Men's Lacrosse Jr. Fairfield, Conn.
Alex Sarkowsky Softball Sr. Encino, Calif.
Justin Schick Men's Lacrosse Jr. Upper Saddle River, N.J.
Jessica Seidman Women's Tennis So. Woodbridge, Conn.
Leah Sherman Women's Lacrosse Jr. Belmont, Calif.
Emilie Sinkler Women's Rowing Sr. Des Plaines, Ill.
Bennett Sluis Men's Lacrosse Sr. Manlius, N.Y.
Grace Smith Women's Tennis Sr. Chicago, Ill.
Mikhiel Tareen Men's Lacrosse Jr. Portland, Ore.
Jake Turkowski Men's Lacrosse Jr. Old Lyme, Conn.
Brianne Wiemann Women's Rowing Jr. Doylestown, Pa.
Rebecca Winkler Women's Outdoor Track & Field So. Bala Cynwyd, Pa.
Andrew Yin Baseball Jr. Potomac, Md.
       
Williams
Name Sport Yr. Hometown
Tala Abujbara Women's Rowing Sr. Doha, Qutar
Jenna Adams Women's Outdoor Track & Field Sr. Littleton, Colo.
Marshall Akita Men's Rowing Jr. Northborough, Mass.
Ben Allison Men's Lacrosse Sr. Amherst, Mass.
Brian Astrachan Men's Tennis So. Orange, Conn.
Peter Awad Men's Rowing Jr. Brentwood, Tenn. 
Shayna Barbash Women's Outdoor Track & Field Sr. Bethesda, Md.
Andrew Beaudoin Men's Outdoor Track & Field Jr. Dedham, Mass.
Rebecca Bell Women's Lacrosse Jr. Yarmouth, Maine
Bethany Berry Women's Outdoor Track & Field So. Rockland, Maine
Alex Beschloss Baseball So. Washington D.C.
Brendan Bossidy Men's Lacrosse So. Ridgefield, Conn.
Sam Chapin Men's Rowing Jr. Raleigh, N.C.
Isaiah Clark Men's Rowing Jr. Indianapolis, Ind.
Marty Clarke Baseball Sr. Greenwich, Conn.
Katie Constantini Women's Rowing So. Pelham, N.Y.
Peter Crane Men's Lacrosse So. Wellesley, Mass.
Christine Cunningham Women's Rowing Jr. Boston, Mass.
Rebecca Curran Women's Tennis Jr. Rumford, R.I.
Julia Diaz Women's Lacrosse So. Wellesley, Mass.
Kathleen Elkins Women's Tennis Sr. Davidson, N.C.
Peter Ellis Men's Rowing Sr. San Diego, Calif.
Anthony Evans Men's Lacrosse So. New York, N.Y.
Nick Evert Men's Rowing Sr. New York, N.Y.
Parker Finch Men's Rowing Sr. Concord, N.H.
Benjamin Fischberg Men's Outdoor Track & Field Sr. Waccabuc, N.Y.
Todd Ford Men's Outdoor Track & Field So. Glenview, Ill.
Simone Frank Softball Jr. Amherst, Mass.
Neeko Gardner Men's Rowing Jr. Tucson, Ariz.
Emily Gerber Women's Lacrosse Jr. Villanova, Pa.
Bryson Gilbert-Bono Men's Lacrosse So. Wellesley, Mass.
Natalie Gill Women's Lacrosse So. Medfield, Mass.
Andy Grabowski Men's Lacrosse Jr. Philadelphia, Pa.
Ali Graebner Softball Sr. Short Hills, N.J.
Lacey Hankin Women's Lacrosse Sr. Glyndon, Md.
Emma Harrington Softball Jr. Columbus, Ohio
Maya Hart Women's Tennis So. Amherst, Mass.
Anna Hopkins Women's Rowing Sr. Newark, Del.
Aldis Inde Men's Outdoor Track & Field Jr. Edina, Minn.
Logan Jester Men's Rowing So. Tallahassee, Fla.
Eddie Kelly Baseball Jr. Mahopac, N.Y.
Kaleigh Kenny Women's Outdoor Track & Field Sr. Glen Rock, N.J.
Kate Kiernan Women's Rowing Sr. Arlington, Va.
Steven Kiesel Men's Lacrosse Jr. Excelsior, Minn.
Joe Kinney Men's Lacrosse Jr. Centennial, Colo. 
Max LaBerge Men's Outdoor Track & Field Sr. Tacoma, Wash.
Chris Lee Men's Outdoor Track & Field Sr. Longmeadow, Mass.
David Lee Men's Lacrosse Sr. Hillsborough, Calif.
Louisa Lee Women's Outdoor Track & Field Sr. Short Hills, N.J.
Jonas Luebbers Men's Rowing So. Cincinnati, Ohio
Annie Lynch Women's Outdoor Track & Field Sr. New York, N.Y.
Maggie MacCallum Women's Lacrosse Sr. Rochester, N.Y.
Tanner MacIvor Men's Lacrosse So. Niskayuna, N.Y.
Blake Mackall Men's Tennis So. Santa Barbara, Calif.
Alyssa Maddalone Women's Lacrosse So. Newtown, Pa.
Haley Mahar Women's Lacrosse So. Williamstown, Mass.
Steve Marino Baseball Sr. Westfield, N.J.
John Martin Men's Outdoor Track & Field So. Atco, N.J.
Zander Masucci Men's Lacrosse So. Far Hills, N.J.
Julia May Women's Rowing Sr. Alexandria, Va. 
Bijan Mazaheri Men's Outdoor Track & Field So. Wellesley, Mass.
Miles McCarthy Men's Lacrosse So. Framingham, Mass.
Phil McGovern Baseball Jr. Nutley, N.J.
Rebecca McGovern Women's Lacrosse Sr. Weymouth, Mass. 
Connor McLane Men's Rowing Jr. Winnetka, Ill. 
Courtney McLaughlin Women's Lacrosse Sr. Westwood, Mass.
Kathryn McNaughton Women's Outdoor Track & Field So. State College, Pa.
Alex Meyer Men's Rowing So. Brookline, Mass.
Matt Micheli Men's Tennis Sr. San Francisco, Calif.
Brianne Mirecki Women's Outdoor Track & Field Sr. East Lyme, Conn.
Maeve Mulholland Women's Lacrosse Jr. Manhasset, N.Y.
Alex Nanda Men's Rowing Jr. Shreveport, La.
Stephanie Neul Women's Rowing Jr. Summit, N.J.
Kirby Neuner Baseball Jr. Hackettstown, N.J.
Jared Nowell Men's Outdoor Track & Field Jr. Cos Cob, Conn.
Aidyn Osgood Men's Rowing Jr. Claremont, Calif.
Sarah Peters Women's Rowing Sr. Evanston, Ill.
Luke Pierce Baseball Jr. Yarmouth, Maine
Ali Piltch Women's Lacrosse Sr. Bryn Mawr, Pa.
Reid Pryzant Men's Outdoor Track & Field So. Falmouth, Maine
Jose Raventos Men's Tennis So. Costa Rica
Anne Rehfuss Women's Lacrosse So. Latham, N.Y.
Adam Reich Men's Tennis Sr. Westfield, N.J.
Meg Richardson Women's Outdoor Track & Field So. Iowa City, Iowa
Connor Roddy Men's Lacrosse So. Medfield, Mass.
David Rosas Baseball So. San Jose, Calif.
Alice Rossignol Women's Rowing So. New Delhi, India
Anna Ryba Women's Outdoor Track & Field So. Bethesda, Md.
Lacey Serletti Women's Outdoor Track & Field So. Wynnewood, Pa.
Emily Shea Women's Outdoor Track & Field So. Nesonset, N.Y.
Kara Shoemaker Women's Tennis Sr. Princeton, N.J.
Mahaney Sippel Women's Lacrosse Jr. New York, N.Y.
Jacob Slater Baseball Jr. Allegheny Township, Pa. 
Alison Smith Women's Outdoor Track & Field Jr. Chapel Hill, N.C.
Anna Spiers Women's Outdoor Track & Field Jr. Chester, Va.
Haley Stewart Women's Outdoor Track & Field Jr. Portland, Ore.
Alex Stone Women's Tennis So. Short Hills, N.J.
Peter Sullivan Men's Lacrosse Sr. Darien, Conn.
Matt Tarduno Men's Outdoor Track & Field So. Rochester, N.Y.
Stephen Upton Men's Lacrosse Sr. Alexandria, Va. 
Grace Weatherall Women's Outdoor Track & Field So. Ipswich, Mass.
Shanali Weersinghe  Women's Outdoor Track & Field Sr. Brookline, Mass.
Howard Weiss Men's Tennis So. Great Neck, N.Y.
Katie Westervelt Women's Rowing So. Frontenac, Mo.
Dan Whittam Men's Lacrosse Jr. Allendale, N.J.
Grace Wilson Women's Lacrosse Sr. Acton, Mass.
Nick Wolf Men's Outdoor Track & Field Sr. Ellicott City, Md. 
Allison Wu Women's Rowing So. Newton, Mass.
View: Mobile | Desktop