Spring All-Academic Selections Announced

Spring All-Academic Selections Announced

1,023 Spring Student-Athletes Receive Honors

HADLEY, Mass. – A total of 1,023 student-athletes have been named to the 2015 NESCAC Spring All-Academic Team by the conference office today. To be honored, an individual must have reached sophomore academic standing and be a varsity letter winner with a cumulative grade point average of at least 3.35. A transfer student must have completed one year of study at the institution.

Of the 1,023 student-athletes named to the team, 318 were honored for the second time in their career, while 208 were recognized for the third time. In addition, 125 members of the group garnered both All-Academic and All-Conference accolades this spring, led by 21 student-athletes from Amherst and 20 from Tufts and Williams each. A total of 66 individuals were named to both the All-Sportsmanship and All-Academic Teams by the conference.

Twelve student-athletes distinguished themselves by receiving All-NESCAC, All-Sportsmanship, and NESCAC All-Academic. Four individuals collected all three honors in men’s tennis, including junior Michael Solimano (Montvale, N.J.) of Amherst, senior Noah Bragg (Brookline, Mass.) of Bowdoin, sophomore Michael Liu (Basking Ridge, N.J.) of Wesleyan and junior Jose Raventos (San Jose, Costa Rica) of Williams. Three softball players, junior Kat Maehr (Sayville, N.Y.) of Middlebury, junior Christina Raso (Burlington, Mass.) of Tufts and senior Simone Frank (Amherst, Mass.) of Williams, garnered each award as well. Rounding out the list were junior Max Araya (Redding, Conn.) of Middlebury (baseball), senior Michael Clougher (Canton, Mass.) of Connecticut College (men’s rowing), senior Christina Harvey (Middletown, Conn.) of Tufts (women’s outdoor track & field), senior Jared Nowell (Cos Cob, Conn.) of Williams (men’s outdoor track & field) and senior Taylor Wilson (Chevy Chase, Md.) of Bowdoin (women’s lacrosse).

The 2015 Spring All-Academic Team includes three NESCAC Players of the Year and a NESCAC Pitcher of the Year.

Wesleyan’s Sam Elias (Norwood, N.J.) was selected as the NESCAC Baseball Pitcher of the Year, while receiving NESCAC All-Academic recognition for the third time. The senior led the conference with a 1.53 ERA over a league-best 76.1 innings. He posted an 8-1 record on the mound for the conference champions, and ranked third among NESCAC pitchers with 66 strikeouts and four saves.

Junior Julia Geaumont (Saco, Maine) of Bowdoin was named the NESCAC Softball Co-Player of the Year after posting in one of the greatest seasons in school history as a designated player and pitcher. At the plate, the two-time NESCAC All-Academic honoree ranks second among league players with eight home runs, fourth with a .669 slugging percentage and eighth with a .405 batting average. Geaumont also led the Polar Bears with 49 hits and 29 RBI. Her eight home runs set a new Bowdoin single-season record. In the circle, she set the program’s single-season record for wins with 16 in addition to recording a 1.82 ERA, which ranks fifth in the league, and 94 strikeouts.

Amherst junior Quinn Moroney (Manhasset, N.Y.), the NESCAC Men’s Lacrosse Player of the Year and two-time NESCAC All-Academic honoree, recorded 113 points on 30 goals and 83 assists this season en route to becoming the program’s all-time points leader in the modern era (275 points on 75 goals and 200 assists). He also broke the Jeffs’ single-season points record, besting the mark he set a year ago (112).

Junior Mike Odenwaelder (Goshen, Conn) of Amherst earned NESCAC All-Academic recognition for the first time in his career after repeating as the NESCAC Baseball Player of the Year. Odenwaelder led the league with 63 hits and 98 total bases. He was among the conference leaders in several other categories with seven home runs, 38 runs, 15 stolen bases, a .380 batting average and a .590 slugging percentage. Defensively, he recorded 118 putouts and eight assists. 

Founded in 1971, the New England Small College Athletic Conference (NESCAC) consists of 11 liberal arts colleges and has consistently reflected its commitment to the values of athletics and academic achievement. The member colleges of the conference are Amherst College, Bates College, Bowdoin College, Colby College, Connecticut College, Hamilton College, Middlebury College, Trinity College, Tufts University, Wesleyan University, and Williams College.

Amherst  |  Bates  |  Bowdoin  |  Colby  |  Connecticut College  |  Hamilton 
  Middlebury  |  Trinity  |  Tufts  |  Wesleyan  |  Williams

 

2015 NESCAC Spring All-Academic Team
 

Amherst
Name Sport Yr. Hometown
Megan Adamo Women's Tennis So. Pittsburgh, Pa.
Simone Aisiks Women's Tennis So. New York, N.Y. 
Safi Aly Women's Tennis Sr. Edmond, Okla.
Daniel Annino Men's Lacrosse Jr. Seaford, N.Y.
Andrew Arnaboldi Men's Tennis So. New York, N.Y. 
Kelsey Ayers Softball Sr. Los Altos, Calif.
Chris Baldi Baseball So. Mahwah, N.J.
Carlos de Bracamonte Men's Tennis Jr. Sunny Isles Beach, Fla.
Lizzy Briskin Women's Outdoor Track & Field Sr. Sherborn, Mass. 
Rob Butko Men's Lacrosse Jr. Summit, N.J.
Connor Byrne Men's Lacrosse Sr. Newtown, Conn. 
Claire Carpenter Women's Tennis So. Wayzata, Minn.
Ryan Cassidy Men's Lacrosse Jr. Wellesley, Mass.
Sam Chen Men's Lacrosse So. Sudbury, Mass.
Heath Cockrell Women's Lacrosse Sr. Darien, Conn.
Kevin Connors Men's Outdoor Track & Field So. Belmont, Mass.
Brianna Cook Softball Jr. Far Hills, N.J. 
Mark Cort Men's Outdoor Track & Field Sr. Brooklyn, Mass.
Connor Crump Men's Lacrosse Jr. Ambler, Pa.
Sophie Currin Women's Outdoor Track & Field So. Hermosa Beach, Calif.
Kevin Curry Men's Lacrosse Sr. Holliston, Mass.
Jon Cypers Men's Tennis Sr. Chappaqua, N.Y.
Fiona Dearth Women's Lacrosse Sr. Portland, Ore.
Charles Dickinson Men's Lacrosse Sr. Memphis, Tenn.
Russell Einbinder Men's Tennis Jr. Roxbury, Conn.
Lindsay Ewing Women's Outdoor Track & Field Sr. Needham, Mass.
Jesse Fajnzylber Men's Outdoor Track & Field So. Brookline, Mass.
Jack Falvey Baseball Sr. Bethesda, Md. 
Ben Fiedler Men's Outdoor Track & Field So. Asheville, N.C.
Ben Fife Men's Tennis Jr. Scarsdale, N.Y.
Sarah Foster Women's Outdoor Track & Field Jr. Lexington, Mass.
Idalia Friedson Softball Sr. Trumbull, Conn.
Tess Frenzel Women's Outdoor Track & Field So. Chatham, N.J.
Charlie Gill Men's Lacrosse Jr. Exeter, N.H. 
Thomas Gilligan Men's Lacrosse Jr. Edina, Minn.
Pike Goldschmidt Baseball Jr. Albany, Calif.
Savanna Gornisiewicz Women's Outdoor Track & Field So. Pompano Beach, Fla.
Eric Grein Men's Lacrosse Sr. Floral Park, N.Y.
Conner Gunn Baseball Jr. Kingsport, Tenn.
Kane Haffey Men's Lacrosse Jr. Duxbury, Mass.
Brendon Hardin Baseball Sr. Riverside, Conn. 
Brent Harrison Men's Outdoor Track & Field Jr. Glen Cove, N.Y.
Mia Haughton Women's Lacrosse Jr. Princeton, N.J. 
Cole Hawkins Men's Outdoor Track & Field Jr. Glen Ridge, N.J.
Victoria Hensley Women's Outdoor Track & Field Jr. Northport, N.Y.
Kiana Herold Women's Outdoor Track & Field So. Sebastopol, Calif.
Hannah Herrera Women's Outdoor Track & Field So.  Wallingford, Pa.
Steve Hetterich Men's Outdoor Track & Field Sr. West Islip, N.Y.
Jessie Kaliski Women's Outdoor Track & Field Sr. McLean, Va.
Dennis Kennelly Men's Outdoor Track & Field Jr. Rye, N.Y.
Matthew Killian Men's Lacrosse So. Summit, N.J. 
Hanna Krueger Women's Lacrosse So. Charlotte, N.C. 
Gina Lambiase Women's Lacrosse Jr. Chattanooga, Tenn.
Carl Lampe Men's Lacrosse Sr. Devon, Pa.
Lucas Lebovitz Men's Outdoor Track & Field Sr. Rancho Palos Verdes, Calif.
Donna Leet Softball Sr. Seattle, Wash. 
Cara Lembo Women's Outdoor Track & Field So. Weston, Mass.
Mike Litner Men's Lacrosse Jr. Villanova, Pa.
Cat Lowdon Women's Outdoor Track & Field So. Hillsborough, Calif.
Alena Marovitz Softball So. Northbrook, Ill.
Tom Matthew Men's Outdoor Track & Field Jr. Boulder, Colo.
Kathryn McHenry Women's Outdoor Track & Field So. Seattle, Wash.
Sarah McKay Softball Jr. Villanova, Pa.
Raymond Meijer Men's Outdoor Track & Field So. Mountain View, Calif.
Nic Meyer Baseball So. Paradise Valley, Ariz.
Meghan Mills Women's Lacrosse Sr. Far Hills, N.J.
Nicolette Miranda Softball Jr. Mendham, N.J.
Keelin Moehl Women's Outdoor Track & Field Jr. Bend, Ore.
Quinn Moroney Men's Lacrosse Jr. Manhasset, N.Y. 
Charles Nutter Baseball Sr. Newburyport, Mass.
Mike Odenwaelder Baseball Jr. Goshen, Conn.
Dylan Park Men's Lacrosse Jr. Charlottesville, Va.
Rachel Passarelli Women's Lacrosse Jr. Hamden, Conn.
Jonathan Ramirez Baseball Jr. Wyckoff, N.J.
Aaron Revzin Men's Tennis Jr. Needham, Mass. 
Andrea Rijo Women's Lacrosse So. Basking Ridge, N.J.
Sean Rodriguez Men's Tennis Sr. Corpus Christi, Texas
Sergio Rodriguez Baseball So. Clermont, Fla.
Jaqui Roth Women's Lacrosse So. Ridgewood, N.J.
Alissa Rothman Women's Outdoor Track & Field Sr. Iowa City, Iowa
Ashleigh Rutherford Softball Jr. Katonah, N.Y.
Jamie Sandel Men's Outdoor Track & Field So. Silver Spring, Md.
Andrew Scheiner Men's Tennis Sr. New York, N.Y. 
Corey Schwab Men's Lacrosse Sr. Highland, Md.
Caroline Sealander Softball Sr. Washington, D.C.
Jeff Seelaus Men's Outdoor Track & Field Jr. Wallingford, Pa.
Teddy Seem Men's Lacrosse Sr. Saddle River, N.J.
Alyssa Sherwill Softball Sr. Wallingford, Conn.
Sam Silver Men's Tennis So. Bryn Mawr, Pa.
Lexi Sinclair Women's Outdoor Track & Field Jr. West Bloomfield, Mich.
Romey Sklar Men's Outdoor Track & Field Sr. Brookline, Mass.
Michael Solimano Men's Tennis Jr. Montvale, N.J.
Sarah Spector Women's Lacrosse Sr. Narbeth, Pa.
Riley Streit Baseball Jr. Oxford, Conn.
Myles Tang Men's Tennis So. Minneapolis, Minn. 
Olivia Tarantino Women's Outdoor Track & Field Sr. Summit, N.J.
Josh Thompson Men's Lacrosse So. Greenboro, N.C. 
Cody Tranbarger Men's Lacrosse So. Louisville, Ky.
Lauren Tuiskula Softball So. Leicester, Mass.
Greg Turissini Men's Outdoor Track & Field Sr. Maumee, Ohio
Priscilla Tyler Women's Lacrosse Sr. Providence, R.I.
Matt Virgilio Men's Lacrosse Sr. Bay Shore, N.Y.
Jacob Waskowitz Men's Lacrosse So. Avon, Conn. 
Sam Wohlforth Men's Outdoor Track & Field So. West Orange, N.J.
Sarah Whelan Women's Outdoor Track & Field So. Charlotte, N.C.
Derek Williams  Men's Lacrosse So.  Duxbury, Mass. 
Kate Wyeth Women's Lacrosse So. Concord, Mass.
Josh Young Men's Outdoor Track & Field So. Boulder, Colo.
Anton Zykov Men's Tennis So. Washington, D.C. 
       
Bates
Name Sport Yr. Hometown
Jack Adons Men's Lacrosse So. Doylestown, Pa.
Jenna Armstrong Women's Rowing Sr. Florham Park, N.J.
Anna Berenson Softball Jr. Topsfield, Mass.
Samuel Berry Baseball Jr. South Hamilton, Mass.
Abigail Bierman Women's Rowing So. Bethlehem, N.Y.
Kent Byrd Men's Lacrosse So. West Hartford, Conn.
Caroline Caldwell Women's Rowing Sr. Gambier, Ohio
Brenna Callahan Softball Sr. Milton, Mass.
Cara Cappellini Women's Lacrosse Jr. Manhasset, N.Y.
David Cappellini Men's Lacrosse Jr. Manhasset, N.Y.
Olin Carty Men's Outdoor Track & Field So. Des Moines, Iowa
Evan Chen Men's Lacrosse Sr. Katonah, N.Y.
Molly Chisholm Women's Outdoor Track & Field So. Wayland, Mass.
Charlie Colony Men's Outdoor Track & Field So. Concord, Mass.
Jillian Conway Women's Lacrosse Sr. Andover, Mass.
Evan Cooper Men's Rowing Sr. Farmington, Conn.
Michael Creedon Men's Outdoor Track & Field Sr. Medfield, Mass.
Aly Dowey Women's Lacrosse Sr. Pound Ridge, N.Y.
Christopher Ellis Men's Tennis So. Shrewsbury, Mass.
Elizabeth Erbafina Women's Tennis So. Sudbury, Mass.
Evan Ferguson-Hull Men's Outdoor Track & Field So. West Hartford, Conn.
Nicholas Flynn Men's Rowing Sr. Wilton, Conn.
Colby Gail Women's Outdoor Track & Field Sr. Topsham, Maine
Kohl Geibel Men's Lacrosse Jr. Summit, N.J.
Sophia Gottlieb Women's Rowing So. Bow, N.H.
Patrick Griffin Men's Outdoor Track & Field So. Harvard, Mass.
Shannon Griffin Women's Outdoor Track & Field Jr. Philadelphia, Pa.
Alexander Hadiaris Men's Rowing Sr. Cape Elizabeth, Maine
Porter Harrast Men's Outdoor Track & Field Jr. Decatur, Ga.
Greggory Heller Men's Outdoor Track & Field Jr. Walla Walla, Wash.
Rockwell Jackson Baseball Sr. Fort Worth, Texas
Colin Jamerson Men's Outdoor Track & Field Sr. Sherborn, Mass.
Elena Jay Women's Outdoor Track & Field Sr. West Hartford, Conn.
Song Maria Kim Women's Outdoor Track & Field Sr. North Reading, Mass.
Colin Kraft Men's Outdoor Track & Field So. Northborough, Mass.
Detmer Kremer Men's Outdoor Track & Field Jr. Nij Beets, Netherlands
Henry Lee Men's Tennis Sr. Sag Harbor, N.Y.
William Lehrer Men's Rowing So. Winchester, Mass.
Will Levangie Baseball Sr. Frederick, Md.
Julia Mason Women's Rowing So. Niskayuna, N.Y.
Welles Mathison Men's Rowing Jr. Plymouth, N.H.
Mark McCauley Men's Outdoor Track & Field Sr. Cumberland, Maine
Sean McKenna Men's Outdoor Track & Field Sr. York, Maine
Lydia Merizon Women's Rowing Jr. Neenah, Wis.
Alyssa Morgosh Women's Outdoor Track & Field Sr. Carlsbad, Calif.
Emilie Muller Women's Rowing Jr. Concord, N.H.
William Nelson Men's Rowing So. New Canaan, Conn.
Emma Noto Women's Lacrosse Jr. Portland, Ore.
Amelia Oliver Women's Outdoor Track & Field Sr. Potomac, Md.
Kenneth O’Friel Men's Lacrosse Jr. Scarsdale, N.Y.
Rebecca O’Neill Women's Rowing Sr. Westminster, Vt.
Alex Parker Baseball Sr. Lewiston, Maine
Zachary Polich Men's Outdoor Track & Field Sr. Westborough, Mass.
Ashley Pollack Women's Outdoor Track & Field So. Port Washington, N.Y.
Molly Pritz Women's Rowing So. Ithaca, N.Y.
Matthew Proto Men's Lacrosse Jr. Chatham, N.J.
Julia Rabin Women's Outdoor Track & Field Sr. Portland, Ore.
Ian Ramsay Men's Rowing Jr. South Berwick, Maine
Elizabeth Sangree Women's Rowing Sr. Ashford, Conn.
William Sartorius Men's Outdoor Track & Field Jr. Sparks, Md.
Elena Schroeder Women's Outdoor Track & Field Jr. Clinton, Conn.
Christopher Shaw Men's Outdoor Track & Field Jr. Delmar, N.Y.
Matthew Silverman Men's Rowing Sr. Lafayette, N.J.
Suzannah Smith Women's Lacrosse Jr. Brunswick, Maine
Quincy Snellings Women's Outdoor Track & Field Sr. Lexington, Mass.
Colby Spehler Men's Lacrosse Jr. Cold Spring Harbor, N.Y.
Stefano Stadlinger Men's Lacrosse Jr. Summit, N.J.
John Stansel Men's Outdoor Track & Field Sr. Newburyport, Mass.
Alex Sternberg Men's Lacrosse Sr. Needham, Mass.
Katherine Traquina Women's Rowing So. Wayland, Mass.
Alex Tritell Men's Outdoor Track & Field Jr. Bethesda, Md.
Eric Wainman Men's Outdoor Track & Field Sr. Glastonbury, Conn.
Kyle Weber Men's Lacrosse So. Chagrin Falls, Ohio
Marit Wettstein Men's Rowing Jr. Rochester, Minn.
Benjamin Whitehead Men's Rowing So. Shaker Heights, Ohio
Gabriel Whitehead Men's Rowing So. Shaker Heights, Ohio
Katharine Wick Women's Outdoor Track & Field Jr. Hillsborough, Calif.
Hannah Wilson Women's Outdoor Track & Field So. Brooklyn, N.Y.
Jessica Wilson Women's Outdoor Track & Field So. Cumberland, Maine
Kathy Yannopoulos Women's Lacrosse Sr. Simsbury, Conn.
       
Bowdoin
Name Sport Yr. Hometown
Emma Beecher Women's Lacrosse Jr. Morristown, N.J.
Anthony Bellavia Men's Outdoor Track & Field Jr. Waterville, Maine
Meghan Bellerose Women's Outdoor Track & Field So. West Newton, Mass.
Dana Bloch Sailing So. Falmouth, Maine
Georgia Bolduc Women's Outdoor Track & Field So. Waterville, Maine
Noah Bragg Men's Tennis Sr. Brookline, Mass.
Steven Buduo Baseball Sr. Worcester, Mass.
Brooke Bullington Women's Lacrosse So. Palo Alto, Calif.
Christopher Cameron Baseball Sr. Reading, Mass.
Jack Carrier Men's Lacrosse Sr. Cohasset, Mass.
Cameron Chisholm Men's Outdoor Track & Field Jr. Holliston, Mass.
Emma Chow Women's Tennis Sr. Toronto, Ontario
Emily Clark Women's Outdoor Track & Field Sr. Stow, Mass.
Cielle Collins Softball Sr. New Castle, N.H.
Michael Croteau Sailing Sr. Winchester, Mass.
Cole DiRoberto Baseball Sr. Worcester, Mass.
Evann Dumont-Lapointe Baseball So. Kirkland, Quebec
Demi Feder Women's Outdoor Track & Field So. Malta, N.Y.
Brenna Fischer Women's Outdoor Track & Field Sr. Ridgewood, N.J.
Adam FitzGerald Men's Lacrosse Jr. Duxbury, Mass.
Allyson Fulton Women's Outdoor Track & Field Jr. West Bloomfield, Mich.
Nicholas Funnell Men's Lacrosse So. Grantham, N.H.
Kelsey Gallagher Women's Lacrosse So. Belle Mead, N.J.
Robert Garry Men's Lacrosse So. Mamaroneck, N.Y.
Julia Geaumont Softball Jr. Saco, Maine
Charles Gerrity Men's Lacrosse So. Cumberland, Maine
Pilar Giffenig Women's Tennis So. Salisbury, Conn.
Mettler Growney Women's Lacrosse So. New Canaan, Conn.
Nicole Hamilton Sailing Sr. Wilmette, Ill.
Calvin Henry Men's Outdoor Track & Field Jr. Atlanta, Ga.
Chester Jacobs Sailing So. Yarmouth, Maine
Matthew Jacobson Men's Outdoor Track & Field So. Westfield, Mass.
Sophie Janes Women's Lacrosse Jr. Salt Lake City, Utah
Jarred Kennedy-Loving Men's Outdoor Track & Field Sr. Boston, Mass.
Natalie Kiley-Bergen Women's Lacrosse So. Troy, N.Y.
Thomas King Men's Outdoor Track & Field So. San Diego, Calif.
Lucinda Knott Women's Outdoor Track & Field So. London, England
Philip Koch Sailing Sr. Northeast Harbor, Maine
Katharine Krupp Women's Outdoor Track & Field Jr. Carlisle, Mass.
Emily Kushner Salitan Sailing Jr. New York, N.Y.
Anisa LaRochelle Women's Lacrosse So. Washington, D.C.
Monique Lillis Women's Outdoor Track & Field So. Eliot, Maine
Matthew Lyons Sailing So. Manhasset, N.Y.
Chad Martin Baseball Jr. Rowley, Mass.
Walter McGuire Sailing So. Cos Cob, Conn.
Clare McLaughlin Women's Lacrosse Sr. Warren, Vt.
Siena Mitman Softball Sr. Mequon, Wis.
Hunter Moeller Sailing So. Waite Hill, Ohio
Erin Mullins Sailing Jr. East Greenwich, R.I.
Peter Mumford Men's Lacrosse So. Plymouth, N.H.
Andrew Murowchick Men's Outdoor Track & Field Jr. Needham, Mass.
Lauren Nguyen Softball So. Lynnwood, Wash.
Nathaniel Niles Men's Outdoor Track & Field Sr. South Freeport, Maine
Sean Offner Men's Lacrosse Jr. Denver, Colo.
Alexander Osgood Men's Lacrosse So. Marblehead, Mass.
William Ossoff Men's Outdoor Track & Field Sr. Andover, Mass.
Marisa O'Toole Softball So. Scarborough, Maine
Calvin Park Men's Outdoor Track & Field So. Trumbull, Conn.
Lindsay Picard Women's Lacrosse Jr. New York, N.Y.
Olivia Raisner Women's Lacrosse Sr. Marblehead, Mass.
Colin Reynolds Baseball So. Oquossoc, Maine
Victoria Rusch Softball Sr. New Canaan, Conn.
Chase Savage Men's Tennis Jr. Bernardsville, N.J.
Kyra Silitch Women's Tennis So. New York, N.Y.
Erin Silva Women's Outdoor Track & Field Sr. Westborough, Mass.
Christian Sleeper Men's Outdoor Track & Field Sr. Caribou, Maine
Paige Speight Sailing Jr. Bar Harbor, Maine
Samantha Stalder Women's Tennis So. Costa Mesa, Calif.
James Sullivan Men's Outdoor Track & Field Jr. Acton, Mass.
Robert Talcott Men's Lacrosse Sr. Washington, D.C.
Luke Trinka Men's Tennis Jr. Oak Park, Ill.
Henry Van Zant Baseball Sr. Westport, Conn.
Genna Warner Women's Lacrosse Sr. New York, N.Y.
Camille Wasinger Women's Outdoor Track & Field Sr. Boulder, Colo.
Avery Wentworth Men's Outdoor Track & Field Sr. Annapolis, Md.
Jade Willey Sailing So. Coronado, Calif.
Charlotte Williamson Sailing Sr. Weston, Mass.
Taylor Wilson Women's Lacrosse Sr. Chevy Chase, Md.
Kyle Wolstencroft Men's Tennis Sr. Greenwich, Conn.
David Zabinsky Baseball Sr. Sharon, Mass.
Eric Zelina Men's Lacrosse So. Huntersville, N.C.
       
Colby
Name Sport Yr. Hometown
Dylan Alles Women’s Outdoor Track & Field Jr. Vienna, Va.
Bobbi Alman Women’s Rowing So. Los Gatos, Calif.
Maddie Andrews Women’s Rowing So. Wells, Maine
Jenna Athanasopoulos Women’s Outdoor Track & Field So. Fitzwilliam, N.H.
Michaela Athanasopoulos  Women’s Outdoor Track & Field So. Fitzwilliam, N.H.
Sophia Bartels Women’s Rowing So. Hanover, N.H.
Jessica Batchelder Women’s Outdoor Track & Field So. Kittery Point, Maine
McKayla Blanch Women’s Outdoor Track & Field So. Tewksbury, Mass.
Emily Boyce Women’s Rowing Jr. Houston, Texas
Jack Bratches Men’s Lacrosse Jr. New Canaan, Conn.
Thomas Brewster Men’s Lacrosse Jr. Fairfield, Conn.
Acadia Brooks Women’s Outdoor Track & Field So. Santa Fe, N.M.
Riley Burke Men’s Lacrosse So. Corte Madera, Calif.
Greyson Butler Men’s Outdoor Track & Field So. Duxbury, Mass.
Nils Carlson Baseball Sr. Worcester, Mass.
Sarah Carrigan Women’s Outdoor Track & Field So. Wellesley, Mass.
Yangyang Chen Men’s Rowing So. Shanghai, China
Brittany Chin Women’s Lacrosse Jr. Shrewsbury, Mass.
Dylan Ciccarelli Men’s Outdoor Track & Field Jr. Toronto, Ontario
Charlie Coffman Men’s Outdoor Track & Field Sr. Cohasset, Mass.
Jake Connelly Baseball Jr. North Attleboro, Mass.
Chrissy Coveney Women’s Lacrosse So. Hingham, Mass.
Sam Crimmins Men’s Outdoor Track & Field So. Swampscott, Mass.
Andrew Currier Baseball Jr. Santa Monica, Calif.
Claire Dickson Women’s Lacrosse Sr. Darien, Conn.
Roy Donnelly Men’s Outdoor Track & Field So. Hampden, Maine
Bobby Donohue Baseball So. Clinton, Maine
Robin Doroff Women’s Outdoor Track & Field Jr. Wenham, Mass.
Sean Dougherty Men’s Lacrosse So. Glenmoore, Pa.
Ethan Druskat Men’s Outdoor Track & Field Jr. Durham, N.H.
Grace Dunn Women’s Outdoor Track & Field So. Farmington, Conn.
Max Eberhart Men’s Lacrosse Jr. Rye Beach, N.H.
Zach Ellenthal Baseball Jr. Wilton, Conn.
Sarah Evans Women’s Lacrosse Jr. Cohasset, Mass.
Grace Farnkoff Softball So. Scarborough, Maine
Austin Frank Men’s Lacrosse So. Wellesley, Mass.
James Freeland Men’s Rowing So. Washington, Conn.
Griffin Gagnon Men’s Outdoor Track & Field So. Hollis, N.H.
Michaela Garrett Women’s Outdoor Track & Field So. Spruce Head, Maine
Scott Goldberg Baseball Sr. Valley Stream, N.Y.
John Grimaldi Men’s Lacrosse Sr. Manchester, Mass.
Katelyn Hamilton Women’s Rowing So. Arlington, Mass.
Emily Harper Women’s Outdoor Track & Field Sr. Tacoma, Wash.
CT Harris Men’s Outdoor Track & Field Sr. Canaan, N.H.
Abby Hatch Women’s Lacrosse Sr. Wilbraham, Mass.
Kaleigh Hoffman Women’s Outdoor Track & Field So. Arlington, Mass.
Maggie Hojlo Women’s Outdoor Track & Field So. Wayland, Mass.
Abby Hooper Women’s Lacrosse Jr. Nahant, Mass.
Libby Huber Women’s Rowing So. Bangor, Maine
Kenny Jacobson Men’s Lacrosse Jr. Duxbury, Mass.
Kush Jadeja Men’s Outdoor Track & Field Sr. Chevy Chase, Md.
Hallie Jester Women’s Outdoor Track & Field Jr. Chevy Chase, Md.
Drew Kelly Men’s Rowing Sr. Fairfield, Conn.
Kate Kimball Women’s Outdoor Track & Field Sr. Kentfield, Calif.
Danielle Levine Women’s Tennis Sr. Andover, N.J.
Lydia Larson Women’s Rowing So. New Gloucester, Maine
Meaghan Lewia Softball Sr. Wells, Maine
Grant Lowensohn Baseball So. Fort Collins, Colo.
Georgia Lubrano Women’s Lacrosse So. Hanover, N.H.
Alex Lucas Women’s Lacrosse So. Yarmouth, Maine
Caitlin Lyons Women’s Outdoor Track & Field Sr. Morristown, N.J.
Emma Marjollet Women’s Lacrosse Jr. Hingham, Mass.
Andy Martinez Men’s Outdoor Track & Field Sr. Los Angeles, Calif.
Leo McGuinness Men’s Outdoor Track & Field So. Tuckahoe, N.Y.
Grace McVey Women’s Lacrosse Jr. Bronxville, N.Y.
Katie Metayer Women’s Outdoor Track & Field So. Wilbraham, Mass.
Daniel Meyer Men’s Rowing Jr. Brookline, Mass.
Megan Michie Softball Sr. Rhinebeck, N.Y.
Chris Millman Men’s Outdoor Track & Field Jr. East Greenwich, R.I.
Annie Morris Women’s Tennis So. Wilmette, Ill.
Vlad Murad Men’s Tennis So. Bacau, Romania
Celeste Murtha Women’s Lacrosse So. Natick, Mass.
Harry Nicholas Men’s Lacrosse Jr. Stonington, Conn.
Tom O’Donnell Men’s Outdoor Track & Field So. Melrose, Mass.
Maddy Ojerholm Women’s Outdoor Track & Field So. Worcester, Mass.
Russ Ollis Men’s Lacrosse Jr. South Walpole, Mass.
Thomas O’Shea Men’s Outdoor Track & Field So. Lynnfield, Mass.
Julia Perlmutter Softball So. Sherborn, Mass.
Mark Philipps Men’s Lacrosse Sr. New York, N.Y.
Erin Purcell Maillet Women’s Outdoor Track & Field So Scituate, Mass.
Allyson Redhunt Men’s Rowing So. Gorham, Maine
Mackenzie Reimer Women’s Lacrosse Jr. Dartmouth, Mass.
Talia Richkin Women’s Rowing So. Lexington, Mass.
Clint Ross Men’s Rowing Jr. New York, N.Y.
Jamie Ross Men’s Outdoor Track & Field So. Brunswick, Maine
Alex Rutan Men’s Lacrosse Jr. Walnut Creek, Calif.
Brett Sahlberg Men’s Outdoor Track & Field Sr. Duxbury, Mass.
Ryan Salerno Men’s Outdoor Track & Field So. Brunswick, Maine
Tyler Starks Baseball Jr. Milton, Mass.
Landon Summers Men’s Outdoor Track & Field So. Vashon Island, Wash.
Dana Swaffield Women’s Lacrosse Jr. Dover, Mass.
Erica Talamo Women’s Tennis Sr. Newton, Mass.
Noah Tocci Baseball So. Weston, Mass.
Emily Tolman Women’s Outdoor Track & Field Jr. Scarborough, Maine
Jeff Tucker Men’s Outdoor Track & Field Jr. Woodstock, Vt.
Jeff Vaz Men’s Lacrosse Jr. Arlington, Mass.
Sam Wasserman Men’s Lacrosse Jr. Milton, Mass.
Laurel Whitney Women’s Outdoor Track & Field Jr. Waterbury, Vt.
Kara Witherill Women’s Rowing Sr. Readfield, Maine
Sylvia Xu Men’s Rowing Jr. Bellevue, Wash.
Luke Yasuda Men’s Rowing So. Cheshire, Conn.
Katherine Zafirson Softball Jr. Saco, Maine
Harrison Zhu Men’s Lacrosse Jr. Hastings-on-Hudson, N.Y.
       
Connecticut College
Name Sport Yr. Hometown
Nicole Adam Women's Outdoor Track & Field Jr. Cheshire, Conn.
Tori Allen Sailing Jr. Jamestown, R.I.
Ashley Amey Women's Water Polo Jr. Napa, Calif.
Tina Balzotti Women's Lacrosse So. Duxbury, Mass.
Jake Bank Men's Lacrosse So. Scarsdale, N.Y.
Jeffrey Basch Men's Tennis Sr. Elking Park, Pa.
Ariana Beers Women's Outdoor Track & Field Jr. Fayetteville, N.Y.
Ashley Bjorkman Women's Outdoor Track & Field So. Mansfield, Mass.
Kim Bolick  Sailing Sr. Hopkinton, Mass.
Jordan Bothwick Sailing Sr. Manchester, Mass.
Jillian Brigandi Women's Tennis So. Harrington Park, N.J.
JC Cangelosi Men's Tennis Sr. Estero, Fla.
Michael Clougher Men's Rowing Sr. Canton, Mass.
Ashley Curran Women's Outdoor Track & Field So. Franklin, Mass.
Allisa Dalpe Women's Lacrosse Jr. East Falmouth, Mass.
Ryan Dean Men's Outdoor Track & Field Jr. Leeds, Mass.
Brad DeMarco Men's Outdoor Track & Field Jr. Weston, Conn.
Patrick Dermody Men's Outdoor Track & Field Sr. Erieville, N.Y.
Anna DiLisio Women's Rowing So. Portland, Maine
Hannah Donegan Women's Lacrosse So. Great Falls, Va.
Mack Dowling Men's Lacrosse So. Darien, Conn.
Liz Dubovik Sailing Sr. Chatham, Mass.
Kelsey Fischer Women's Rowing So. Quincy, Mass.
Sarah Fishman Women's Rowing Sr. Lexington, Mass.
Mitch Green Men's Lacrosse Sr. Portsmouth, R.I. 
Jack Griffin Men's Lacrosse Sr. Seaford, N.Y.
Anna Guay Women's Outdoor Track & Field So. Watertown, Conn.
Mia Haas-Goldberg Women's Rowing Jr. Manhattan Beach, Calif.
Lacey Hale Women's Lacrosse So. Winchester, Mass.
Heidi Halsted Women's Lacrosse Sr. Mill Valley, Calif.
Brianna Harrity Women's Water Polo So. Jeffersonville, Pa.
Charlotte Hecht Women's Rowing Jr. St. Paul, Minn.
Alejandro Hernandez Men's Outdoor Track & Field So. Miami, Fla.
Sung In Lee Men's Rowing So. Tokyo, Japan
Alix Israel Sailing Sr. Salem, Mass.
Amanda Jacobsen Women's Outdoor Track & Field So. Stafford Springs, Conn.
Kate Jacobson Women's Water Polo Sr. Collegeville, Pa.
Mike Joyce  Men's Outdoor Track & Field Sr. Wallingford, Conn.
Aneeka Kalia Women's Tennis  Jr. Southborough, Mass.
Tori Kenyon Women's Outdoor Track & Field Jr. Plymouth, Mass.
Bryce Kopp Sailing Jr. Fairfield, Conn.
Davis Kraft Men's Lacrosse So. Northborough, Mass.
Caroline Kuzoian Women's Rowing So. West Hartford, Conn.
Caroline Leonard Women's Outdoor Track & Field Jr. Hingham, Mass.
Brent Lo Men's Outdoor Track & Field Jr. Arlington, Mass.
Max Luing Men's Lacrosse Jr. Ridgewood, N.J.
Charlotte Marcoux Women's Tennis Jr. Sudbury, Mass.
Kelsey McGinnis Women's Outdoor Track & Field So. Somerset, Mass.
Sam McKeown Men's Outdoor Track & Field Jr. South Windsor, Conn.
Kelsey Millward Women's Water Polo Jr. Baie D'Urfe, Quebec
Nate Milne Men's Lacrosse Sr. Manchester, N.H.
Zander Mintz Men's Outdoor Track & Field So. East Windsor, N.Y.
Kieran Morris Men's Lacrosse Sr. Ridgewood, N.J.
Meghan Olt Women's Rowing Jr. Bettendorf, Iowa
Rebecca Quirke Sailing So. Rye, N.Y.
Raymond Rich-Fiondella Men's Outdoor Track & Field So. North Haven, Conn.
Gianna Rocchio Women's Outdoor Track & Field So. Coventry, R.I. 
Alexandra Romagnoli Sailing Sr. Boxford, Mass.
Ellie Rudd Women's Tennis So. Minneapolis, Minn.
Kevin Schirmacher Men's Lacrosse So. Massapequa, N.Y.
Sophie Sharps Women's Rowing Jr. Brooklyn, N.Y. 
Jeff Smith Men's Lacrosse Jr. Simsbury, Conn.
Sarah Sovia Women's Water Polo So. Pottstown, Pa.
Sarah Spound  Women's Rowing So. Florence, Mass.
Sarah Stephenson Women's Rowing So. Wenham, Mass.
Taylor Thomas Women's Lacrosse Sr. Needham, Mass. 
Arianna Wendt Women's Rowing So. Bay Shore, N.Y. 
Emily Winter Women's Outdoor Track & Field Jr. Easton, Conn.
Abbey Wrobleski Women's Water Polo Jr. Honolulu, Hawaii
       
Hamilton
Name Sport Yr. Hometown
Charlotte Andrews Women's Rowing So. San Jose, Calif.
Daphne Assimakopoulos Softball So. Belmont, Mass.
Daniel Baer Men's Outdoor Track & Field Sr. Lenox, Mass.
Alan Baldwin Men's Lacrosse Jr. Cazenovia, N.Y.
Emily Banzer Women's Outdoor Track & Field Sr. Brockport, N.Y.
Mali Barker Men's Rowing So. Newburyport, Mass.
Zack Becker Baseball Jr. West Hartford, Conn.
Matt Billet Men's Tennis Sr. Bedford, N.Y.
Becca Butler Softball So. Ridgewood, N.J.
Mike Chiseri Baseball Jr. Voorheesville, N.Y.
Tina Choinski Women's Outdoor Track & Field Sr. Hauppauge, N.Y.
Matt Creeden Men's Lacrosse Jr. Wrentham, Mass.
Russ DeGrazia Men's Rowing Sr. Brookfield, Conn.
John DeGuardi Men's Lacrosse Jr. Ballston Spa, N.Y.
Gaela Dennison-Leonard Women's Lacrosse Jr. Portland, Ore.
Sarah Dimakis Women's Outdoor Track & Field So. Federal Way, Wash.
Brian Ferrell Baseball Jr. Wilmington, N.C.
Michelle Fish Women's Outdoor Track & Field So. Slingerlands, N.Y.
Morgan Fletcher Women's Lacrosse So. Wayland, Mass.
David Freeman Men's Outdoor Track & Field Jr. Fayston, Vt.
Rachel Friedman Women's Tennis Sr. Gansevoort, N.Y.
Meredith Garner Women's Rowing Sr. Simpsonville, Ky.
Erin Gerrity Women's Rowing Sr. Haverford, Pa.
Tyler Gump Men's Lacrosse Sr. Summit, N.J.
Emily Hedison Women's Rowing So. Acton, Mass.
Lindsay Heyer Women's Outdoor Track & Field So. Rochester, N.Y.
Abby Homer Women's Outdoor Track & Field Jr. Ellsworth, Maine
Anna Jaeger Women's Tennis Sr. Bath, Maine
Ben Jeffery Men's Lacrosse So. Manlius, N.Y.
Claire Keyte Women's Tennis So. New York, N.Y.
Mira Khanna Women's Tennis Sr. Palo Alto, Calif.
Ally Kontra Women's Rowing Sr. Villanova, Pa.
Casey Kopp Men's Lacrosse So. Rochester, N.Y.
Rachel Landman Women's Rowing Sr. Brooklyn, N.Y.
JJay Lane Baseball Sr. Weston, Conn.
Kelly Leonard Softball Sr. Lancaster, N.Y.
Brandon Lew Men's Lacrosse Jr. Katonah, N.Y.
Parker Lewis Men's Rowing Jr. New Brunswick, N.J.
Oliver Magnusson Men's Rowing So. New York, N.Y.
Matthew McCarron Men's Outdoor Track & Field So. West Chester, Pa.
Caroline McCarthy Women's Lacrosse Jr. Belmont, Mass.
Max McKee-Proctor Men's Tennis So. Newton, Mass.
Brett Mele Baseball So. Ringoes, N.J.
Yuwen Michelson Women's Outdoor Track & Field So. Swarthmore, Pa.
Robert Miles Men's Outdoor Track & Field Jr. Rochester, N.Y.
Kurt Minges Men's Lacrosse Sr. Rochester, N.Y.
Karly Moore Women's Rowing Sr. Dedham, Mass.
Landon Morin Men's Rowing Jr. Kent, Conn.
Jack Moses Men's Outdoor Track & Field Jr. Medfield, Mass.
Hideko Nara Women's Rowing Sr. New York, N.Y.
Max Newman Men's Outdoor Track & Field Jr. Las Vegas, Nev.
Rachel Newman Women's Outdoor Track & Field Jr. Merion, Pa.
Jack O'Brien Men's Lacrosse Sr. Syracuse, N.Y.
James Oliver Men's Tennis Sr. Lakewood, Ohio
Jessica Pedersen Women's Rowing Sr. Wellesley Hills, Mass.
Adam Pfander Men's Outdoor Track & Field Jr. Beacon, N.Y.
Heather Piekarz Women's Rowing Jr. Southborough, Mass.
Jack Pierce Men's Outdoor Track & Field So. New Gloucester, Maine
Ann Pooley Women's Lacrosse Jr. Wexford, Pa.
Joe Ricciuti Men's Lacrosse Jr. Norwell, Mass.
David Rose Baseball Jr. Burlington, Vt.
Hannah Rubin Women's Lacrosse So. Atherton, Calif.
Isabella Schoning Women's Tennis Jr. Woodbury, N.J.
George Segee-Wright Men's Rowing So. Duluth, Minn.
Ellison Sherrill Women's Lacrosse So. Charlotte, N.C.
Lillie Simourian Women's Lacrosse So. Dover, Mass.
Nate Somes Men's Outdoor Track & Field Jr. Mansfield, Mass.
Monique St. Jarre Softball Sr. Berlin, Conn.
Hannah Staab Softball So. Darien, Conn.
Ashleigh Stephan Women's Lacrosse Sr. Avon, Conn.
Carrie Uhlein Women's Tennis Sr. New Canaan, Conn.
Nate Weinrauch Men's Lacrosse So. Short Hills, N.J.
Devin White Men's Tennis So. Stonington, Conn.
Grant Whitney Men's Outdoor Track & Field So. Hingham, Mass.
Hannah Withiam Women's Lacrosse Jr. Greenwich, Conn.
Emma Zanazzi Women's Rowing Sr. Andover, Mass.
John Zimmerman Men's Lacrosse Sr. Syracuse, N.Y.
       
Middlebury
Name Sport Yr. Hometown
Lauren Amos Women's Tennis Jr. Tucson, Ariz.
Carly Anderson Women's Outdoor Track & Field Jr. Mercer Island, Wash.
Max Araya Baseball Jr. Redding, Conn.
Christina Bicks Softball Sr. Ridgewood, N.J.
Hannah Blackburn Women's Outdoor Track & Field So. Chapel Hill, N.C.
Nicholas Blelloch Men's Outdoor Track & Field Jr. North Easton, Mass.
Lauren Bougioukas Women's Outdoor Track & Field Jr. North Andover, Mass.
Jon Broome Men's Lacrosse Jr. Mountain Lakes, N.J.
Stephen Brown Men's Lacrosse Jr. Quincy, Mass.
Palmer Campbell Men's Tennis Jr. Nashville, Tenn.
Maggie Caputi Women's Lacrosse Jr. Brunswick, Maine
Katie Carlson Women's Outdoor Track & Field Sr. Princeton, Mass.
Luke Carpinello Men's Outdoor Track & Field Jr. Delmar, N.Y.
Sean Carroll Men's Lacrosse Jr. Wilton, Conn.
Jeremy Carter Men's Outdoor Track & Field So. Jericho, Vt.
Brandon Cushman Men's Outdoor Track & Field Jr. Gorham, Maine
Eddie DeArias Baseball Sr. Sudbury, Mass.
Emma DeCamp Women's Outdoor Track & Field So. Washington, D.C.
Alec Drobac Men's Outdoor Track & Field Jr. Atherton, Calif.
Bea Eppler Women's Lacrosse So. New Canaan, Conn.
Will Ernst Men's Lacrosse So. San Francisco, Calif.
Ola Fadairo Men's Outdoor Track & Field Sr. Springfield Gardens, N.Y.
Paige Fernandez Women's Outdoor Track & Field So. Oradell, N.J.
Alexandra Fields Women's Tennis So. Coral Gables, Fla.
Sarah Freyre Softball So. Jackson, N.J.
Jackson Frons Men's Tennis Jr. Encino, Calif.
Mani Ghiasi Men's Lacrosse Jr. Belvedere, Calif.
Erin Giles Softball So. Scarborough, Maine
Halle Gustafson Women's Outdoor Track & Field Jr. Minneapolis, Minn.
Sarah Guth Women's Outdoor Track & Field Sr. Wilton, Conn.
Lauren Henry Women's Outdoor Track & Field Jr. Las Vegas, Nev.
Allie Hooley Women's Lacrosse So. Hingham, Mass.
Bridget Instrum Women's Lacrosse Jr. Granby, Mass.
Allen Jackson Men's Tennis Jr. Charlotte, N.C.
Olivia Jurkowitz Women's Lacrosse So. Greenwich, Conn.
Madeleine Kinker Women's Lacrosse Jr. Rye, N.Y.
Holly Lanchantin Women's Outdoor Track & Field Sr. Natick, Mass.
Kate Leib Women's Outdoor Track & Field Jr. Morristown, N.J.
Jason Lock Baseball So. Burlingame, Calif.
John Luke Baseball Jr. Richmond, Va.
James Lynch Men's Outdoor Track & Field Jr. Pittsford, N.Y.
Joe MacDonald Baseball Jr. Pepperell, Mass.
Kat Maehr Softball Jr. Sayville, N.Y.
Fiona Maloney-McCrystle Women's Outdoor Track & Field So. Los Gatos, Calif.
Kelsey Martel Softball Sr. Concord, N.H.
Sebastian Matt Men's Outdoor Track & Field Jr. New Albany, Ohio
Alison Maxwell Women's Outdoor Track & Field Sr. Port Angeles, Wash.
Emma McGuirk Women's Outdoor Track & Field Sr. Marblehead, Mass.
Emily Mellen Women's Outdoor Track & Field So. Basking Ridge, N.J.
Katie Merrick Women's Outdoor Track & Field So. South Burlington, Vt.
J.P. Miller Men's Lacrosse So. Wellesley, Mass.
Alex Morris Women's Outdoor Track & Field Jr. London, England
Erzsie Nagy Women's Outdoor Track & Field So. Albion, Maine
Alex Nichols Men's Outdoor Track & Field So. Brunswick, Maine
Kaysee Orozco Women's Tennis So. New Milford, N.J.
Katie Paradies Women's Tennis Sr. Atlanta, Ga.
Fritz Parker Men's Outdoor Track & Field Sr. Arlington, Va.
Danny Plunkett Men's Outdoor Track & Field Jr. Marblehead, Mass.
Abigail Pohl Women's Outdoor Track & Field So. Weston, Mass.
Maddie Pronovost Women's Outdoor Track & Field So. Brookline, Mass.
Jack Rautiola Men's Lacrosse Jr. Acton, Mass.
Erin Rea Women's Outdoor Track & Field Jr. Boise, Idaho
John Read Baseball So. Washington, D.C.
Brian Rich Men's Outdoor Track & Field So. Concord, Mass.
Chrissy Ritter Women's Lacrosse Jr. Middlebury, Vt.
Sam Rives Men's Outdoor Track & Field Sr. Manchester, Mass.
David Russell Men's Outdoor Track & Field Sr. Atlanta, Ga.
Sadie Shackelford Women's Tennis Jr. Sewanee, Tenn.
Jake Schneider Men's Lacrosse So. New York, N.Y.
Taylor Shortsleeve Men's Outdoor Track & Field Sr. Medfield, Mass.
Perri Silverhart Women's Outdoor Track & Field Jr. West Hartford, Conn.
Conor Simons Men's Outdoor Track & Field Jr. Westbury, N.Y.
Dylan Sinnickson Baseball Sr. Sands Point, N.Y.
Nate Smith-Ide Men's Lacrosse So. Pottstown, Pa.
Ari Smolyar Men's Tennis Jr. Short Hills, N.J.
Neve Stearns Softball Jr. Granby, Conn.
Miller Steinle Men's Lacrosse Jr. West Hartford, Conn.
Jackie Stern Softball Jr. Northfield, Ill.
Jennifer Sundstrom Women's Tennis So. London, England
Alyssa Taylor Women's Outdoor Track & Field So. Concord, Mass.
Katherine Tercek Women's Outdoor Track & Field Jr. Beverly Hills, Calif.
Chris Veasey Men's Outdoor Track & Field Sr. Rumson, N.J.
Gabe Weissmann Men's Lacrosse Sr. Chappaqua, N.Y.
Jack Welch Men's Tennis Jr. Winchester, Mass.
Cal Williams Men's Lacrosse Sr. Wayland, Mass.
Brendan Wood Men's Outdoor Track & Field So. Lincolnshire, Ill.
Kevin Wood Men's Outdoor Track & Field Sr. Lincolnshire, Ill.
Mike Yang Baseball So. Bethesda, Md.
Jessie Yorke Women's Lacrosse So. Rumson, N.J.
       
Trinity
Name Sport Yr. Hometown
Dan Badolato Men's Lacrosse Jr. Boonton, N.J.
Nicholas Bellas Men's Outdoor Track & Field Jr. Old Lyme, Conn.
Seth Bird Men's Lacrosse Jr. Concord, Mass.
Sarah Black Women's Rowing Jr. Groton, Mass.
Alison Blaine Women's Rowing Sr. Santa Fe, N.M.
William Boyd Men's Tennis So. Hillsborough, Calif.
Kailey Carpenter Men's Rowing So. Delray Beach, Fla.
Catherine Cebulla Women's Outdoor Track & Field So. Weston, Mass.
James Cescon Men's Outdoor Track & Field Sr. Pierrefonds, Quebec
Meghan Collins Women's Lacrosse So. Marblehead, Mass.
Alexandra Cocco Women's Outdoor Track & Field Jr. Woodbridge, Conn.
Catherine Cooper Women's Outdoor Track & Field So. Woburn, Mass.
Tom Costigan Men's Lacrosse So. New Canaan, Conn.
Mary Daly Women's Outdoor Track & Field Sr. Madison, Wis.
Sean Dunn Men's Outdoor Track & Field Jr. Marcellus, N.Y.
Caroline Feeney Women's Rowing So. La Jolla, Calif.
Charles Finnegan Men's Lacrosse Sr. Duxbury, Mass.
Lara Guida Women's Lacrosse So. Mendham, N.J.
Caroline Hayes Women's Lacrosse Sr. Greenland, N.H.
Lisa Hovhanessian Women's Rowing So. Southborough, Mass.
Scott Huley Baseball Sr. Greenwich, Conn.
Walter Hunnewell Men's Lacrosse Jr. Wellesley, Mass.
Clio Kammerer Women's Lacrosse So. Marblehead, Mass.
Hannah King Softball Jr. Kennebunk, Maine
Mark Komanecky Men's Rowing Sr. Northborough, Mass.
James Kuritzkes Men's Outdoor Track & Field Sr. Bryn Mawr, Pa.
Antonia Lluberes Men's Rowing Jr. Washington, D.C.
Sophie Long Women's Outdoor Track & Field So. Darien, Conn.
Alexander Loy Men's Rowing Sr. Ballston Lake, N.Y.
Elizabeth Lyons Women's Outdoor Track & Field Sr. Pembroke, Mass.
Bridget Maguire Women's Outdoor Track & Field Sr. White Plains, N.Y.
Shawn McCoy Men's Outdoor Track & Field Jr. Atkinson, N.H.
Brendan McDermott Men's Lacrosse So. San Francisco, Calif.
Kalin McGowan Women's Outdoor Track & Field So. Lyme, N.H.
Abby McQuillan Women's Lacrosse Jr. Medfield, Mass.
Sean Meekins Baseball Sr. Rockville Centre, N.Y.
Adam Moossmann Baseball Sr. East Northport, N.Y.
David Myers Men's Tennis Sr. Winnetka, Ill.
Henry Pierandri Men's Lacrosse So. Ridgefield, Conn.
Erica Quinones Softball Jr. Trumbull, Conn.
Haley Rafferty Women's Outdoor Track & Field So. Woburn, Mass.
Matt Reichelt Men's Outdoor Track & Field So. Manchester, Conn.
Ryan Reuther Baseball So. Wilton, Conn.
Jagger Riefler Men's Tennis So. Wimbledon, England
Ian Robinson Men's Rowing Jr. Norfolk, Conn.
Abbey Schlangen Women's Outdoor Track & Field Jr. Raymond, N.H.
Aaron Segal Men's Tennis Jr. Needham, Mass
Michael Selfe Men's Tennis So. Toronto, Ontario
Karly Simpson Women's Lacrosse So. South Hadley, Mass.
Lars Skattum Men's Tennis Jr. London, England
Camden Smith Men's Tennis Jr. Dedham, Mass.
Chris Speer Baseball So. Westport, Conn.
Nicole Stauffer Women's Lacrosse So. Cheshire, Conn.
Alexander Stoczko Men's Rowing So. Wayne, Pa.
Connor Sullivan Baseball Sr. Fairfield, Conn.
Lily Talesnick Women's Outdoor Track & Field Jr. Littleton, Colo.
Lauren Tierney Women's Outdoor Track & Field Jr. Carlisle, Mass.
Evan Tikka Men's Tennis Sr. Valencia, Calif.
Katie Tonyai Women's Outdoor Track & Field So. Jaffrey, N.H.
Chris White Men's Rowing So. Winchester, Mass.
Phil Winser Men's Tennis So. St. Lazare, Quebec
Bryan Wolfe Baseball Sr. La Habra Heights, Calif.
       
Tufts
Name Sport Yr. Hometown
Ben Andreycak Men’s Lacrosse Jr. Pleasantville, N.Y.
Laura Aravena Women’s Rowing Sr. Sciota, Pa.
Willie Archibald Baseball Sr. Milton, Mass.
Annie Artz Women’s Lacrosse So. Gates Mills, Ohio
Lindsay Atkeson Women’s Outdoor Track & Field So. Byfield, Mass.
Cole Bailey Men’s Lacrosse Sr. Millersville, Md.
John Bailey Men’s Rowing So. Medford, Mass.
Jacqueline Baum Women’s Tennis So. Highland Park, Ill.
Sandy Beatty Sailing So. Toronto, Ontario
Veer Bhalla Men’s Outdoor Track & Field Jr. West Windsor, N.J.
Connor Bilby Men’s Lacrosse Jr. Chatham, N.J.
Mitchell Black Men’s Outdoor Track & Field Jr. Brunswick, Maine
Brigid Bowser Women’s Lacrosse Jr. Westborough, Mass.
Douglas Burt Men’s Rowing So. San Marino, Calif.
Conner Calabro Women’s Tennis So. Sherman Oaks, Calif.
Erin Callahan Women’s Lacrosse Sr. Skaneateles, N.Y.
MaryEllen Caruso Women’s Outdoor Track & Field Jr. Belmont, Mass.
Micheal Caughron Men’s Outdoor Track & Field So. Pasadena, Calif.
Jeff Chang Men’s Lacrosse Sr. Mountain Lakes, N.J.
Jaymi Cohen Women’s Lacrosse Sr. Andover, Mass.
Jon Conley Men’s Lacrosse So. Canton, Mich.
Hannah Conroy Women’s Tennis So. Reading, Mass.
Carrie Copacino Softball So. Newton, Mass.
Lily Corcoran Women’s Outdoor Track & Field Jr. Needham, Mass.
Erica County Softball Jr. Arlington, Mass.
Michael Curley Men’s Outdoor Track & Field Jr. North Attleboro, Mass.
Abby Curran Softball Jr. Hamilton, Mass.
Krzystof Danielewicz Men’s Rowing Sr. Hamden, Conn.
Andrew David Baseball Jr. Pacific, Mo.
Olivia Dehm Women’s Outdoor Track & Field So. Victor, N.Y.
Rita Donohoe Women’s Outdoor Track & Field So. Hopedale, Mass.
Brian Droesch Men’s Lacrosse Sr. Setauket, N.Y.
Caitlin Durand Sailing Sr. Hingham, Mass.
Bryan Egan Baseball Sr. Watervliet, N.Y.
Emily Eickhoff Women’s Rowing Sr. Hanover, N.H.
Connor Fallon Men’s Rowing So. Yarmouth, Maine
Leah Fortson Women’s Rowing Jr. Anchorage, Ak.
Julia Fuller Sailing So. Darien, Conn.
Rachel Gallimore Women’s Lacrosse Sr. Hanover, N.H.
Peter Gill Men’s Lacrosse Jr. Medfield, Mass.
Meg Gillis Women’s Outdoor Track & Field Sr. Amherst, N.H.
Will Glazier Baseball Sr. Palo Alto, Calif.
Jay Glickman Men’s Tennis Jr. Chappaqua, N.Y.
Kevin Godin Baseball Jr. Canton, Mass.
Lauren Gormer Women’s Outdoor Track & Field Sr. Hampton Falls, N.H.
Nick Guarnaccia Men’s Outdoor Track & Field Sr. Reston, Va.
Greg Hardy Men’s Outdoor Track & Field Sr. Barnstable, Mass.
Christina Harvey Women’s Outdoor Track & Field Sr. Middletown, Conn.
Chelsea Hayashi Women’s Tennis So. San Anselmo, Calif.
Sam Helrich Men’s Rowing Sr. Hopkinton, N.H.
Keren Hendel Women’s Outdoor Track & Field So. San Jose, Calif.
Marissa Heyer Softball So. Emerson, N.J.
Maureen Hilton Women’s Rowing Sr. Gibsonia, Pa.
Kyle Howard-Johnson Men’s Lacrosse Jr. Chatham, N.J.
Jackson Horowitz Men’s Rowing Jr. Menlo Park, Calif.
Cam Irwin Men’s Lacrosse So. Glenview, Ill.
Rob Jacobson Men’s Tennis Jr. Winnetka, Ill.
Cori Jacoby Women’s Rowing So. Seattle, Wash.
Lucas Johnson Men’s Lacrosse So. Syracuse, N.Y.
Maria Karam Men’s Rowing Jr. Ottawa, Ontario
Alex Kasemir Men’s Outdoor Track & Field Jr. Highland Park, Ill.
Natalia Kastenberg Women’s Rowing So. Haddonfield, N.J.
Kevin Kelly Men’s Tennis So. Ashburn, Va.
Jonathan Lapadula Men’s Rowing Jr. Pelham, N.Y.
Ryan Le Men’s Lacrosse Sr. San Jose, Calif.
Annie Levine Women’s Outdoor Track & Field Jr. Essex Junction, Vt.
Shelby Lipson Softball So. East Brunswick, N.J.
Hannah Loss Women’s Outdoor Track & Field So. Sarasota, Fla.
Emily Lynn Sailing Sr. Hamden, Conn.
Kate Mackin Women’s Lacrosse So. Chagrin Falls, Ohio
Catherine Madden Women’s Outdoor Track & Field Sr. Den Haag, Netherlands
Jamie Maffeo Sailing Sr. Brooklyn, N.Y.
Gracie Marshall Softball Sr. Palo Alto, Calif.
Taylor Maykranz Women’s Rowing Sr. Jackson, Wyo.
Cody McCallum Baseball Jr. Rutherford, N.J.
Colin McCrory Men’s Outdoor Track & Field Sr. Southbury, Conn.
Gracie McKenzie Women’s Rowing Sr. Eugene, Ore.
Charlie McQuinn Baseball So. Moorpark, Calif.
Brett Mele Women’s Rowing Sr. Austin, Texas
Alexa Meltzer Women’s Tennis So. New York, N.Y.
Zach Merchant Men’s Rowing So. Lebanon, Pa.
Emily Morton Women’s Lacrosse Jr. Newton, Mass.
Matt Moser Baseball Jr. Great Falls, Va.
Annie Nero Women’s Lacrosse Sr. Acton, Mass.
Meg Nero Women’s Lacrosse So. Acton, Mass.
Tim Nichols Men’s Outdoor Track & Field So. North Lima, Ohio
Luke O’Connor Men’s Outdoor Track & Field So. Chicago, Ill.
Tyler Olney Men’s Lacrosse So. Clifton Park, N.Y.
Grace Olsen Sailing Sr. Westport, Conn.
Marshall Pagano Men’s Outdoor Track & Field Sr. Niskayuna, N.Y.
Rachel Paterson Women’s Rowing Sr. New Canaan, Conn.
Emma Peabody Women’s Rowing Sr. Jamaica Plain, Mass.
Roy Peleg Men’s Tennis Jr. Herzliya, Israel
Tom Petry Baseball So. Worcester, Mass.
Christina Raso Softball Jr. Burlington, Mass.
Chris Rickard Men’s Rowing Sr. Washington, D.C.
Julia Rogers Women’s Outdoor Track & Field Jr. Jacksonville, Fla.
Griffin Rolander Sailing So. Terrace Park, Ohio
David Rose Men’s Outdoor Track & Field So. Dearborn, Mich.
Caroline Ross Women’s Lacrosse Jr. Sewickley, Pa.
Matt Rothstein Baseball So. Roslyn, N.Y.
Tom Ryan Baseball Sr. Walpole, Mass.
Ben Sack Men’s Outdoor Track & Field So. East Greenwich, R.I.
Joseph St. Pierre Men’s Outdoor Track & Field Sr. Concord, N.H.
Alex Salazar Men’s Lacrosse Jr. Summit, N.J.
Jon Sax Men’s Lacrosse Jr. Villanova, Pa.
Aliza Shapiro Women’s Outdoor Track & Field Sr. Highland Park, Ill.
Alex Sheltzer Men’s Outdoor Track & Field Sr. St. Davids, Pa.
Rachel Siegler Women’s Rowing Jr. Washington, D.C.
Jenny Skerker Women’s Rowing So. Lexington, Mass.
Claire Sleigh Women’s Rowing Jr. Washington, D.C.
Sydney Smith Women’s Outdoor Track & Field Jr. Englewood, Colo.
Justin Song Men’s Rowing So. San Jose, Calif.
Laura Steinmetz Women’s Lacrosse Sr. Bethel, Conn.
Atticus Swett Men’s Outdoor Track & Field Jr. Bow, N.H.
Alex Tong Sailing So. Seattle, Wash.
Curt Townshend Men’s Lacrosse Jr. New Canaan, Conn.
James Traester Men’s Outdoor Track & Field Jr. Amherst, Mass.
Brendan Treanor Men’s Lacrosse Jr. Belmont, Mass.
Nicholas Usoff Men’s Outdoor Track & Field So. Acton, Mass.
Speros Varinos Baseball So. Middleton, Mass.
Olivia Veillette Women’s Lacrosse So. Amherst, N.H.
Lindsey Walker Women’s Lacrosse Sr. Suffern, N.Y.
Laura Washburn Women’s Rowing Sr. Boerne, Texas
Alice Wasserman Women’s Outdoor Track & Field So. Santa Monica, Calif.
Emma Wells Women’s Rowing Jr. Ashland, Ore.
Jonathan Williams Men’s Rowing Jr. Mount Laurel, N.J.
Brian Williamson Men’s Outdoor Track & Field Sr. Prairie View, Kan.
Sadie Woolf Sailing So. Atherton, Calif.
Allan Yau Men’s Outdoor Track & Field Sr. Andover, Mass.
Henry Zhou Men’s Outdoor Track & Field So. Yifeng, China
Zhuangchen Zhou Men’s Rowing Jr. Nanjing, China
       
Wesleyan
Name Sport Yr. Hometown
Joie Akerson Women's Outdoor Track & Field So. Denver, Colo.
Luca Ameri Men's Outdoor Track & Field Sr. Sea Cliff, N.Y.
Rachel Aronow Women's Lacrosse So. West Hartford, Conn.
Eric Arsenault Men's Outdoor Track & Field So. Branford, Conn.
Aidan Bardos Women's Outdoor Track & Field So. Lyme, N.H.
Hank Barrett Men's Lacrosse So. Williamstown, Mass.
Ted Bergman Men's Lacrosse So. Media, Pa.
Evan Bieder Men's Outdoor Track & Field Sr. Southport, Conn.
Mehmet Bilginsoy Men's Rowing Jr. Salt Lake City, Utah
Katie Binswanger Women's Lacrosse Sr. Philadelphia, Pa.
Hannah Brigham Women's Rowing So. Wayland, Mass.
Zacho Brint Men's Tennis Jr. Highland Park, Ill.
Keith Conway Men's Outdoor Track & Field Jr. Newburyport, Mass.
Ethan Currie Men's Rowing Sr. Concord, N.H.
Annie Dade Women's Rowing Jr. Norwich, Vt.
Erin Deleon Women's Rowing So. Middletown, Conn.
Jonathan Dennett Baseball Sr. Great Neck, N.Y.
Niall Devaney Men's Lacrosse Jr. North Falmouth, Mass.
Leyna Donaldson Women's Outdoor Track & Field Sr. Middletown, Conn.
Will Dudek Men's Outdoor Track & Field So. Montclair, N.J.
Tom Dupont Men's Lacrosse So. Cheshire, Conn.
Cory Ekstrom Men's Lacrosse So. Chappaqua, N.Y.
Sam Elias Baseball Sr. Norwood, N.J.
Caroline Elmendorf Women's Outdoor Track & Field So. Bethesda, Md.
Jordan Farber Baseball Jr. Livingston, N.J.
Idara Foster Women's Outdoor Track & Field Sr. Norwalk, Conn.
Erin Frieden Women's Rowing Sr. Cambridge, Mass.
Emily Garvin Women's Rowing Sr. Westford, Mass.
Jill Gately Softball Sr. Rehoboth Mass.
Leah Giacalone Women's Lacrosse So. Westford, Mass.
Sam Giagtzoglou Men's Rowing Jr. Washington, D.C.
Kyle Gibson Men's Lacrosse Sr. Ridgewood, N.J.
Emma Golub Women's Rowing Jr. Bethany, Conn.
Gus Greenberg Men's Lacrosse So. Jenkintown, Pa.
Mollie Grunat Softball Jr. Ridgewood, N.J.
Emma Halter Women's Rowing So. Concord, N.H.
Jamie Hom Softball So. Santa Monica, Calif.
Anna Howard Women's Tennis Sr. Austin, Texas
Ben Hoynes Baseball Sr. Rhinebeck, N.Y.
Evan Isaacs Men's Lacrosse So. Newtown, Conn.
Jared Jacobs Men's Lacrosse Jr. Malvern, Pa.
Maddie James Women's Tennis Jr. Marblehead, Mass.
Remy Johnson Women's Rowing Jr. Winnetka, Ill.
Orelia Jonathan Women's Outdoor Track & Field Sr. Williamstown, Mass.
Ezra Kauffman Men's Rowing So. New York, N.Y.
Kiley Kennedy Women's Outdoor Track & Field Jr. Branford, Conn.
Avery Kimmell Women's Rowing So. Newton, Mass.
Michael King Men's Tennis Jr. Brentwood, Tenn.
Emma Koramshahi Women's Rowing Jr. Baltimore, Md.
Nina Labovich Women's Lacrosse Jr. Alexandria, Va.
Sarah Lazarus Women's Rowing So. Columbus, Ohio
Philip Lee Men's Rowing Sr. Old Tappan, N.J.
Ella Lindholm-Uzzi Women's Tennis So. Germantown, N.Y.
Izzy Linzer Softball So. Arlington, Va.
Michael Liu Men's Tennis So. Basking Ridge, N.J.
Melissa Luning Women's Outdoor Track & Field Sr. East Northport, N.Y.
Ellie Martin Women's Outdoor Track & Field Jr. Weston, Conn.
Angelina Massoia Softball So. Feeding Hills, Mass.
Liana Mathias Women's Lacrosse So. Ridgefield, Conn.
Colin Mattox Men's Rowing So. Moorestown, N.J.
Grace McCann Women's Lacrosse So. Simsbury, Conn.
Anna Melio Women's Rowing Jr. Winnetka, Ill.
Rebecca Michelson Women's Rowing Sr. Wayne, Pa.
Ava Miller-Lewis Women's Rowing So. Albany, Calif.
Lyle Mitchell Men's Lacrosse Jr. Weston, Conn.
Stephen Monk Men's Tennis Sr. New York, N.Y,
Jill Moraski Women's Rowing Jr. Torrington, Conn.
Morgan Moubayed Women's Lacrosse So. Weston, Conn.
Avery Mushinski Women's Rowing Sr. Concord, Mass.
Chris Nanda Men's Rowing Jr. Shreveport, La.
Gabe Nardi-Huffman Men's Lacrosse Sr. Norwalk, Conn.
Sarah Newman Women's Rowing Jr. Coral Springs, Fla.
Hannah Ossoff Women's Rowing Jr. Concord, N.H.
Will O'Sullivan Baseball So. Needham, Mass.
Su Pardo Softball Jr. Malverne, N.Y.
Becca Phillips Women's Lacrosse So. Topsfield, Mass.
Greg Pietroforte Men's Lacrosse Jr. Brooklyn, N.Y.
Matt Prezioso Men's Lacrosse Sr. Southington, Conn.
Mike Queenan Men's Rowing So. Weston, Mass.
Ben Record Men's Rowing Sr. Cincinnati, Ohio
Juli Riggs Women's Outdoor Track & Field So. Lambertville, N.J.
Jake Roberts Men's Tennis So. La Jolla, Calif.
Ethan Rode Baseball So. Doylestown, Pa.
Amanda Roosa Softball Jr. Allegany, N.Y.
Sam Rudovsky Men's Tennis Jr. Philadelphia, Pa.
Nate Ryan Men's Lacrosse Sr. Fairfield, Conn.
Molly Schassberger Women's Outdoor Track & Field So. Smithfield, Maine
Jessica Seidman Women's Tennis Jr. Woodbridge, Conn.
Leah Sherman Women's Lacrosse Sr. Belmont, Calif.
Meredith Smith Women's Lacrosse So. Ocean City, Md.
Kate Suslovic Women's Rowing So. Portland, Maine
Mikhiel Tareen Men's Lacrosse Sr. Portland, Ore.
Greg Tavarez Men's Outdoor Track & Field Jr. West New York, N.J.
Lydia Tonkonow Women's Rowing So. Middletown, Conn.
Jake Turkowski Men's Lacrosse Sr. Old Lyme, Conn.
Rachel Unger Women's Outdoor Track & Field Sr. Winchester, Mass.
Nat Warner Men's Rowing So. New Haven, Conn.
Matt Weinsier Men's Rowing Jr. New York, N.Y.
Abby Wheeler Women's Lacrosse So. Winchester, Mass.
Brianne Wiemann Women's Rowing Sr. Doylestown, Pa.
Rielly Wieners Softball So. West Springfield, Mass.
Rebecca Winkler Women's Outdoor Track & Field Jr. Bala Cynwyd, Pa.
Jonah Wolfson Men's Rowing So. London, England
Andrew Yin Baseball Sr. Potomac, Md.
Asher Young Baseball So. Amherst, Mass.
Eliana Zimmerman Women's Outdoor Track & Field So. Northampton, Mass.
       
Williams
Name Sport Yr. Hometown
Marshall Akita Men’s Rowing Sr. Northborough, Mass.
Alyssa Amos Women’s Lacrosse Sr. Bennington, Vt.
Brian Astrachan Men’s Tennis Jr. Orange, Conn.
Hannah Atkinson Women’s Tennis So. Toronto, Ontario
Peter Awad Men’s Rowing Jr. Brentwood, Tenn.
Nigel Bates Men’s Outdoor Track & Field So. Hopwell, N.Y.
Andrew Beaudoin Men’s Outdoor Track & Field Sr. Dedham, Mass.
Rebecca Bell Women’s Lacrosse Sr. Yarmouth, Maine
Alex Beschloss Baseball Jr. Washington, D.C.
Brett Bidstrup Women’s Lacrosse So. Byfield, Mass.
Brendan Bossidy Men’s Lacrosse Jr. Ridgefield, Conn.
Ben Bradshaw Men’s Rowing So. London, England
Graham Buchan Men’s Rowing So. Toronto, Ontario
Michelle Buncke Women’s Outdoor Track & Field So. Lake Oswego, Ore.
Samuel Burrington Men’s Outdoor Track & Field So. Brookline, Mass.
Molly Burroughs Women’s Rowing So. St. Louis, Mo.
Sam Chapin Men’s Rowing Sr. Raleigh, N.C.
Isaiah Clark Men’s Rowing Sr. Indianapolis, Ind.
Hannah Cole Women’s Outdoor Track & Field So. Honeoye Falls, N.Y.
Marcus Colella Baseball So. Gibsonia, Pa.
Katie Costantini Women’s Rowing Jr. Pelham, N.Y.
Colin Cotton Men’s Outdoor Track & Field Sr. Cincinnati, Ohio
Peter Crane Men’s Lacrosse Jr. Wellesley, Mass.
Christine Cunningham Women’s Rowing Sr. Boston, Mass.
Rebecca Curran Women’s Tennis Sr. Rumford, R.I.
Ezequiel Davilia Men’s Outdoor Track & Field Jr. North Andover, Mass.
Julia Diaz Women’s Lacrosse Jr. Wellesley, Mass.
Tyler Duff Baseball So. Orefield, Pa.
Rebecca Dunwoody Women’s Rowing So. Seattle, Wash.
Greg Ferland Men’s Outdoor Track & Field Jr. Cumberland Foreside, Maine
David Folsom Men’s Outdoor Track & Field So. Hampden, N.J.
Todd Ford Men’s Outdoor Track & Field Jr. Glenview, Ill.
Thomas Fowler Men’s Lacrosse So. Summit, N.J.
Mo Frank Softball Sr. Amherst, Mass.
Max Friend Men’s Lacrosse So. Larkspur, Calif.
Cole Futterman Baseball So. Montclair, N.J.
Neeko Gardner Men’s Rowing Sr. Tucson, Ariz.
Emily Gerber Women’s Lacrosse Sr. Villanova, Pa.
Bryson Gilbert-Bono Men’s Lacrosse Jr. Wellesley, Mass.
Natalie Gill Women’s Lacrosse Jr. Medfield, Mass.
Andy Grabowski Men’s Lacrosse Sr. Philadelphia, Pa.
Dylan Griswold Baseball Sr. Monson, Mass.
Peter Hale Men’s Outdoor Track & Field So. Swampscott, Mass.
Hans Halvorsen Men’s Lacrosse So. Stowe, Vt.
Emma Harrington Softball Sr. Columbus, Ohio
Maya Hart Women’s Tennis Jr. Amherst, Mass.
Aldis Inde Men’s Outdoor Track & Field Sr. Edina, Minn.
Logan Jester Men’s Rowing Jr. Tallahassee, Fla.
Olivier Joseph Men’s Outdoor Track & Field So. Willingboro, N.J.
Eddie Kelly Baseball Sr. Mahopac, N.Y.
Erik Kessler Men’s Rowing So. Sudbury, Mass.
Joe Kinney Men’s Lacrosse Sr. Centennial, Colo.
Jack Lauroesch Men’s Lacrosse Jr. Corning, N.Y.
Kendall Leet-Otley Women’s Outdoor Track & Field So. Rochester, Minn.
Tanner MacIvor Men’s Lacrosse Jr. Niskayuna, N.Y.
Blake Mackall Men’s Tennis Jr. Santa Barbara, Calif.
Alyssa Maddalone Women’s Lacrosse Jr. Newtown, Pa.
Haley Mahar Women’s Lacrosse Jr. Williamstown, Mass.
Matthew Marcarelli Men’s Outdoor Track & Field So. North Haven, Conn.
Gabrielle Markel Women’s Rowing So. Girdwood, Alaska
Bijan Mazaheri Men’s Outdoor Track & Field Jr. Wellesley, Mass.
Miles McCarthy Men’s Lacrosse Jr. Framingham, Mass.
Phil McGovern Baseball Sr. Nutley, N.J.
Connor McLane Men’s Rowing Sr. Winnetka, Ill.
Kathryn McNaughton Women’s Outdoor Track & Field Jr. State College, Pa.
Maeve Mulholland Women’s Lacrosse Sr. Manhasset, N.Y.
Devlin Nelligan Men’s Lacrosse So. Severna Park, Md.
Stephanie Neul Women’s Rowing Sr. Summit, N.J.
Kirby Neuner Baseball Sr. Hackettstown, N.J.
Jared Nowell Men’s Outdoor Track & Field Sr. Cos Cob, Conn.
Jessica O’Brien Women’s Outdoor Track & Field Jr. Germantown, Mass.
Amelia Ortiz Women’s Outdoor Track & Field Sr. Eagle, Colo.
Aidyn Osgood Men’s Rowing Sr. Claremont, Calif.
Ian Outhwaite Men’s Outdoor Track & Field So. Brooklyn, N.Y.
Nina Pande Women’s Outdoor Track & Field So. Chapel Hill, N.C.
Maggie Peard Women’s Outdoor Track & Field So. Wallingford, Conn.
Kevin Persons Men’s Outdoor Track & Field Jr. Melrose, Mass.
Luke Pierce Baseball Sr. Yarmouth, Maine
Michael Polson Men’s Rowing So. Chicago, Ill.
Reid Pryzant Men’s Outdoor Track & Field Jr. Falmouth, Maine
Jose Raventos Men’s Tennis Jr. Escazu, Costa Rica
Anne Rehfuss Women’s Lacrosse Jr. Latham, N.Y.
Meg Richardson Women’s Outdoor Track & Field Jr. Iowa City, Iowa
Jack Roberts Baseball So. Vineyard Haven, Mass.
Conor Roddy Men’s Lacrosse Jr. Medfield, Mass.
Chloe Rogers Women’s Outdoor Track & Field So. Denver, Colo.
Andrew Rondeau Men’s Rowing So. Hampton Falls, N.H.
David Rosas Baseball Jr. San Jose, Calif.
Alice Rossignol Women’s Rowing Jr. New Delhi, India
Alex Ruberto Men’s Rowing So. Parkland, Fla.
Anna Ryba Women’s Outdoor Track & Field Jr. Bethesda, Md.
Kieran Scannell Men’s Outdoor Track & Field So. Grand Marais, Minn.
Lacey Serletti Women’s Outdoor Track & Field Jr. Wynnewood, Pa.
Kayla Servin Women’s Outdoor Track & Field So. Charlotte, Vt.
Rohan Shastri Men’s Tennis So. Williamstown, Mass.
Emily Shea Women’s Outdoor Track & Field Jr. Nesonset, N.Y.
Charlie Sheils Men’s Rowing So. Pittsford, N.Y.
Daniel Siegel Men’s Outdoor Track & Field Sr. Great Neck, N.Y.
Mahaney Sippel Women’s Lacrosse Sr. New York, N.Y.
Jacob Slater Baseball Jr. Allegheny Township, Pa.
Alison Smith Women’s Outdoor Track & Field Sr. Chapel Hill, N.C.
Alex Stone Women’s Tennis Jr. Short Hills, N.J.
Emory Strawn Women’s Rowing So. Houston, Texas
John Sutton Men’s Outdoor Track & Field Sr. Bexley, Ohio
Katie Swoap Women’s Rowing So. Williamstown, Mass.
Matt Tarduno Men’s Outdoor Track & Field Jr. Rochester, N.Y.
James Temple Men’s Lacrosse So. Ho-Ho-Kus, N.J.
Mairead Toms Women’s Lacrosse So. Charlottesville, Va.
Phillip von Hahn Men’s Rowing Sr. Toronto, Ontario
Eleanor Wachtel Women’s Rowing So. Chevy Chase, Md.
Grace Weatherall Women’s Outdoor Track & Field Jr. Ipswich, Mass.
Howard Weiss Men’s Tennis Jr. Great Neck, N.Y.
Dan Whittam Men’s Lacrosse Sr. Allendale, N.J.
Steven Yannacone Men’s Outdoor Track & Field So. West Chester, Pa.
Emma Zehner Women’s Outdoor Track & Field So. New Haven, Conn.