Winter All-Academic Selections Announced

Winter All-Academic Selections Announced

967 Winter Student-Athletes Receive Honors

HADLEY, Mass. – A total of 967 student-athletes have been named to the 2016 NESCAC Winter All-Academic Team by the conference office today. To be honored, an individual must have reached sophomore academic standing and be a varsity letter winner with a cumulative grade point average of at least 3.35. A transfer student must have completed one year of study at the institution.

Of the 967 student-athletes named to the team, 295 were honored for the second time in their career, while 193 were recognized for the third time. In addition, 70 members of the group garnered both All-Academic and All-Conference accolades this winter, led by 18 student-athletes from Williams and 11 from Connecticut College. A total of 46 individuals were named to both the All-Sportsmanship and All-Academic Teams by the conference.

Five individuals were selected to all three squads. That elite group included senior Torey Lee (Beverly, Mass.) of Bowdoin (women’s squash), senior Emma Rotner (Durham, N.H.) of Connecticut College (women’s swimming and diving), sophomore James Evans (Maidstone, England) of Trinity (men’s squash), junior Amanda Gottschalk (Lake Forest, Ill.) of Tufts (women’s swimming and diving) and senior Nicole Feshbach (Santa Barbara, Calif.) of Williams (women’s squash).

The 2016 Winter All-Academic Team includes three NESCAC Players of the Year, a NESCAC Defensive Player of the Year, a NESCAC Diver of the Year, a NESCAC Four Year High Point Swimmer and a NESCAC Four Year High Point Diver.

Trinity senior Kanzy El Defrawy (Cairo, Egypt) was selected as the NESCAC Women’s Squash Player of the Year for an precedented fourth year, while earning All-Academic Team honors for the second time. This season, she finished the year with a 16-1 record as she helped lead the Bantams to a third-place finish in the College Squash Association (CSA) National Team Championship. El Defrawy also took first place in the Ramsay “A” Division at the CSA National Women’s Singles Championships after posting three straight runner-up finishes.

Senior women’s diver Carly Feinman (Chappaqua, N.Y.) of Wesleyan was named the NESCAC Four Year High Point Women’s Diver. Last year, the two-time All-Academic selection turned in her best combined finish at the conference championships after finishing sixth in 1-meter diving and seventh on the 3-meter board.

Bowdoin’s Kate Kerrigan (Wellesley Hills, Mass.) was named NESCAC Women’s Basketball Defensive Player of the Year this season after being named the Co-Defensive Player of the Year last season. The sophomore, who earns all-academic recognition for the first time, is tied for first among conference players with 62 steals, leads the league in three-point shooting (44.3 percent) and is third in assists (103).

Zander Masucci (Far Hills, N.J.) of Williams was named the NESCAC Men’s Ice Hockey Player of the Year, while making the All-Academic Team for the third time in his career. The senior defenseman helped the Ephs earn the No. 1 seed in the NESCAC Men’s Ice Hockey Championship and an NCAA Tournament berth for the first time in program history. He anchors a defense that has allowed a league-low 1.68 goals per game, while also being the top point scorer among the league’s defenseman with 18 points on seven goals and 11 assists. 

Williams junior women’s diver Ariana Ross (New Canaan, Conn.), a two-time All-Academic honoree, was recognized as the NESCAC Women’s Diver of the Year. Ross successfully defended her 1-meter and 3-meter diving championships from a year ago this season at Middlebury.

Men’s swimmer Jake Tamposi (Hernando, Fla.) of Williams was named the NESCAC Four Year High Point Men’s Swimmer, while earning All-Academic Team recognition for the third time in his career. Tamposi was a four-time NESCAC champion in the 50-yard breaststroke and a three-time conference champion in the 100-yard breaststroke.

Sophomore forward Maddie Winslow (Manchester, Vt.) of Middlebury garnered NESCAC Women’s Ice Hockey Player of the Year recognition after helping lead the Panthers to the No. 1 seed in the NESCAC Women’s Ice Hockey Championship for the sixth straight year and their eighth overall NESCAC title. Winslow leads all league players in points (40) and assists (23) for NCAA Tournament-bound Middlebury. She also set new NESCAC championship records for points (9) and assists (5) throughout the tournament.

Founded in 1971, the New England Small College Athletic Conference (NESCAC) consists of 11 liberal arts colleges and has consistently reflected its commitment to the values of athletics and academic achievement. The member colleges of the conference are Amherst College, Bates College, Bowdoin College, Colby College, Connecticut College, Hamilton College, Middlebury College, Trinity College, Tufts University, Wesleyan University, and Williams College.

Amherst  |  Bates  |  Bowdoin  |  Colby  |  Connecticut College  |  Hamilton 
  Middlebury  |  Trinity  |  Tufts  |  Wesleyan  |  Williams


2015-16 NESCAC Winter All-Academic Team
 

Amherst
Name Sport Yr. Hometown
Khushy Aggarwal Women's Squash Sr. Mumbai, India
Abbey Asare-Bediako Women's Indoor Track & Field So. Washington D.C.
Cameron Bahadori Men's Squash So. Great Falls, Va.
Justin Barry Men's Indoor Track & Field So. San Jose, Calif.
Gabriella Bishop Women's Indoor Track & Field So.  Portland, Ore.
Betsy Black Women's Indoor Track & Field Sr. Syracuse, N.Y.
Caroline Bomstein Women's Ice Hockey Sr. Washington D.C.
Conor Brown Men's Ice Hockey Sr. Greely, Ontario
Brendan Burke Men's Ice Hockey Sr. Westwood, Mass.
Victoria Chao Women's Swimming & Diving So. Darien, Conn.
Charlotte Chudy Women's Swimming & Diving Sr. Brooklyn, N.Y.
Helen Clapp Women's Indoor Track & Field So.  Scarsdale, N.Y.
Taryn Clary Women's Squash Sr. Rye, N.Y.
Eric Conklin Men's Basketball Jr. Scottsdale, Ariz.
Kevin Connors Men's Indoor Track & Field Jr. Belmont, Mass.
Amelia Deady Women's Swimming & Diving So. Freeport, Maine
Ali Doswell Women's Basketball Jr. Richmond, Va.
Audrey Duquette Women's Ice Hockey Jr. Alexandria, Va.
Darian Ehsani Men's Squash Jr.  Greenwich, Conn. 
Adam Ellison Men's Ice Hockey Jr. Loudonville, N.Y.
Jeffrey Ewing Men's Indoor Track & Field So. Needham, Mass.
Jesse Fajnzylber Men's Indoor Track & Field Jr. Brookline, Mass.
Topher Flanagan Men's Ice Hockey Sr. Edmonton, Alberta
Marley Giddins Women's Basketball Sr. Irvington, N.Y.
Steven Goldberg Men's Swimming & Diving Sr. Bethesda, Md.
Becki Golia Women's Indoor Track & Field So.  North Branford, Conn.
Tyler Granara Men's Ice Hockey So. Saugus, Mass.
Danielle Griffin Women's Indoor Track & Field So. Norwell, Mass.
Destin Groff Women's Swimming & Diving Jr. Pittsburgh, Pa.
Hannah Hackley Women's Basketball So. Westford, Mass.
Connor Haley Men's Swimming & Diving Jr. Medfield, Mass.
Greg Han Men's Swimming & Diving Jr. Cheshire, Conn.
Theo Hannah Men's Ice Hockey Sr. Bedford, Nova Scotia
Brent Harrison Men's Indoor Track & Field Sr. Glen Cove, N.Y.
Cole Hawkins Men's Indoor Track & Field Sr. Glen Ridge, N.J.
Matt Heise Men's Swimming & Diving Sr. Ithaca, N.Y.
Victoria Hensley Women's Indoor Track & Field Sr. Northport, N.Y.
Camille Herzog Women's Ice Hockey Jr. Eau Claire, Wis.
Austin Ho Men's Ice Hockey Jr. Chino Hills, Calif.
Peter Horton Men's Indoor Track & Field So. Bethesda, Md.
Hannah Hummel Women's Swimming & Diving Sr. Glastonbury, Conn.
Kasia Ifill Women's Swimming & Diving Jr. Taunton, Mass.
David Ingraham Men's Indoor Track & Field So. Rochester, N.Y.
Nathan Ives Men's Swimming & Diving So. Seattle, Wash.
Corri Johnson Women's Squash Sr. Dayton, Ohio
Rishi Kowalski Men's Swimming & Diving Sr. Atlanta, Ga.
Asher Lichtig Men's Swimming & Diving Sr. Lafayette, Calif.
Thomas Lindstrom Men's Ice Hockey So.  Brooklyn Park, Minn.
Adele Loomis Women's Indoor Track & Field So. Pratt, Kan.
Steven Lucey Men's Indoor Track & Field Jr. Villanova, Pa.
Haley McAtee Women's Squash So. Greenwich, Conn. 
Johnny McCarthy Men's Basketball So. Medfield, Mass.
Keelin Moehl Women's Indoor Track & Field Sr. Bend, Ore.
Kristen Molina Women's Ice Hockey So. Albuquerque, N.M.
Patrick Mooney Men's Ice Hockey So. Etobicoke, Ontario
Jacob Nabatoff Men's Basketball Jr. Charlotte, N.C.
Craig Nelson Men's Indoor Track & Field So.  West Islip, N.Y.
Scott Nelson Men's Indoor Track & Field So. West Islip, N.Y.
Sonaali Pandiri Women's Indoor Track & Field So. Pacific Palisades, Calif.
Olivia Pinney Women's Squash Jr. New York, N.Y.
Bailey Plaman Women's Ice Hockey So. Bloomington, Minn. 
Cheyenne Pritchard Women's Basketball Sr. Ames, Iowa
Jeff Racy Men's Basketball Jr. Ridgefield, Conn.
Leonie Rauls Women's Indoor Track & Field So.  Larchmont, N.Y.
Jaimie Renner Women's Basketball Jr. Newton, Mass.
Nicky Roberts Women's Indoor Track & Field So.  North Reading, Mass.
Ericka Robertson Women's Squash Sr. Montego Bay, Jamaica
Chris Roll Men's Ice Hockey Jr. Fairport, N.Y.
Kevin Ryder Men's Ice Hockey Sr. Gates Mills, Ohio
Jenna Schumacher Women's Basketball So. East Lyme, Conn.
Jeff Seelaus Men's Indoor Track & Field Sr. Wallingford, Pa.
Lexi Sinclair Women's Indoor Track & Field Sr. West Bloomfield, Mich. 
Lynndy Smith Women's Ice Hockey Jr. Glendale, Ariz.
Elijah Spiro Men's Swimming & Diving So. Solon, Ohio
Sam Spurrell Men's Swimming & Diving So. Providence, R.I.
Lee Stevens Women's Swimming & Diving Sr. Anderson, S.C.
Will Vosejpka Men's Ice Hockey So. Midland, Mich. 
Jack Wesley Men's Indoor Track & Field So.  Pittsford, N.Y.
Sarah Whelan Women's Indoor Track & Field Jr. Charlotte, N.C.
Josh Young Men's Indoor Track & Field Jr. Boulder, Colo.
       
Bates
Name Sport Yr. Hometown
Garrett Anderson Men's Indoor Track & Field So. Raleigh, N.C.
Zach Antonio Men's Swimming & Diving Sr. Chicago, Ill.
Hikaru Asao Men's Swimming & Diving Sr. Cupertino, Calif.
Emily Bacon Women's Indoor Track & Field So. Cromwell, Conn.
Saleha Belgaumi Women's Indoor Track & Field So. Karachi, Pakistan
Camden Black-Ingersoll Men's Indoor Track & Field Sr. Concord, N.H.
Chris Bradbury Men's Alpine Skiing Sr. Norwich, Conn.
Charlotte Cabot Women's Squash Jr. Dover, Mass.
Olin Carty Men's Indoor Track & Field Jr. Des Moines, Iowa
Charlie Colony Men's Indoor Track & Field Jr. Concord, Mass.
Alexandra Coppola Women's Basketball Jr. Tarrytown, N.Y.
Katherine Courtney Women's Indoor Track & Field Sr. Hermosa Beach, Calif.
Britta Clark Women's Nordic Skiing Sr. Ripton, Vt.
Sam Clough Men's Swimming & Diving So. Haverhill, Mass.
David Dick Men's Indoor Track & Field So. Ipswich, Mass.
Alexis Dickinson Women's Indoor Track & Field Sr. Brunswick, Maine
Jack Dina Men's Swimming & Diving Jr. Kenilworth, Ill.
Joseph Doyle Men's Indoor Track & Field Jr. Glastonbury, Conn.
Chris Dsida Men's Indoor Track & Field So. Milton, Mass.
Thomas Endean Men's Indoor Track & Field So. McLean, Va.
Evan Ferguson-Hull Men's Indoor Track & Field Jr. West Hartford, Conn.
Julia Fisher Women's Indoor Track & Field Sr. Philadelphia, Pa.
Rachel Forcillo Women's Indoor Track & Field So. Grosse Pointe, Mich.
Connor Gray Men's Nordic Skiing So. Whitefish, Mont.
Shannon Griffin Women's Indoor Track & Field Sr. Philadelphia, Pa.
Gregg Heller Men's Indoor Track & Field Sr. Walla Walla, Wash.
Michael Horowicz Men's Indoor Track & Field Jr. Montclair, N.J.
Nell Houde Women's Swimming & Diving So. Meriden, N.H.
Denise Hui Bon Hoa Women's Swimming & Diving Sr. Hong Kong
Hannah Johnson Women's Alpine Skiing So. Incline Village, Nev.
Colin Kraft Men's Indoor Track & Field Jr. Northborough, Mass.
Christopher Lietz Men's Indoor Track & Field So. Exeter, N.H.
Charles Lipscomb Men's Swimming & Diving So. Bow, N.H.
Chase Lis Men's Swimming & Diving Jr. Longmont, Colo.
John McWilliams Men's Indoor Track & Field So. Severna Park, Md.
Max Millslagle Men's Nordic Skiing Jr. Bend, Ore.
Nathan Moreau Men's Nordic Skiing Jr. Falmouth, Maine
Anirudh Nambiar Men's Squash So. Bangalore, India
Chelsea Nason Women's Basketball Sr. Boxford, Mass.
Mike Newton Men's Basketball Sr. Chapel Hill, N.C.
Whitney Paine Women's Swimming & Diving Sr. Moultonborough, N.H.
Tyler Post Men's Indoor Track & Field So. Cheshire, Conn.
Lindsey Prelgovisk Women's Swimming & Diving Sr. Oakland, Maine
Caroline Reynolds Women's Indoor Track & Field So. West Hartford, Conn.
Mitch Rider Men's Swimming & Diving Jr. Broomfield, Colo.
Joshua Rines Men's Swimming & Diving Jr. Hollis, N.H.
Rachael Rosow Women's Indoor Track & Field So. Avon, Conn.
Wade Rosko Men's Nordic Skiing Jr. Dillon, Colo.
Stephen Rowe Men's Indoor Track & Field So. Gambier, Ohio
Sierra Ryder Women's Alpine Skiing So. Orinda, Calif.
Elena Schroeder Women's Indoor Track & Field Sr. Clinton, Conn.
Chris Shaw Men's Indoor Track & Field Sr. Delmar, N.Y.
Julia Smachlo Women's Swimming & Diving Jr. Rexford, N.Y.
Helen Sudkamp-Walker Women's Nordic Skiing Sr. Fairbanks, Alaska
Allen Sumrall Men's Indoor Track & Field Sr. Albuquerque, N.M.
Mary Szatkowski Women's Indoor Track & Field So. Buxton, Maine
Ben Tonelli Men's Indoor Track & Field So. Seattle, Wash.
Alex Tritell Men's Indoor Track & Field Sr. Bethesda, Md.
Blair Weintraub Women's Squash So. New York, N.Y.
Jaclyn Welch Women's Basketball So. Falmouth, Maine
Katharine Wick Women's Indoor Track & Field Sr. Hillsborough, Calif.
Lauren Williams Women's Squash Sr. Bulawayo, Zimbabwe
Hannah Wilson Women's Indoor Track & Field Jr. Brooklyn, N.Y.
Jessica Wilson Women's Indoor Track & Field Jr. Cumberland, Maine
Grace Wright Women's Nordic Skiing Sr. Rutland, Vt.
       
Bowdoin
Name Sport Yr. Hometown
Jacob Adikoff Men's Nordic Skiing So. Ketchum, Idaho
John Anderson Men's Swimming & Diving Sr. Novelty, Ohio
Lloyd Anderson Men's Swimming & Diving Sr. Novelty, Ohio
Eli Bass Men's Swimming & Diving Sr. Falls Church, Va.
Anthony Bellavia Men's Indoor Track & Field Sr. Waterville, Maine
Meghan Bellerose Women's Indoor Track & Field Jr. West Newton, Mass.
Gordon Bensen Men's Ice Hockey So. Norwich, Vt.
Marc Berson Men's Swimming & Diving So. Tampa, Fla.
Camil Blanchet Men's Ice Hockey Jr. Swanzey, N.H.
Ariana Bourque Women's Ice Hockey Sr. West Barnstable, Mass.
Benjamin Bristol Men's Squash Jr. Rocky Hill, N.J.
McClure Brower Men's Swimming & Diving So. Greensboro, N.C.
Emily Campbell Women's Basketball Jr. York, Maine
Felice Chan Women's Indoor Track & Field Jr. Hong Kong
Heather Chan Women's Indoor Track & Field Jr. Hong Kong
Brendan Conroy Men's Ice Hockey Jr. Batavia, Ill.
George Cooley Men's Squash So. Bronxville, N.Y.
Kendall Culbertson Men's Ice Hockey Jr. Laguna Niguel, Calif.
Stephan DeCarlo Men's Indoor Track & Field So. Cos Cob, Conn.
Conor Donahue Men's Indoor Track & Field So. Princeton, N.J.
Jake Donnelly Men's Basketball Sr. Williston, Vt. 
Nicole Faber Women's Indoor Track & Field Sr. Brookline, Mass.
Tracey Faber Women's Indoor Track & Field Sr. Brookline, Mass.
Beth Findley Women's Ice Hockey Sr. Hingham, Mass.
Allyson Fulton Women's Indoor Track & Field Sr. West Bloomfield, Mich.
Lela Garner Women's Swimming & Diving Sr. Philadelphia, Pa.
Michael Given Men's Swimming & Diving Jr. Charlottesville, Va.
Blake Gordon Men's Basketball So. Brunswick, Maine
Katherine Gracey Women's Squash Sr. Orr's Island, Maine
Maureen Greason Women's Ice Hockey So. Bainbridge Island, Wash.
Malcolm Groves Men's Nordic Skiing Jr. Cornwall, Vt.
Noah Grubman Men's Indoor Track & Field So. New York, N.Y.
Tess Hamilton Women's Nordic Skiing Sr. Hopkins, N.H.
Sydney Hancock Women's Basketball Jr. Casco, Maine
Ellen Hands Women's Nordic Skiing So. Stillwater, Minn.
Lucas Hausman Men's Basketball Sr. Westport, Conn.
Christian Heath Men's Indoor Track & Field So. Gardiner, Maine
Calvin Henry Men's Indoor Track & Field Sr. Woodstock, Ga.
Erin Houlihan Women's Swimming & Diving Jr. Boulder, Colo.
Matthew Jacobson Men's Indoor Track & Field Jr. Westfield, Mass.
Sarah Kelley Women's Indoor Track & Field So. Winnetka, Ill. 
John Keneally Men's Indoor Track & Field So. Cape Elizabeth, Maine
Kate Kerrigan Women's Basketball So. Wellesley Hills, Mass.
Thomas King Men's Indoor Track & Field Jr. San Diego, Calif.
Lucy Knott Women's Indoor Track & Field Jr. London, England
Lucy Knowlton Women's Indoor Track & Field Sr. Turner, Maine
Katharine Krupp Women's Indoor Track & Field Sr. Carlisle, Mass.
Natalie LaPlant Women's Squash Sr. Libertyville, Ill.
Vincent LaRovere Men's Indoor Track & Field So. Lynnfield, Mass.
Torey Lee Women's Squash Sr. Beverly, Mass.
Hannah Marshall Women's Nordic Skiing Sr. Huntington, Vt.
Raleigh McElvery Women's Indoor Track & Field Sr. Mount Vernon, N.H.
Daniel McMullan Men's Ice Hockey So. Ridgefield, Conn.
Andrew Murowchick Men's Indoor Track & Field Sr. Needham, Mass.
Jason Nawrocki Men's Ice Hockey So. Andover, Mass.
Liam Nicoll Men's Indoor Track & Field So. Cheshire, Conn.
Rachel Norton Women's Basketball Jr. Braintree, Mass.
Meredith Ott Women's Indoor Track & Field Sr. Darien, Conn.
Calvin Park Men's Indoor Track & Field Jr. Trumbull, Conn.
Linnea Patterson Women's Swimming & Diving So. Gloucester Point, Va.
August Posch Nordic Skiing So. Westford, Mass.
Jill Rathke Women's Ice Hockey So. Burlington, Vt.
Mariah Rawding Women's Swimming & Diving So. White Salmon, Wash.
Mariah Reading Women's Swimming & Diving Sr. Bangor, Maine
Alex Reisley Men's Squash Sr. Philadelphia, Pa.
Holly Rudel Women's Swimming & Diving Sr. Sparta, N.J.
Mark Schiller Men's Ice Hockey Jr. Half Moon Bay, Calif.
Isabel Schwartz Women's Swimming & Diving Jr. Wayland, Mass.
Sam Shaheen Nordic Skiing So. Minneapolis, Minn.
Ally Silfen Women's Basketball Jr. Rye Brook, N.Y.
Lucy Skinner Women's Nordic Skiing Sr. Hanover, N.H.
James Sullivan Men's Indoor Track & Field Sr. Acton, Mass.
Benjamin Torda Men's Indoor Track & Field So. Hasting-on-Hudson, N.Y.
Nicholas Walker Men's Indoor Track & Field Sr. Lyme, Conn.
Caroline Watt Women's Swimming & Diving So. Essex Falls, N.J.
Zoe Wood Women's Squash So. Mount Kisco, N.Y.
       
Colby
Name Sport Yr. Hometown
Jenna Athanasopoulos Women’s Indoor Track & Field Jr. Fitzwilliam, N.H.
Michaela Athanasopoulos Women’s Indoor Track & Field Jr. Fitzwilliam, N.H.
Eliza Baker-Wacks Women’s Swimming & Diving Jr. Los Angeles, Calif.
Keith Barnatchez Men’s Indoor Track & Field So. West Yarmouth, Mass.
Tom Barry Men’s Indoor Track & Field Jr. Barrington, R.I.
Jessica Batchelder Women’s Indoor Track & Field Jr. Kittery Point, Maine
John Bjorn Men’s Swimming & Diving  Sr. Hampden, Maine
Gavin Blake Men’s Swimming & Diving So. Kirkland, Wash.
McKayla Blanch Women’s Indoor Track & Field Jr. Tewksbury, Mass.
Kim Bourne Women’s Nordic Skiing Sr.  St. Paul, Minn.
Acadia Brooks Women’s Indoor Track & Field Jr. Santa Fe, N.M.
Chase Brown Men’s Indoor Track & Field Sr. West Boothbay Harbor, Maine
Robert Campbell Men’s Indoor Track & Field So. Boothbay Harbor, Maine
Adrienne Carmack Women’s Indoor Track & Field So. Veazie, Maine
MaryKate Caverly Women’s Basketball Jr. Point Pleasant, N.J.
Thomas Chandler Men’s Squash So. Lake Forest, Ill.
Kat Chenail Women’s Nordic Skiing Jr. Williamstown, Mass.
Katie Chow Women’s Squash Sr. Brookline, Mass.
Dylan Ciccarelli Men’s Indoor Track & Field Sr. Toronto, Ontario
Joe Connelly Men’s Basketball Jr. Brookline, Mass.
Sam Crimmins  Men’s Indoor Track & Field Jr. Swampscott, Mass.
Bre Davis Women’s Ice Hockey Sr. Andover, N.H.
Pat Dickert Men’s Basketball So. Hatfield, Mass.
Cricket di Galoma Women’s Squash So. Muttontown, N.Y.
Hannah Dineen Women’s Ice Hockey Jr. Parkland, Fla.
Katie Discipio Women’s Swimming & Diving Jr. Georgetown, Mass.
Roy Donnelly Men’s Indoor Track & Field Jr. Hampden, Maine
Dan Dupont Men’s Ice Hockey So. Wallingford, Conn.
PJ DuPre Women’s Swimming & Diving Sr. Babylon, N.Y.
Silas Eastman Men’s Nordic Skiing Jr. Chatham, N.H.
Torrie Edwards Women’s Swimming & Diving Sr. Tampa, Fla.
Matt Epstein Men’s Squash So. Dover, Mass.
Griffin Fadden Men’s Ice Hockey So. Concord, Mass.
Tess Farley Women’s Swimming & Diving Jr. Kirkland, Wash.
Scott Fenwick Men’s Ice Hockey Jr. Quispamsis, New Brunswick
Delaney Flynn Women’s Ice Hockey Jr. Scituate, Mass.
Gabe Forest Men’s Nordic Skiing So. Madison, Wisc.
Griffin Gagnon Men’s Indoor Track & Field Jr. Hollis, N.H.
Michaela Garrett Women’s Indoor Track & Field Jr. Spruce Head, Maine
Tommy Griffith Men’s Indoor Track & Field So. Simsbury, Conn.
Chris Hale Men’s Indoor Track & Field So. Waterville, Maine
Jackson Hall Men’s Nordic Skiing Jr. Yarmouth, Maine
Mardi Haskell Women’s Alpine Skiing Jr. Holderness, N.H.
Vivian Hawkinson Women’s Nordic Skiing So. Salem, Ore.
Loan Heilner Women’s Indoor Track & Field So. Sandton, South Africa
Sarah Higgins Women’s Indoor Track & Field Sr. Lexington, Mass.
Morganne Hodsdon Women’s Swimming & Diving Sr. Rye Beach, N.H.
Hannah Insuik Women’s Ice Hockey Jr. Andover, Mass.
Hugh Jacobsen Men’s Swimming & Diving So. Seattle, Wash.
Ryan Jann Men’s Basketball Sr. Westford, Mass.
Hallie Jester Women’s Indoor Track & Field Sr. Chevy Chase, Md.
Abby Johnson Women’s Basketball So. Medfield, Mass.
Tony Karalekas Men’s Basketball So. Naples, Fla.
Meredith Keenan Women’s Ice Hockey So. Sherman, Conn.
Taylor Kennedy Women’s Indoor Track & Field So. Hanson, Mass.
Nick Kim Men’s Swimming & Diving Sr. Diamond Bar, Calif.
Phil Klitirinos Men’s Ice Hockey So. Dollard-Des-Ormeaux, Quebec
Eleanor Knutzen Women’s Ice Hockey Jr. Winchester, Mass.
Yuga Koda Men’s Squash Sr. Tokyo, Japan
Jacob Laser Men’s Swimming & Diving Jr. Orange, Conn.
Cait Lawlor Women’s Indoor Track & Field So. Concord, Mass.
Andrew Li Men’s Indoor Track & Field So. Salt Lake City, Utah
Tyler Lingel Men’s Ice Hockey Sr. South Glens Falls, N.Y.
Ian Liphart Men’s Nordic Skiing So. Ashland, Wisc.
Michael Loginoff Men’s Basketball Sr. San Mateo, Calif.
Sara LoTemplio Women’s Indoor Track & Field Sr. Morrisonville, N.Y.
Amanda Loya Women’s Basketball So. Bethel, Conn.
Kat Mackey Women’s Ice Hockey Sr. Columbia, Md.
CP Majgaard Men’s Basketball So. Hilleroed, Denmark
Nathan Madiera Men’s Indoor Track & Field Jr. Cumberland Foreside, Maine
Will McBrian Men’s Squash So. Dedham, Mass.
Patrick McCarthy Men’s Squash Jr. Malvern, Pa.
Leo McGuinness Men’s Indoor Track & Field Jr. Tuckahoe, N.Y.
Katie McLaughlin Women’s Ice Hockey Jr. Glenburn, Maine
Katie Metayer Women’s Indoor Track & Field Jr. Wilbraham, Mass.
Chris Millman Men’s Indoor Track & Field Sr. East Greenwich, R.I.
Elise O'Brien Women's Squash So. Cos Cob, Conn.
Jimmy O’Donnell Men’s Indoor Track & Field So. Melrose, Mass.
Tom O’Donnell Men’s Indoor Track & Field Jr. Melrose, Mass.
Tom O’Shea Men’s Indoor Track & Field Jr. Lynnfield, Mass.
Cat Padgett Women’s Swimming & Diving Jr. Grafton, Mass.
Caroline Pelham Women’s Squash Jr. Coconut Grove, Fla.
Colin Reilly Men’s Ice Hockey Jr. Pelham, N.Y.
Micaela Reilly Women’s Indoor Track & Field So. Morristown, N.J.
Julia Rembetsy-Brown Women’s Indoor Track & Field So. Westminster, Mass.
Kat Restrepo Women’s Indoor Track & Field So. Columbus, Ohio
Michael Rudolf Men’s Ice Hockey So. Zug, Switzerland
Ryan Salerno Men’s Indoor Track Jr. Brunswick, Maine
Sam Sinkler Men’s Nordic Skiing So. Minneapolis, Minn.
CJ Smith Men’s Squash Sr. Locust Valley, N.Y.
Katie Southworth Women’s Swimming & Diving Sr. Darien, Conn.
Elisa Stern Women’s Swimming & Diving Jr. Walnut Creek, Calif.
Landon Summers Men’s Indoor Track & Field Jr. Vashon Island, Wash.
Andrew Swapp Men’s Squash So. Andover, Mass.
Katie Tang Women’s Ice Hockey Sr. Cambridge, Mass.
Jess Thulin Women’s Ice Hockey So. North Reading, Mass.
Emily Tolman Women’s Indoor Track & Field Sr. Scarborough, Maine
Jeff Tucker Men’s Nordic Skiing Sr. Woodstock, Vt.
Alex Walsh Men’s Ice Hockey Sr. Basking Ridge, N.J.
Luke Westman Men’s Basketball Sr. Newton, Mass.
Laurel Whitney Women’s Indoor Track & Field Sr. Waterbury, Vt.
Caroline Winslow Women’s Alpine Skiing So. Manchester, Mass.
Carylanne Wolfington Women’s Basketball Sr. Hallowell, Maine
Julie Wolpow Women’s Squash Sr. Wellesley, Mass.
Shauna Yuan Women’s Swimming & Diving Sr. Brookline, Mass.
Emerson Verrier Men’s Ice Hockey So. Whitby, Ontario
       
Connecticut College
Name Sport Yr. Hometown
Nicole Adam Women's Indoor Track & Field Sr. Cheshire, Conn.
Tori Allen Women's Squash Sr. Jamestown, R.I.
Alex Apkin Men's Squash Sr. Cheshire, Conn.
Ariana Beers Women's Indoor Track & Field Sr. Fayetteville, N.Y
Joe Birmingham Men's Ice Hockey Sr. Medford, N.J.
Lauren Bishop Women's Ice Hockey Jr. Wellesley, Mass.
Ashley Bjorkman Women's Indoor Track & Field Sr. Mansfield, Mass
Ben Bosworth Men's Indoor Track & Field Jr. Dorchester, Mass.
Diana Boyer Women's Indoor Track & Field So. Northbrook, Ill.
Grant Bullis Men's Swimming & Diving So. Saratogan, N.Y.
Nick Buly Men's Ice Hockey So. Canton, Ga.
Brandon Carson Men's Basketball Jr. Glenmoore, Pa.
Katherine Chester Women's Ice Hockey Jr. Mendham, N.J.
Cayla Condon Women's Indoor Track & Field So. Sherborn, Mass.
Tom Conlin Men's Ice Hockey Sr. Norwood, Mass.
Tim Cooney Men's Ice Hockey So. Rocky Hill, Conn.
Shannon Cry Women's Swimming & Diving So. Monterey, Calif.
Ashley Curran Women's Indoor Track & Field Jr. Franklin, Mass.
Jill Dahrooge Women's Ice Hockey Sr. Charlton, Mass.
Ryan Dean Men's Indoor Track & Field Sr. Leeds, Mass.
Tim DiPretoro Men's Ice Hockey Sr. Philadelphia, Pa.
Katie Dubois Women's Indoor Track & Field Sr. Scarborough, Maine
Tom Edwards Men's Swimming & Diving So. Lincoln, Mass.
Mason Evans Men's Ice Hockey So. Orchard Park, N.Y. 
Niko Fantakis Men's Swimming & Diving Sr. Westfield, Mass.
Mike Fothergill Men's Swimming & Diving Jr. Medford, Mass.
Drake Freiberg Men's Swimming & Diving So. South Glastonbury, Conn.
Rafael Gamba Men's Squash Jr. Brooklyn, N.Y.
Joe Giordano Men's Ice Hockey Jr. Ellington, Conn.
Dan Gossels Men's Indoor Track & Field Sr. Sudbury, Mass.
Stephen Grinsztein Men's Ice Hockey So. Tyngsborough, Mass.
Anna Guay Women's Indoor Track & Field Jr. Watertown, Conn.
Kelsey Hayden Women's Swimming & Diving Jr. South Berwick, Maine
Emil Henry Men's Swimming & Diving Sr. East Hampton, N.Y.
Alejandro Hernandez Men's Indoor Track & Field Jr. Miami, Fla.
Cassie Hunter Women's Ice Hockey Jr. Gilford, N.H.
Amanda Jacobsen Women's Indoor Track & Field Jr. Stafford Springs, Conn.
Daniel Janel Men's Basketball Jr. Fresh Meadows, N.Y.
Tori Kenyon Women's Indoor Track & Field Sr. Plymouth, Mass.
Anna Laurence Women's Indoor Track & Field Sr. Newton, Mass.
Trebor Lawton Men's Swimming & Diving Jr. Gorham, Maine
Juliette Lee Women's Swimming & Diving So. Cold Spring Harbor, N.Y.
Clay Lenahan Men's Squash Jr. Madison, Conn.
Caroline Leonard Women's Indoor Track & Field Sr. Hingham, Mass.
Jenna Lovett Women's Basketball Sr. Tolland, Conn.
Liz Malman Women's Basketball Jr. Mendham, N.J.
Kelsey McGinnis Women's Indoor Track & Field Jr. Somerset, Mass.
Taylor McKee Women's Squash Sr. Dedham, Mass.
Sam McKeown Men's Indoor Track & Field Sr. South Windsor, Conn.
Bo McKinley Men's Basketball Sr. Westport, N.Y.
Willa McKinley Women's Basketball Sr. Westport, N.Y.
Joe Menniti Men's Ice Hockey So. Kirkland, Quebec
Zander Mintz Men's Indoor Track & Field Jr. East Windsor, N.J.
Mason Molina Men's Swimming & Diving Jr. Wilton, Conn.
Nina Nalle Women's Squash So. Philadelphia, Pa.
Sarah Nappo Women's Swimming & Diving So. Portland, Maine
Micaela Nee Women's Indoor Track & Field So. Hanover, Mass.
Charlotte Nixon Women's Swimming & Diving So. Rye, N.Y.
Andrew Peterson Men's Indoor Track & Field So. Wallingford, Conn.
Anna Peterson Women's Swimming & Diving Jr. Winnetka, Ill.
Sam Pierce Women's Swimming & Diving Sr. Windsor, Conn.
Raymond Rich-Fiondella Men's Indoor Track & Field Jr. North Haven, Conn.
Gianna Rocchio Women's Indoor Track & Field Sr. Coventry, R.I.
Erik Rost Men's Ice Hockey So. Cumberland, Maine
Emma Rotner Women's Swimming & Diving Sr. Durham, N.H.
Shaniqua Shaw Women's Basketball So. Worcester, Mass.
Dylan Steiner Men's Swimming & Diving Sr. Petaluma, Calif.
Sarah Steingold Women's Swimming & Diving So. Providence, R.I.
Weston Stephens Men's Swimming & Diving So. Springfield, Ill.
Haley Sykes Women's Indoor Track & Field So. Foxboro, Mass.
Connor Trapp Men's Indoor Track & Field So. Wilmette, Ill.
Valerie Urban Women's Swimming & Diving Jr. Lancaster, Pa.
Liz Varoli Women's Squash So. Katonah, N.Y.
Georgina Walsh Women's Swimming & Diving Jr. Bronx, N.Y.
Tori Weinstock Women's Swimming & Diving So. Westford, Mass.
Niall Williams Men's Indoor Track & Field Sr. Scotia, N.Y. 
Emily Winter Women's Indoor Track & Field Sr. Easton, Conn.
       
Hamilton
Name Sport Yr. Hometown
Jade Alvillar Women's Ice Hockey So. Cloquet, Minn.
Caitlin Anthony Women's Indoor Track & Field So. New York, N.Y.
Lindsay Arader Women's Squash Sr. Stamford, Conn.
Elizabeth Barry Women's Swimming & Diving Jr. Chappaqua, N.Y.
Hannah Bartlett Women's Ice Hockey Sr. Marshfield, Mass.
Katherine Bauer Women's Squash So. Cambridge, Mass.
Scott Becker Men's Swimming & Diving Jr. Wayland, Mass.
Grace Berg Women's Indoor Track & Field Sr. Hinsdale, Ill.
Casey Brown Women's Ice Hockey Sr. Lafayette, Colo.
Tyler Bruneteau Men's Ice Hockey So. Omaha, Neb.
Evan Buitenhuis Men's Ice Hockey So. Burlington, Ontario
Michael Burchesky Men's Swimming & Diving Jr. Canonsburg, Pa.
Natalie Burkardt Women's Squash So. Pittsburgh, Pa.
Kate Bushell Women's Basketball Jr. Darien, Conn.
Jon Carkeek Men's Ice Hockey Jr. Phoenix, Ariz.
Maddie Carras Women's Ice Hockey Jr. Northfield, Minn.
Ryan Cassidy Men's Swimming & Diving Jr. Merion, Pa.
Peter DeWeirdt Men's Indoor Track & Field So. Evanston, Ill.
Sarah Dimakis Women's Indoor Track & Field Jr. Federal Way, Wash.
Sydney Dixon Women's Swimming & Diving So. New York, N.Y.
Charlie Fennell Men's Ice Hockey Jr. Elmira, N.Y.
Michelle Fish Women's Indoor Track & Field Jr. Slingerlands, N.Y.
Megan Fitzgerald Women's Ice Hockey Sr. Great Falls, Va.
David Freeman Men's Indoor Track & Field Sr. Fayston, Vt.
Carly Gruenberg Women's Basketball Sr. Warren, N.J.
Michaela Guinee Women's Indoor Track & Field So. Sandy Hook, Conn.
Lauren Halladay Women's Swimming & Diving Sr. Victor, N.Y.
Bennett Hambrook Men's Ice Hockey Jr. Kimberley, British Columbia
Tucker Hamlin Men's Squash Jr. Dover, Mass.
Corinne Hom Women's Basketball Sr. San Francisco, Calif.
Abby Homer Women's Indoor Track & Field Sr. Ellsworth, Maine
Emily Hull Women's Indoor Track & Field So. New Hartford, N.Y.
Hanna Jerome Women's Indoor Track & Field So. Englewood, N.J.
Alex Jones Men's Swimming & Diving Sr. Madbury, N.H.
Lauren King Women's Swimming & Diving Sr. Shelburne, Vt.
Lauren Klei Women's Swimming & Diving So. Lawrenceville, N.J.
Truman Landowski Men's Ice Hockey Jr. Appleton, Wis.
Morgan Lane Women's Swimming & Diving Sr. Marietta, Ga.
Bridget Lewis Women's Swimming & Diving Sr. Westfield, Mass.
Sara Lewis Women's Indoor Track & Field Sr. Shelburne, Vt.
Tyler Lovejoy Men's Ice Hockey Sr. Pittsburgh, Pa.
Patrick Malin Men's Indoor Track & Field So. Minneapolis, Minn.
Matthew McCarron Men's Indoor Track & Field Jr. West Chester, Pa.
Kelan McConnell Men's Basketball So. North York, Ontario
Hannah Mooney Women's Swimming & Diving Jr. Piedmont, Calif.
Xavier Morin Men's Ice Hockey Jr. Canton, Conn.
Addison Morse Men's Squash Sr. Bronxville, N.Y.
Jack Moses Men's Indoor Track & Field Sr. Medfield, Mass.
Max Newman Men's Indoor Track & Field Sr. Las Vegas, Nev.
Rachel Newman Women's Squash Sr. Merion, Pa.
Tim Nowacki Men's Ice Hockey So. New Canaan, Conn.
Anya Nugent Women's Swimming & Diving So. Orinda, Calif.
Seamus O'Neill  Men's Ice Hockey Jr. Amherst, Mass.
Rafiatou Ouro-Aguy Women's Squash So. New Haven, Conn.
Adam Pfander Men's Indoor Track & Field Sr. Beacon, N.Y.
Lilly Pieper Women's Indoor Track & Field So. Pittsford, N.Y.
Jack Pierce Men's Indoor Track & Field Jr. New Gloucester, Maine
Kyle Pitman Men's Basketball Jr. Phoenix, Ariz.
Molly Pivirotto Women's Squash So. New Canaan, Conn.
Ann Pooley Women's Squash Sr. Wexford, Pa.
Vishwa Rasania Women's Indoor Track & Field Jr. Devens, Mass.
Emma Raynor Women's Swimming & Diving So. Rockville, Md.
Alex Reading Women's Indoor Track & Field Sr. Sudbury, Mass.
Danielle Reisley Women's Squash So. Philadelphia, Pa.
Jonathan Ruth Men's Squash So. Gladwyne, Pa.
Lillie Simourian Women's Squash Jr. Dover, Mass.
Brad Smelstor Men's Ice Hockey Jr. Fairfax, Vt.
Nate Somes Men's Indoor Track & Field Sr. Mansfield, Mass.
Samantha Srinivasan Women's Basketball So. Mount Kisco, N.Y.
Sara Taffe Women's Ice Hockey Jr. Maple Grove, Minn.
Case Tatro Men's Swimming & Diving So. Titusville, Fla.
Callum Thomas Men's Swimming & Diving Sr. Waterville, Maine
Sarah Thomsen Women's Swimming & Diving Sr. Newtonville, Mass.
Abby Uehling Women's Indoor Track & Field So. Glenside, Pa.
Elana Van Arnam Women's Ice Hockey Jr. Northfield, Vt.
Scott Vazquez Men's Ice Hockey Sr. North Canton, Ohio
Grant Whitney Men's Indoor Track & Field Jr. Hingham, Mass.
Wes Wilbur Men's Basketball Jr. Wilton, Conn.
Brandon Willett Men's Ice Hockey So. Toronto, Ontario
Naomi Woolfenden Women's Ice Hockey Sr. Mill Creek, Wash.
       
Middlebury
Name Sport Yr. Hometown
Isabella Alfaro Women's Indoor Track & Field So. Charleston, S.C.
Read Allen Women's Indoor Track & Field So. Weston, Mass
Nicolette Amber Women's Nordic Skiing Sr. Lake Nebagamon, Wis.
Carly Andersen Women's Indoor Track & Field Sr. Mercer Island, Wash.
Noel Antonisse Men's Swimming & Diving Jr. Silver Spring, Md.
Grace Backe Women's Squash Sr. Fairfield, Conn.
Audrey Bangs Women's Swimming & Diving So. Westfield, N.J.
Sarah Bartholomae Women's Swimming & Diving So. Dover, Mass.
David Belluche Men's Ice Hockey So. Andover, Mass.
Brianna Bisson Women's Indoor Track & Field So. Sudbury, Mass.
Nicholas Blelloch Men's Indoor Track & Field Sr. North Easton, Mass.
Lily Bogle Women's Squash So. Bronxville, N.Y.
Lucy Bostwick Women's Squash So. New Canaan, Conn.
Lauren Bougioukas Women's Indoor Track & Field Sr. North Andover, Mass.
Drew Buchser Men's Swimming & Diving So. Chatham, N.J.
Kathryn Bullen Women's Swimming & Diving So. Chagrin Falls, Ohio
Morgan Burke Women's Swimming & Diving Jr. Summit, N.J.
Nicole Caci Women's Swimming & Diving Jr. Kinnelon, N.J.
Zoe Carey Women's Squash Sr. Dedham, Mass.
Alexander Carlson Men's Indoor Track & Field So. Delmar, N.Y.
Lucas Carpinello Men's Indoor Track & Field Sr. Delmar, N.Y.
Caitlin Carroll Women's Swimming & Diving Jr. Scotch Plains, N.J.
Bryan Cheuk Men's Swimming & Diving Sr. Kowloon Tong, Hong Kong
Natalie Cheung Women's Indoor Track & Field So. Palo Alto, Calif.
Rachel Collins Women's Basketball So. Bedford, N.H.
Rob Cone Men's Alpine Skiing Jr. Killington, Vt.
Greg Conrad Men's Ice Hockey Jr. Peabody, Mass.
Masami Cookson Women's Swimming & Diving Jr. Mercer Island, Wash.
Harrison Croll Men's Squash Sr. Greenwich, Conn.
Brandon Cushman Men's Indoor Track & Field Sr. Gorham, Maine
Eileen Daley Women's Basketball So. Hanover, N.H.
Kelly Delane Women's Swimming & Diving So. Rye, N.Y.
Elissa DeNunzio Women's Swimming & Diving So. Darien, Conn.
Cameron Dewey Men's Squash So. Greenwich, Conn.
Will Dowling Men's Swimming & Diving So. Cincinnati, Ohio
Nathaniel Durfee Men's Indoor Track & Field So. Shaftsbury, Vt.
Peter Elkind Men's Indoor Track & Field So. Westport, Conn.
Tyler Farrell Men's Indoor Track & Field So. Toronto, Ontario
Katie Feldman Women's Nordic Skiing So. Ketchum, Idaho
Kaitlin Fink Women's Nordic Skiing Sr. Bedford, N.H
Andrew Fleisher Men's Swimming & Diving Sr. Medford, N.J.
Wyatt French Men's Squash Jr. Farmington, Conn.
Kristina Frye Women's Squash Jr. Potomac, Md.
Ghassan Gedeon-Achi Men's Alpine Skiing Sr. Dubai, United Arab Emirates
Elle Gilbert Women's Alpine Skiing Sr. Woodstock, Vt.
Terrance Goguen Men's Ice Hockey Sr. Weston, Mass.
Andrew Grant Men's Swimming & Diving Jr. Marshfield, Mass.
Max Greenwald Men's Ice Hockey Sr. Potomac, Md.
Halle Gustafson Women's Indoor Track & Field Sr. Minneapolis, Minn.
Zach Haggerty Men's Ice Hockey Sr. Stowe, Vt.
Lauren Henry Women's Indoor Track & Field Sr. Manhattan Beach, Calif.
Connor Huff Men's Basketball Sr. New York, N.Y.
Todd Hunsaker Men's Indoor Track & Field Sr. Scottsdale, Ariz.
Caroline Jahrling Women's Squash So. Lincoln, Mass.
Alia Johnson Women's Nordic Skiing Sr. Bristol, Vt.
Kisha Kalra Women's Indoor Track & Field So. Natick, Mass.
Sarah Kaufman Women's Basketball So. Boulder, Colo.
Caroline Kelly Women's Swimming & Diving Sr. Haddon Heights, N.J.
Stephen Klein Men's Ice Hockey So. Saskatoon, Saskatchewan
Elizabeth Knox Women's Basketball Jr. Falmouth, Mass.
Ben Krant Men's Squash Jr. Williamstown, Mass.
William Kurth Men's Squash So. Tenafly, N.J.
Haley LaFontaine Women's Ice Hockey So. Summit, N.J.
Paul Lagasse Men's Swimming & Diving Sr. Hopkinton, Mass.
Victoria Laven Women's Ice Hockey Jr. Fargo, N.D.
Paul Malloy Men's Indoor Track & Field So. Harvard, Mass. 
Adam Markun Men's Indoor Track & Field Jr. Calabasas, Calif.
Sebastian Matt Men's Indoor Track & Field Sr. New Albany, Ohio
Hope Matthews Women's Squash So. Greenwich, Conn.
Kate McCluskey Women's Indoor Track & Field So. Westford, Mass.
Connor McCormick Men's Swimming & Diving So. Dover, Mass.
Michael McGean Men's Swimming & Diving Jr. Lincoln, Mass.
Christopher McKenna Men's Alpine Skiing Jr. West Hartford, Vt.
Jack McLaughlin Men's Swimming & Diving So. Fort Atkinson, Wis.
Mark McLellan Men's Ice Hockey So. Surrey, British Columbia
Marykate Melanson Women's Indoor Track & Field So. Wentworth, N.H.
Emily Mellen Women's Indoor Track & Field Jr. Basking Ridge, N.J.
Katherine Merrick Women's Indoor Track & Field Jr. South Burlington, Vt.
Gigi Miller Women's Indoor Track & Field So. Bartlett, N.H.
Liam Moorfield-Yee Men's Ice Hockey Sr. Toronto, Ontario
Alexandra Morris Women's Indoor Track & Field Sr. London, U.K.
James Mulliken Men's Indoor Track & Field So. Westport, Conn.
Alex Nichols Men's Indoor Track & Field Jr. Brunswick, Maine
Nora O'Leary Women's Swimming & Diving Jr. Montclair, N.J.
Sunho Park Men's Ice Hockey So. Seoul, Korea
Henry Pendergast Men's Basketball Sr. Bridgewater, Conn.
Kelsey Phinney Women's Nordic Skiing Sr. Boulder, Colo.
Madeline Pierce Women's Swimming & Diving Sr. Weston, Mass.
Maddie Pronovost Women's Indoor Track & Field Jr. Brookline, Mass.
Braeden Quast Men's Ice Hockey So. Mullica Hills, N.J.
Pippa Raffel Women's Indoor Track & Field So. Palo Alto, Calif.
Erin Rea Women's Indoor Track & Field Sr. Boise, Idaho
Brian Rich Men's Indoor Track & Field Jr. Concord, Mass.
Lily Sawyer Women's Swimming & Diving Sr. Barrington, R.I.
Nicole Schachman Women's Indoor Track & Field Sr. New City, N.Y.
Jack Schibli Men's Alpine Skiing So. Charlotte, Vt.
Lucy Scott Women's Swimming & Diving Sr. New York, N.Y.
Kevin Serrao Men's Indoor Track & Field So. Ho-Ho-Kus, N.J.
Perri Silverhart Women's Indoor Track & Field Sr. West Hartford, Conn.
Conor Simons Men's Indoor Track & Field Sr. Bend, Ore.
Ethan Sivulich Men's Swimming & Diving Sr. New Gloucester, Maine
Cate Skinner Women's Indoor Track & Field Jr. Philadelphia, Pa.
Nathaniel Smith Men's Swimming & Diving Sr. Needham, Mass.
Matt St. Amour Men's Basketball Jr. Swanton, Vt.
Eric Stanton Men's Swimming & Diving Jr. Kinnelon, N.J.
Travis Stephens Men's Ice Hockey So. Victoria, B.C.
Claire Treesh Women's Swimming & Diving Jr. Darien, Conn.
Isabel van der Linden Women's Squash Jr. London, U.K.
Anna Van Kula Women's Ice Hockey Sr. Randor, Pa.
Robin Vincent Women's Indoor Track & Field So. Sutton, Vt.
Jacob Volz Men's Nordic Skiing So. Incline Village, Nev.
Luna Wasson Women's Nordic Skiing Jr. Wilson, Wyo.
Carly Watson Women's Ice Hockey Jr. Montpelier, Vt.
Zach Weier Men's Ice Hockey So. Shoreview, Minn.
Frederick Whelan Men's Swimming & Diving Sr. Cos Cob, Conn.
Maddie Winslow Women's Ice Hockey So. Manchester, Vt.
Brendan Wood Men's Indoor Track & Field Jr. Lincolnshire, Ill.
Elizabeth Wulf Women's Ice Hockey So. Larchmont, N.Y.
       
Trinity
Name Sport Yr. Hometown
Tasha Adams Women's Ice Hockey So. Reston, Va.
Omar Allaudin Men's Squash So. Lahore, Pakistan
Sachika Balvani Women's Squash Sr. Mumbai, India
Katie Barlok Women's Swimming & Diving Sr. Greenfield, N.Y.
Abigail Barrett Women's Indoor Track & Field Sr. Hingham, Mass.
Nicholas Bellas Men's Indoor Track & Field Sr. Old Lyme, Conn.
Zachary Bitan Men's Squash Jr. Hong Kong
Cassidy Black Women's Swimming & Diving So. Dover, N.H.
Elizabeth Caporale Women's Ice Hockey Sr. Glastonbury, Conn.
Phoebe Carlisle Women's Squash Jr. West Hartford, Conn.
Catherine Cebulla Women's Indoor Track & Field Jr. Weston, Mass.
Alexandra Cocco Women's Indoor Track & Field Sr. Woodbridge, Conn.
Chelsey Crabbe Women's Swimming & Diving Jr. Marshfield, Mass.
Douglas Curtin Men's Swimming & Diving Jr. Wayland, Mass.
Briana Daley Women's Indoor Track & Field So. Oak Park, Ill.
Jillian Davey Women's Squash So. West Hartford, Conn.
Sean Dunn Men's Indoor Track & Field Sr. Marcellus, N.Y.
Graham Dworkin Men's Squash Jr. Summit, N.J.
Kanzy El Defrawy Women's Squash Sr. Cairo, Egypt
Katelyn Elinoff Women's Indoor Track & Field Jr. Hingham, Mass.
Hannah Ells Women's Indoor Track & Field So. Amesbury, Mass.
James Evans Men's Squash So. Maidstone, England
Shannon Farrell Women's Ice Hockey Sr. Kennebunk, Maine
Kate Fraley Women's Ice Hockey Jr. Edina, Minn.
Michael Fries Men's Indoor Track & Field So. Winchester, Mass.
Eric Gendron Men's Basketball So. Merrimack, N.H.
Delaney Harrop Women's Ice Hockey So. Walpole, Mass.
Cheeky Herr Women's Ice Hockey Sr. Princeton, N.J.
Ethan Holdaway Men's Ice Hockey Jr. Glastonbury, Conn.
Caroline Howell Women's Ice Hockey So. Lyme, N.H.
Andrew Hurd Men's Basketball Jr. Windsor, Conn.
Sam Johnson Men's Ice Hockey Jr. Dallas, Texas
Shelby Labe Women's Ice Hockey Sr. Pine Brook, N.J.
Sheena Landy Women's Basketball Jr. Durham, Conn.
Kyle Larsson Men's Indoor Track & Field So. Franklin Lakes, N.J.
Katie Lee Women's Indoor Track & Field So. Sudbury, Mass.
Emily Llerena Women's Basketball So. New Milford. Conn.
Sophie Long Women's Indoor Track & Field Jr. Darien, Conn.
Kevin Makie Men's Indoor Track & Field Jr. Mansfield, Mass.
Tristan McConnell Men's Swimming & Diving So. Merion Station, Pa.
Thomas McNamara Men's Swimming & Diving Jr. Middlebury, Conn.
Hadley Merrill Women's Swimming & Diving Jr.  Rowayton, Conn.
Kayla O'Connor Women's Ice Hockey So. Springfield, Mass.
Rick Penders Men's Squash So. Maastricht, Netherlands
Michaela Powers Women's Indoor Track & Field Sr. Middleton, Mass.
Christina Raiti Women's Basketball Sr. Plainview, N.Y.
Deven Roberts Men's Indoor Track & Field So. Cape Elizabeth, Maine
Molly Ryan Women's Indoor Track & Field So. Stragam, N.H.
Abbey Schlangen Women's Indoor Track & Field Sr. Raymond, N.J.
Jessica Stowell Women's Ice Hockey Jr. Hadley, Mass.
Lily Talesnick Women's Indoor Track & Field Sr. Denver, Colo.
Lauren Tierney Women's Indoor Track & Field Sr. Carlisle, Mass.
Katie Tonyai Women's Indoor Track & Field Jr. Jaffrey, N.H.
Juan Vargas Men's Squash Sr. Bogota, Colombia
Elie Vered Men's Ice Hockey Sr. Ottawa, Ontario
Nia Vogel Women's Swimming & Diving So. White Plains, N.Y.
       
Tufts
Name Sport Yr. Hometown
David Amirkhanashvili Men’s Swimming & Diving Jr. Salt Lake City, Utah
Alex Apostolides Men’s Indoor Track & Field Sr. Athens, Greece
Lauren Banner Women’s Squash So. Wayne, Pa.
Stewart Bell Men’s Ice Hockey Sr. Marietta, Ga.
Olivia Beltrani Women’s Indoor Track & Field Sr. Pleasant Valley, N.Y.
Veer Bhalla Men’s Indoor Track & Field Sr. West Windsor, N.J.
Shivani Bigler Women’s Swimming & Diving Sr. Cupertino, Calif.
Mitchell Black Men’s Indoor Track & Field Sr. Brunswick, Maine
Alex Boden Women’s Fencing Sr. Mendham, N.J.
Nicole Brooks Women’s Basketball Sr. Greenburgh, N.Y.
Brian Brown Men’s Ice Hockey So. Pembroke Pines, Fla.
Mary Ellen Caruso Women’s Indoor Track & Field Sr. Belmont, Mass.
Meghan Casey Women's Swimming & Diving So. Mequan, Wis.
Braden Chiulli Men’s Squash So. West Hartford, Conn.
Morgan Ciliv Men’s Swimming & Diving So. Bellevue, Wash.
Peter Clark Men’s Indoor Track & Field So. Potsdam, N.Y.
Blake Coolidge Men’s Indoor Track & Field Jr. Great Falls, Va.
Lily Corcoran Women’s Indoor Track & Field Sr. Needham, Mass.
Laura Coughlin Women’s Fencing Sr. Pembroke, Mass.
Michael Curley Men’s Indoor Track & Field Sr. North Attleboro, Mass.
Eleanor Day Women’s Indoor Track & Field Sr. Milton, Mass.
Michael DeCortin Men's Swimming & Diving Jr. Watertown, Conn.
Michele de Mars Women’s Indoor Track & Field Sr. Falls Church, Va.
Tom DePalma Men’s Indoor Track & Field So. Southbury, Conn.
Andrew DiMaiti Men’s Indoor Track & Field So. Medford, Mass.
Rita Donohoe Women’s Indoor Track & Field Jr. Hopedale, Mass.
Ali Dorneo Women’s Swimming & Diving So. Springfield, N.J.
Jasper Du Men’s Swimming & Diving Jr. Jericho, N.Y.
Sarah Elghor Women’s Swimming & Diving Jr. Eden Prairie, Minn.
Maura Folliard Women’s Basketball Sr. Richmond, Va.
Matea Friedel Women’s Indoor Track & Field So. Rye, N.Y.
J.J. Ganss Men’s Ice Hockey So. Montvale, N.J.
Maddie Golison Women’s Swimming & Diving Sr. Long Beach, Calif.
Anna Gooch Women’s Fencing Jr. Pasadena, Calif.
Linus Gordon Men’s Indoor Track & Field So. Malibu, Calif.
Amanda Gottschalk Women’s Swimming & Diving Jr. Lake Forest, Ill.
Audrey Gould Women’s Indoor Track & Field Sr. Pelham, Mass.
Dom Granato Men’s Ice Hockey Sr. Madison, Wis.
Chris Gregory Men’s Indoor Track & Field So. Indianapolis, Ind.
Luke Griffin Men’s Ice Hockey Sr. Arlington, Mass.
Luca Guadagno Men’s Swimming & Diving Jr. Summit, N.J.
Nellie Harvey Women’s Squash So. Baltimore, Md.
Evie Heffernan Women’s Indoor Track & Field So. Newton, Mass.
Keren Hendel Women’s Indoor Track & Field Jr. San Jose, Calif.
Juliet Hewes Women’s Fencing Jr. Lexington, Mass.
Alex Kasemir Men’s Indoor Track & Field Sr. Highland Park, Ill.
Randi Katz Women’s Swimming & Diving Sr. Longmeadow, Mass.
Anna Kimura Women’s Swimming & Diving So. Bellevue, Wash.
Moira Lavelle Women’s Swimming & Diving Sr. Bryn Mawr, Pa.
Eliza Lawless Women’s Indoor Track & Field So. Bethlehem, Pa.
Mike Leary Men’s Ice Hockey Jr. Wakefield, Mass.
Jess Lee Women’s Swimming & Diving So. Old Lyme, Conn.
Josie Lee Women’s Basketball Jr. Augusta, Maine
Caitlin Leo Women’s Swimming & Diving So. Oro Valley, Ariz.
Molly Levene Women’s Swimming & Diving Sr. Dublin, N.H.
Annie Levine Women’s Indoor Track & Field Sr. Essex Junction, Vt.
Sophia Lin Women’s Swimming & Diving Jr. Beijing, China
Hannah Loss Women’s Indoor Track & Field Jr. Sarasota, Fla.
Tyler Lueck Men’s Swimming & Diving Sr. Weymouth, Mass.
Conal Lynch Men’s Ice Hockey Jr. Charlestown, Mass.
Julia Malleck Women’s Fencing Sr. Brooklyn, N.Y.
Bridget Marturano Women’s Fencing So. Malvern, Pa.
Nikki May Women’s Swimming & Diving So. Arvada, Colo.
Ryan McConnell Men’s Ice Hockey So. Medford, Mass.
Patrick Milne Men’s Indoor Track & Field So. Franklin, Mass.
Claire Mullany Women’s Swimming & Diving Sr. Brooklyn, N.Y.
Tim Nichols Men’s Indoor Track & Field Jr. North Lima, Ohio
Olivia Nicholson Women’s Indoor Track & Field So. Delray Beach, Fla.
Luke O’Connor Men’s Indoor Track & Field Jr. Chicago, Ill.
Julia O’Gara Women’s Fencing So. Atlanta, Ga.
Brian Ouellette Men’s Ice Hockey Sr. Arlington, Mass.
Anne Oursler Women’s Fencing So. Medford, Ore.
Lindsay Partin Women’s Swimming & Diving So. Hyannis, Mass.
Katharine Pong Women’s Swimming & Diving Sr. Burlingame, Calif.
Mason Pulde Men’s Ice Hockey Jr. Lexington, Mass.
Margot Rashba Women’s Indoor Track & Field So. Port Jefferson, N.Y.
Sandeep Rishi Men’s Squash So. Great Falls, Va.
Julia Rogers Women’s Indoor Track & Field Sr. Jacksonville, Fla.
Gabi Salomon Women’s Squash So. Stamford, Conn.
Tim Savidge Men’s Swimming & Diving Jr. South Windsor, Conn.
Prudence Sax Women’s Indoor Track & Field So. San Francisco, Calif.
Jennifer Sherwill Women’s Indoor Track & Field So. Wallingford, Conn.
Jacob Siegelbaum Men’s Swimming & Diving So. Hunt Valley, Md.
Cam Simko Men’s Swimming & Diving Sr. Summit, N.J.
Scott Simpson Men’s Swimming & Diving So. Beaconsfield, Quebec
Sydney Smith Women’s Indoor Track & Field Sr. Englewood, Colo.
Paget Stanco Women’s Squash Sr. Rye, N.Y.
Sara Stokesbury Women’s Indoor Track & Field So. Avon, Conn.
Atticus Swett Men’s Indoor Track & Field Sr. Bow, N.H.
Oliver Takacsi-Nagy Men’s Ice Hockey So. Los Gatos, Calif.
Reed Thomas-McLean Men’s Basketball So. Berkeley, Calif.
James Traester Men’s Indoor Track & Field Sr. Amherst, Mass.
Claudia Udolf Women’s Squash So. West Hartford, Conn.
Nick Usoff Men’s Indoor Track & Field Jr. Acton, Mass.
Zachary Wallace Men’s Swimming & Diving So. LaJolla, Calif.
Elaine Wang Women’s Swimming & Diving So. Khebui, Taiwan
Michelle Wu Women’s Basketball Sr. Monroe, Conn.
       
Wesleyan
Name Sport Yr. Hometown
Joie Akerson Women's Indoor Track & Field Jr. Denver, Colo.
Rachel Aronow Women's Ice Hockey Jr. West Hartford, Conn.
Eric Arsenault Men's Indoor Track & Field Jr. Branford, Conn.
Alex Bakes Men's Squash Sr. Fairfield, Conn.
Lottie Barton Women's Ice Hockey Sr. Kenai, Alaska
Liza Bayless Women's Squash Sr. Denver, Colo.
Maddie Bledsoe Women's Basketball So. Newton, Mass.
Jason Brandner Men's Squash Sr. Tenafly, N.J.
Frankie Brown Men's Swimming & Diving So. Kingston, Jamaica
Zach Carfi Men's Swimming & Diving Jr. Park City, Utah
Madzie Carroll Women's Ice Hockey Jr. New Canaan, Conn.
Eric Casey Men's Ice Hockey Sr. Sunbury, Pa.
Ethan Chupp Men's Swimming & Diving So. Ann Arbor, Mich.
Lauren Conte Women's Swimming & Diving So. Methuen, Mass.
Keith Conway Men's Indoor Track & Field Sr. Newburyport, Mass.
Laura Corcoran Women's Ice Hockey Sr. Oakville, Ontario
Nate Courville Men's Swimming & Diving Jr. Framingham, Mass.
Sam Curran Women's Ice Hockey Jr. Scituate, Mass.
Nolan Daley Men's Ice Hockey Sr. Exeter, N.H.
Brenna Diggins Women's Basketball Jr. Norwell, Mass.
Max Distler Men's Swimming & Diving So. Ho-Ho-Kus, N.J.
Bridget Doherty Women's Squash Sr. New York, N.Y.
Will Dudek Men's Indoor Track & Field Jr. Montclair, N.J.
Terence Durkin Men's Ice Hockey Sr. Scituate, Mass.
Caroline Elmendorf Women's Indoor Track & Field Jr. Bethesda, Md.
Carly Feinman Women's Swimming & Diving Sr. Chappaqua, N.Y.
Annie Ferreira Women's Squash Jr. West Hartford, Conn.
Morgan Findley Women's Indoor Track & Field So. Albuquerque, N.M.
Lauren Gaj Women's Basketball Jr. Pawtucket, R.I.
Andrew Gartley Men's Swimming & Diving Jr. Wellesley Hills, Mass.
Christina Gonzalez-Gandolfi Women's Indoor Track & Field Jr. Scarsdale, N.Y.
Noah Hamlish Men's Swimming & Diving Sr. Chicago, Ill.
Tessa Hill Women's Squash Sr. Hanover, N.H.
Tess Holland Women's Indoor Track & Field So. San Francisco, Calif.
Keonmin Hwang Wrestling Sr. San Diego, Calif.
Jordan Jancze Men's Ice Hockey So. Stillwater, Minn.
Aida Julien Women's Indoor Track & Field So. San Leandro, Calif.
Alex Kamisher Men's Squash Jr. Norwalk, Conn.
Kiley Kennedy Women's Indoor Track & Field Sr. Branford, Conn.
Zoe Kerrich Women's Swimming & Diving So. Chappaqua, N.Y.
Emily Kessler Women's Swimming & Diving So. Los Gatos, Calif.
Thomas Kim Men's Swimming & Diving Sr. Harrington Park, N.J.
James Kline Men's Ice Hockey Jr. Pittsburgh, Pa.
Tatum LeClair Women's Squash So. Mattapoisett, Mass.
Sylwia Lipior Women's Indoor Track & Field So. Springfield, Mass.
Grant Lounsbury Men's Squash Jr. Lutherville, Md.
Lawrence Ma Men's Swimming & Diving Sr. Piedmont, Calif.
Colin Mahoney Men's Indoor Track & Field So. Ashland, Mass.
Ellie Martin Women's Indoor Track & Field Sr. Weston, Conn.
Kadijah Mathews Women's Basketball So. Chicago, Ill.
John Matthews Men's Ice Hockey Sr. Marshfield, Mass.
Cole Morrissette Men's Ice Hockey Jr. Bristol, R.I.
Corinne Noonan Women's Swimming & Diving So. Exeter, N.H.
Colleen O'Neill Women's Indoor Track & Field So. Chatham, N.J.
Ellen Paik Women's Squash Sr. Seoul, Republic of Korea
Peter Patapis Men's Swimming & Diving So. Scarsdale, N.Y.
Harry Rafferty Men's Basketball Jr. Dubuque, Iowa
Nikita Rajgopal Women's Indoor Track & Field Jr. Concord, Mass.
Tom Reid Men's Indoor Track & Field So. York, Maine
Juli Riggs Women's Indoor Track & Field Jr. Lambertville, N.J.
Zach Roach Men's Squash Jr. Middletown, Del.
Jenny Robinson Women's Ice Hockey Sr. Carlisle, Mass.
Ellery Sarosi Women's Ice Hockey Jr. Ann Arbor, Mich.
Molly Schassberger Women's Indoor Track & Field Jr. Smithfield, Maine
Hailey Sholty Women's Ice Hockey Jr. Malibu, Calif.
Chris Siracusa Wrestling Sr. Sayville, N.Y.
Martha Smith Women's Swimming & Diving Jr. Middletown, N.J.
David Sneed Men's Squash Jr. Philadelphia, Pa.
Ananya Subrahmanian Women's Indoor Track & Field So. Singapore, Singapore
Spencer Tang Men's Swimming & Diving So. Piedmont, Calif.
John Vansant Men's Indoor Track & Field So. Thetford, Vt.
Alexis Walker Women's Indoor Track & Field Sr. Oklahoma City, Okla.
Eliana Zimmerman Women's Indoor Track & Field Jr. Northampton, Mass.
       
Williams
Name Sport Yr. Hometown
Daisy Banta Women’s Indoor Track & Field So. Richmond, Va.
Nigel Bates Men’s Indoor Track & Field Jr. Hopwell, N.Y.
Sarah Becker Women’s Nordic Skiing So. Yarmouth, Maine
Katie Bennett Women’s Swimming & Diving Sr. Arlington, Va.
Hannah Benson Women’s Nordic Skiing Jr. Jackson, N.H.
Jonathan Berry Wrestling Sr. Lakeland, N.J.
Andrew Bloniarz Men’s Indoor Track & Field So. Wantagh, N.Y.
Stephanie Boulger Women’s Indoor Track & Field So. Tucson, Ariz.
Anthony Brooks Wrestling Sr. Pittsburgh, Pa.
Brigid Bruno Women’s Squash Jr. Bedminster, N.J.
Michelle Buncke Women’s Indoor Track & Field Jr. Lake Oswego, Ore.
Samuel Burrington Men’s Indoor Track & Field Jr. Brookline, Mass.
Michael Byrns Men’s Indoor Track & Field So. Annapolis, Md.
Nicolette Caravelli Women’s Alpine Skiing Sr. Tahoe Vista, Calif.
Michael Cassidy Men’s Swimming & Diving So. Mahwah, N.J
Olivia Clark Women’s Swimming & Diving Jr. Weston, Conn.
Griffin Colaizzi Men’s Indoor Track & Field So. Alexandria, Va.
Hannah Cole Women’s Nordic Skiing Jr. Honeoye Falls, N.Y.
Ian Concannon Men’s Indoor Track & Field So. Durham, N.C.
Ellen Coombe Women’s Squash Jr. Cincinnati, Ohio
Gabriel Corrochano Wrestling Jr. Potomac, Md.
Luke Costley Men’s Nordic Skiing Jr. Williamstown, Mass.
Colin Cotton Men’s Indoor Track & Field Sr. Cincinnati, Ohio
Colby Cretella Men’s Ice Hockey So. Guilford, Conn.
Ben Decker Men’s Indoor Track & Field So. Yarmouth, Maine
Hadley DesMeules Women’s Ice Hockey Sr. North Pomfret, Vt.
Dan Doherty Men’s Ice Hockey So. Danvers, Mass.
Zachary Dulabon Men’s Indoor Track & Field So. Vancouver, Wash.
Anna Epstein Women’s Swimming & Diving Sr. Rockville, Md.
Jack Ferguson Men’s Swimming & Diving Jr. San Rafael, Calif.
Greg Ferland Men’s Indoor Track & Field Sr. Cumberland Foreside, Maine
Nicole Feshbach Women’s Squash Sr. Santa Barbara, Calif.
Jordan Fields Men’s Nordic Skiing Jr. South Woodstock, Vt.
Todd Ford Men’s Indoor Track & Field Sr. Glenview, Ill.
John Freeman Men’s Swimming & Diving Jr. Gaithersburg, Md.
Nicole Friedman Women’s Squash So. Great Neck, N.Y.
Chris Galvin Men’s Basketball So. Memphis, Tenn.
Evan Gancedo Women’s Indoor Track & Field So. Pasadena, Calif.
Olivia Goodheart Women’s Indoor Track & Field So. Lorane, Ore.
Lily Grant Women’s Squash Sr. Dedham, Mass.
Sam Gray Men’s Ice Hockey Jr. London, Ontario
Megan Greiner Women’s Alpine Skiing So. Greenwood, Minn.
Alex Hagerty Men’s Ice Hockey Jr. New Vernon, N.J.
Peter Hale Men’s Indoor Track & Field Jr. Swampscott, Mass.
Helene Hall Women’s Indoor Track & Field So. Irvington, N.Y.
Hans Halvorsen Men’s Nordic Skiing Jr. Stowe, Vt.
John Hammond Men’s Swimming & Diving Sr. Beverly Hills, Mich.
Anna Harleen Women’s Indoor Track & Field So. Ross, Calif.
Josh Harrington Men’s Nordic Skiing Sr. Williamstown, Mass.
Molly Harrington Women’s Swimming & Diving So. Wellesley, Mass.
Charlie Harrison Men’s Alpine Skiing So. Etna, N.H.
Eli Hoenig Men’s Nordic Skiing Jr. Sudbury, Mass.
Maddy Holker Women’s Swimming & Diving Sr. Edina, Minn.
Greg Johnson Men’s Ice Hockey Sr. Dallas, Texas
Makena Jones Women’s Alpine Skiing So. Calgary, Alberta
Olivier Joseph Men’s Indoor Track & Field Jr. Willingboro, N.J.
Kate Kennedy Women’s Indoor Track & Field So. London, England
Alex Kilman Men’s Indoor Track & Field So. San Diego, Calif.
Victoria Kingham Women’s Indoor Track & Field So. New York, N.Y.
Noah Klag Men’s Ice Hockey Sr. Bryn Mawr, Pa.
Timothy Kostolansky Men’s Swimming & Diving So. Summit, N.J.
Celeste Lancaster Women’s Squash Jr. Monkton, Md.
Nora Lee Women’s Swimming & Diving Jr. Westlake, Ohio
Kendall Leet-Otley Women’s Indoor Track & Field Jr. Rochester, Minn.
Sara Lehman Women’s Ice Hockey Jr. Lexington, Mass.
Michaela Levine Women’s Ice Hockey Sr. Lititz, Pa.
Katie Litman Women’s Basketball Sr. Dallas, Texas
Andrew Litvin Men’s Squash So. Rumson, N.J.
Andrew Lyness Men’s Swimming & Diving Jr. Fruita, Colo.
James MacNamara Men’s Ice Hockey Jr. Bronxville, N.Y.
Ananya Mahalingham-Dhingra Women’s Squash So. Brookline, Mass.
Zander Masucci Men’s Ice Hockey Sr. Far Hills, N.J.
Eliza Matt Women’s Indoor Track & Field So. New Albany, Ohio
Bijan Mazaheri Men’s Indoor Track & Field Sr. Wellesley, Mass.
Lauren McCall Women’s Basketball Jr. Natick, Mass.
Peter McDonald Men’s Swimming & Diving Sr. Norwell, Mass.
Kathryn McNaughton Women’s Indoor Track & Field Sr. State College, Pa.
Olivia Meyerson Women’s Nordic Skiing Sr. Concord, Mass.
Seth Montgomery Men’s Swimming & Diving Sr. Sante Fe, N.M.
Alejandra Moran Women’s Indoor Track & Field Jr. Deming, N.M.
Frankie Mork Men’s Ice Hockey Jr. Victoria, Minn.
Matt Morris Wrestling So. Albany, N.Y.
Tobias Muellers Men’s Indoor Track & Field So. Burlington, Vt.
Dan Needham Men’s Swimming & Diving So. Scarsdale, N.Y.
Anna Neufeld Women’s Swimming & Diving So. Weston, Mass.
Breanna Nguyen Women’s Swimming & Diving Sr. Longwood, Fla.
Cody Niles Men’s Swimming & Diving Jr. Nellysfield, Va.
Eliza Noyes Women’s Ice Hockey Sr. Concord, Mass.
Jessica O’Brien Women’s Indoor Track & Field Sr. Germantown, Mass.
Ian Outhwaite Men’s Indoor Track & Field Jr. Brooklyn, N.Y.
Nina Pande Women’s Indoor Track & Field Jr. Chapel Hill, N.C.
Hayley Parsons Women’s Squash So. New Canaan, Conn.
Maggie Peard Women’s Indoor Track & Field Jr. Wallingford, Conn.
Riley Peek Men’s Peek Skiing Jr. Park City, Utah
Kevin Persons Men’s Indoor Track & Field Sr. Melrose, Mass.
Elowyn Pfeiffer Women’s Nordic Skiing So. Saint Paul, Minn.
Katherine Priest Women’s Swimming & Diving So. Westboro, Mass.
Meg Richardson Women’s Indoor Track & Field Sr. Iowa City, Iowa
Jason Ring Men’s Swimming & Diving Sr. Watchung, N.J.
Emma Robinson Women’s Indoor Track & Field So. Princeton, N.J.
Matt Rock Men’s Indoor Track & Field Sr. Edina, Minn.
Chloe Rogers Women’s Indoor Track & Field Jr. Denver, Colo.
Ariana Ross Women’s Swimming & Diving Jr. New Canann, Conn.
Robert Rowledge Men’s Swimming & Diving So. Albany, N.Y.
Anna Ryba Women’s Indoor Track & Field Sr. Bethesda, Md.
Isabella Salmi Women’s Swimming & Diving Jr. San Rafael, Calif.
Carl Sangree Wrestling So. Ashford, Conn.
Jack Schrupp Men’s Nordic Skiing So. Gilford, N.H.
Daniel Seidita Wrestling Sr. Falls Church, Va.
Lacey Serletti Women’s Indoor Track & Field Sr. Wynnewood, Pa.
Emily Shea Women’s Indoor Track & Field Sr. Nesconset, N.Y.
Charlie Sheils Men’s Alpine Skiing Jr. Rochester, N.Y.
John Shuck Men’s Squash Jr. Rye, N.Y.
C.J. Shugart Men’s Ice Hockey So. Toronto, Ontario
Talia Simon Women’s Ice Hockey Sr. Carlisle, Mass.
Rebecca Smith Women’s Nordic Skiing So. Wellesley, Mass.
Delaney Smith Women’s Swimming & Diving So. Cincinnati, Ohio
Payton Spencer Women's Alpine Skiing So. Sudbury, Mass.
Luke Stickel Men’s Ice Hockey Jr. Pittsburgh, Pa.
Zihan Su Men’s Swimming & Diving Jr. Pittsburgh, Pa.
Faye Sultan Women’s Swimming & Diving Sr. Abu Hasaniya, Kuwait
Emily Sundquist Women’s Indoor Track & Field So. Salt Lake City, Utah
Marc Talbott Men’s Alpine Skiing So. Menlo Park, Calif.
Jake Tamposi Men’s Swimming & Diving Sr. Hernando, Fla.
Matt Tarduno Men’s Indoor Track & Field Sr. Rochester, N.Y.
Laney Teaford Women’s Indoor Track & Field Jr. Sacramento, Calif.
Mitchell Towne Men’s Swimming & Diving Sr. Tarrytown, N.Y.
Oge Uwanaka Women’s Basketball Sr. Bronx, N.Y.
Emma Waddell Women’s Swimming & Diving So. Bangor, Maine
Grace Weatherall Women’s Indoor Track & Field Sr. Ipswich, Mass.
Matt Werner Men’s Ice Hockey Sr. Rochester Hills, Mich.
Suzana Wilson-Hawken Women’s Squash So. Fairfield, Conn.
Stella Worters Women’s Indoor Track & Field So. Charlton, Mass.
Austin Wruble Wrestling Jr. West Hartford, Conn.
Steven Yannacone Men’s Indoor Track & Field Jr. West Chester, Pa.
Jon Yin Men’s Swimming & Diving Sr. South Setauket, N.Y.
Tyler Young Men’s Ice Hockey Jr. Sayville, N.Y.
Greg Zaffino Men’s Ice Hockey Jr. Darien, Conn.
Emma Zehner Women’s Indoor Track & Field Jr. New Haven, Conn.